Kam s dětmi na lyže? Doporučte středisko

yaninaa
18. lis 2012

Ahoj, prvním rokem pojedu se synem na lyže, chtěla bych školičku pro něj a já sama si zalyžovala, nevíte jaké středisko byste doporučili, vybírám z možností, ale nevím které je ideální pro rodiny s dětmi..... http://www.region-krkonose.cz/aktivni-vyziti/ly...

berynka
13. pro 2012

My už byli leckde, ale nebylo to tak nějak ono v té kombinaci, jak píšeš 😒 . Možná Zadov, tam je dětská školička hned pod velkou sjezdovkou a instruktoři byli velice ochotní a milí.
Po Novém roce máme zamluvený penzion Daniela na Božím daru a děti budeme dávat na prvních pár dní do Novaka, tak jsem zvědavá 😎 .

bledulka
13. pro 2012

@yaninaa nevím, zda už nemáš rozhodnuto,ale za nás jsme spokojeni na Benecku. Je tam školička Husky hned u sjezdovky Jesen,která je už pro opravdu mrňata (krátká a není příkrá), je tam talířový vlek i lano pro prcky..a hned v další blízkosti sjezdovky postupně náročnější (HSK, Kejnos,..)
instruktoři super,
akorát nevím jak s ubytováním, my tam jezdíme na otočku od manž.rodičů

gimulka
13. pro 2012

Za nás jednoznačně Lipno, lyžovačka super (děti tuším do 6 let zadara), je tam pro ně i zadarmo snow park, bobová dráha, aqupark, můžete bruslit na zamrzlém Lipně a teď je tam ta steznak v korunách stromů...je tam i dětský koutek (byli jsme se tam mrčnout je to velké asi jako třída ve školce) kam můžete dítě dát a jít si sama lyžovat. prostě super
http://zima.lipnoservis.cz/

simca24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendam
21. únor 2013

Já byla na Dolní Moravě, sjezdovka u Chaty Marcelka, pěkné i pro malé děti /od 2,5 let/, ale ubytování drahé.

lussius
1. bře 2013

také jsme byli na Dolní Moravě a byli jsme moc spokojení. ubytování v chatě Jiřinka bylo luxusní, téměř hned pod dětskou sjezdovkou, kde je jak lano, tak jezdící pás a pro relaxaci i kolotoč, fajnoví instruktoři (ale za 500,-kč /hod mě přišli drazí), sáňkařská dráha, bobová dráha, skibus zadarmo mezi sjezdovkami... a na léto lanový park.. od nás z Brna dobře dostupné, určitě se tam budeme vracet, ráda doporučuji ostatním 🙂

marti0nek
2. únor 2016

Jednoznačně Dolní Morava je tam vše pro děti, naprostý luxus, wellnes, a pak mamutikuv vodní park, bobová dráha a hlavně krásná příroda. Byli jsme ubytování v Apartmánu Cardovi apartman-cardovi.cz/ubytovani-dolni-morava a byli jsme moc spokojeny, vřele doporučuji

isabela111
29. led 2024

My jezdíme na Holzberg do Suché Rudné v Jeseníkách nebo na Krnapku v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Obojí má dětský koutek a wellnes, Krnapka je přímo u sjezdovky, z Rudné musíš popojet - Anaberg, Ovčarna.