Kam s 1,5letým dítětem v Praze ve velkém horku?

budouci_maminka
9. čer 2014

Zítra má být okolo 34 C v Praze, kam vzít 1,5 letou (chodící) holčičku? Asi nějaké klimatizované místo že? Ale bojí se moc hluku a moc dětí, a bazen v Čestlicích by se mi kvůli citlivé kůži moc zkoušet nechtělo.. Nějaké nápady? Děkuji

wendy_
10. čer 2014

My budeme dneska doma. Ven jdeme brzo rano a pak az vecer po seste hodine.

zazana81
10. čer 2014

V tomhle vedru je dobré jít s malými dětmi ven hned ráno, dokud je chládek - třeba na hřiště. A přes den být raději doma.

zickemartina
11. čer 2014

do Kunratickeho lesa - tam to ted jeste docela ujde

amallie
11. čer 2014

@budouci_maminka někam do herny, třeba Lvíček, nebo Brumbambule, do hotelu Step do kojeneckého bazénu, nebo být přes den doma, pokud nejste v paneláku na západní stranu
a bazének na balkon

zickemartina
11. čer 2014

@amallie klimatizacim se maji deti vyhybat - je to suchy studeny vzduch - ktery zpusobuje nizsi odolnost sliznice a velky prechod mezi teplotami take neni dobry pro male deti.

amallie
11. čer 2014

@zickemartina tak asi jak kde že jo
nicméně já jsem o klimatizacích níc nepsala

budouci_maminka
autor
15. čer 2014

@zickemartina vidis, to mi nedošlo.. člověk se stále učí něco nového.. nastesti hodně času prospala, dlouho trvalo krmení, takže nakonec se stihlo jen odlehle piskoviste ve stinu... ten den uběhl rychlostí blesku 🙂 děkuji všem za rady.

matilduska
9. črc 2014

nasla som uzasne miesto na letne kupanie pre maminy s detickami kazdeho veku i tehulky, je otvorene od 26.6. 2014. boli sme v pondelok 7.7. a maly bol vo vytrzeni, ma rok a 3 mesiace. vrelo doporucujem. a je bez chloru atd, cistene uplne prirodne.
http://www.biotopradotin.cz/

malydelfin
15. črc 2014

Moc díky za tip. Půjdeme to určitěv yzkoušet.
@matilduska

ivular
15. črc 2014

@malydelfin @budouci_maminka Já ráda chodím se synem na otevřené brouzdaliště na Zahradním Městě. Je to zdarma, dětičky jsou natšené z několika vodotrysků a chodívají tam prckové už od roku😉

budouci_maminka
autor
15. črc 2014

Já včera jela kolem Čestlic a všimla si nějakého Funparku Žirafa (Fun park Žirafa), tak asi někdy zkusíme zavítat i tam 🙂
A pak možná i nějaká dětská ZOO? víte o nějaké, která vás zaujala, v dostupné vzdálenosti od Prahy? (slyšela jsem, že u Hluboké, ale to je spíš na celovíkendovou akci 🙂)
Jinak děkuji za tipy, klidně vkládejte dál, volného času je... 😀 🙂

@ivular
@malydelfin
@matilduska
@amallie
@zickemartina
@zazana81
@wendy_

matilduska
15. črc 2014

Ja doporucujem Mini Zoo Chuchle, patri pod Lesy CR, zdarma, uprostred lesa, je tam i bufetik, podla toho ci pridete od Chuchle - Lazni, pojdete do kopca, alebo zhora z kopca, moc pekne a aj pekny vyhlad na Prahu. Doneste z domu, ak mate suchy chleba, rohliky, su tam kontajnery, kam mozte prebytky nechat pre zvierata.
http://www.lhmp.cz/eko/zookoutek-mala-chuchle/ 🙂

tvarohacek
15. črc 2014

@ivular kde přesně na Zahradním městě? V blízkosti polikliniky?

ivular
15. črc 2014

@tvarohacek Jojo, velmi zhruba řečeno: mezi poliklinikou a poštou (jestli to tam trochu znáš). A mimochodem, jestli se tam někdy objevíš, ráda bych Tě poznala, jelikož jsem Tvůj velký dlužník s tím kontaktem na právníka 😉

budouci_maminka
autor
16. črc 2014

@matilduska jé super, díky!!

snowvwhite
30. črc 2014

vyber si nějaký lesní porost - já bydlím na severu, tak mam blízko Čimický háj... v lese je krásně a v těch pražských bývají i hřiště, lavičky, cesty pro kočárek, někde i občerstvení

katecoco
Odpověď byla odstraněná
Zobraz