Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kam s 21měsíčním dítětem v Praze?

mecoun
27. dub 2015

Maminky, chodíte s dětmi na nějaký zajímavý kroužek/cvičení, které byste nám mohly doporučit? (mám 21 měsíční holčičku)
Nebo nevíte o nějaké výstavě, workshopu, dětském koutku...prostě čemkoli s čím máte dobré zkušenosti a co by mohlo téměř dvouleté dítě bavit?
Moc předem děkuji za tipy 🙂

nanyannie
5. kvě 2015

Ahoj!
Co vím od známé, tak chodila se svou dvouletou holčičkou do rodinného centra Nová Trojka - na Praze 3. Děti si tam mohou hrát, je to tam hezké, jsou tam i kroužky pro děti (i rodiče). No a tahle má známá teď pracuje v dětském koutku Culík, který je při kadeřnictví, je tam i kosmetika. Takže docela fajn, mají celkem i dobrou cenu a ten koutek je přímo pro nejmenší.

katecoco
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisa01
14. kvě 2015

Chodila jsem s dcerou od 2 let do hudební školy Yamaha. Mají kursy po celé Praze i mimo Prahu. Bylo to prima. Zpivání, pohyb, trochu tvoření. Vřele doporučuji.

white_panther
7. lis 2015

Zkuste http://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=48093 nejsou tam jen mimina, paní má krásné cvičební prvky na balancování a učí děti rovnováhu, stabilitu apod. Je fajn a není nás tam nikdy moc 🙂

chocolatttka
30. lis 2015

Vím, že v restauraci Open na Vinohradech mají dětský prográm s animátorem (tuším, že i v angličtině) free pro své zákazníky nějak asi do čtyř. Kamarádka tam byla s holčinou a moc jim líbilo, jak si s nimi hrál pirát a že jim ukazoval papouška a t.d. ted se tam prej chystají i na Mikuláše 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli