Kam s 20ti měsíčním synkem v České Lípě za zábavou?

mamina1235
6. dub 2010

Ahoj holky, nemáte někdo nápad nebo radu kam v České Lípě vyrazit s 20-ti měsíčním synkem? DOma už nás to nebaví 🙂

heresta
8. dub 2010

Ahooj, my sice nejsme z Č.L. jsme ze Zákup ale to je kousíček 🙂 Jinak když jedem do Lípy tak jdeme max. do Unionky....jakou zabavu myslíš??

mamina1235
autor
11. dub 2010

Ahojky 🙂
No já právě nevím, něco s čím by jsme se oba zabavili.... V unionce jsme také párkrát byli, mají to tam hezké... 😵 Spíš jsem myslela jako jestli se nepořádají nějaké kurzy plavání nebo něco tak.. 😉

haklicek
16. dub 2010

Ahojky,já jsem se přestěhovala do Lípy před 14.dny.Plaváníčko pro děti je v bazénu 🙂 .Tady máš odkaz 😉 http://www.plavanicko.estranky.cz/ My máme Natálku 😵 ,v pondělí ji bude půl roku 🙂 a včera jsme byly na první lekci.Sice to skoro celé proplakala 😅 😨 ale jinak super.Mně se to moc líbilo...instruktorka moc příjemná a přístup k dětem báječný.Jinak já se taky snažím zjistit,kam by se tu dalo chodit si hrát...jesti je tu nějaké mateřské centrum nebo tak.Ale zatím nic nevím.Kdybych něco zjistila,dám vědět.Zatím se mějte,pa 🙂

valentynka
22. kvě 2010

ahoj holky,
pokud chcete, tak máme s holkama diskusi " českolipsko " tak mezi nás můžete zavítat
haklicku,ty jsi už unás byla vid?
scházíme se na kafíčko,děti si pohrát.,2x jsme byli už na tři dny na dovče ..
chodíme do mateřského centra pumpkin na špičáku
www.mcpumpkin.cz

jiank tady v Lípě nic moc není, bohužel ☹ pak jedině Libertin pořádá pro děti různé kroužky, tak se mkrni na stránky k nim🙂

andilek261
3. srp 2010

Ahojík holky,koukám,že tu je holek z Lípy celkem dost 🙂
Valentýnko,přijímáte ještě nové členky :D ?

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz