Kam s 3ročným dieťaťom v Brne a okolí?

kinsi
6. říj 2013

Máte niekto tipy, kde by sa dalo zájsť s 3r dieťaťom v Brne a okolí (kludne i 50km od Brna), kde by sa jej mohlo páčiť?

sarka_gajdosova
7. říj 2013

Bezva místo je v Zábrdovicích naproti Vojenské nemocnici jmenuje se to Naše hřiště a je tam spoustu prostoru, hraček, možnost posezení a občerstvení a příjemný personál. V zimě ideální místo.

ninouche
13. říj 2013

Pokud je hezké počasí, je to pěkné v Brně v Mariánském údolí - ranč Eldorádo - mají venku nějaké houpačky atd. a hlavně v ohradě kozy a oslíky. A v okolí pěkné procházky, jo a dělají tam výborné maso na grilu 🙂
Vnitřní prostory vyzkoušené máme jen nějaké baby kavárny - Bublilend na ul. Kounicova a pak Veselá kavárna a kavárna Světluška. Ale na půldenní zábavu to není, jen tak na to kafíčko 🙂

blahova_andrea
13. říj 2013

když pominu kavárny, co zabaví jen na chvíli, tak zbývá asi Bongo, teď se u Olympie dělá Wikyland, což bude asi něco podobného, jinak samozřejmě procházky třeba přes Lesnou do Bílovic a zpět přes Obřany, ZOO a ohrady pokud je na zvířátka, u Olympie je i velké venkovní hřiště, Mariánské údolí...ono dost záleží na co holčička je. Jestli si ráda pojezdí na kole nebo raději podlachní zvířectvo nebo si ráda hraje s dětmi. u nás nikdy nezklame návštěva u někoho. vždycky je tam co zkoumat, spousta hraček, co doma nejsou 😀

chaloupecka
17. led 2014

Já mám dobrou zkušenost s navštívením nějaké školičky, pro malé děti kde se 3 leté dítě postupně začlení do kolektivu ostatních dětí. Třeba tady když přijdete poprvé, a zůstanete s dítětem, tak nic neplatíte až když budete chtít např. na hodinku vyzkoušet zda dítko bez vás vydrží a bude si hrát s ostatními dětmi. (naseminiskolka). Mám také tříleté dítko a moc se mu tam líbí a se státní školkou se to srovnat nedá, především vstřícné paní učitelky a individuální přístup, tvoření, které si děti nosí domů apod.