Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

pavlina05
12. říj 2009

Holky, jogurtárna u mendláku, 😉 doporučuji 😉

marky77
autor
17. pro 2009

ahoj,tak jsem dnes brouzdala na nettu a koukam ze se tu o Bongu rozjela diskuze 😀 , je to tam fakt supr, byli jsem tam několikrat od minuleho roku, když jsem to objevila. opravdu se tam všeci pobavíme a vyřádíme. Dokonce jsem slyšela, že by se tam měli dětem číst i pohádky, což je opravdu výchovné 😉 . Určitě tam zase přes vánoční svátky několikrát vyrazíme, myslím, že by tam mohlo být i více nějakých akcí navíc.... 😎 . Uvidíme.

pavlina05
17. pro 2009

ale taky mraky lidí,ne? 😕

marky77
autor
18. pro 2009

jo někdy tam bývá hodně lidí, ale nikdy to nebylo zas tak šílené, že by se tam nedalo 😉 , na atrakce se dostaneš v pokodě, v bufači je někdy fronta, ale to je snad ve všech bufáčích i někde jinde 🙂 , a na záchodě jsem frontu ještě nestála 😀 , jinak teď přišel manžel s tím, že tam po vánocích má být nějaké auto předchůdce brouka - tatra 97, no mne to nic neříká 😀 , ale možná nějakému ta´tkovi by to uděalo radost, no našemu určitě, takže tam půjdem na kukandu. ty jsi tam ještě nebyla? jo a co je to za jogurtarnu?? tam jsem zase nebyla já 😕 , to jsou tam na prodej jako jogurty jo ?? 😨

pavlina05
18. pro 2009

ještě jsme v bongu nebyli. Přs týden se tam nějak nedostaneme a o víkendu jsme pryč a nelákají mě ty lidi.
J 😀 e to jogurtárna na hlinkách, hollandia. prodávajkí tam hollandie jogurty,koktejly, kafe a tzákusky. MAjí tam dětský koutek

malovani
19. pro 2009

JJ, jogurtárna je super, jogurty geniální, dostupnost pohodová (prpo nás, jsme z tohoto konce Brna, z Lesné, Líšně, Vinohrad bych teda nejezdila...), koutek ucházející... škoda, že nemají pořádnou zahrádku na léto...

V Bongu jsme byli jednou, už je to dost dlouho, byli jsme ve všední den odpoledne, bylo to fajn, Evi se vyřádila, můj chlap snad ještě víc... Ovšem, myslím, že o víkendu tam nemůže být k hnutí, ale nevím, nemám zkušenost. V Brně těch atrakcí dle mého moc není, takže mám pocit, že v hnusným počasí je minimálně půlka Brna právě v Bongu...

marky77
autor
19. pro 2009

jo tak do te jogurtarny nekdy zajdem ´to mne láká 😀,
to Bongo je fakt bonba, spousta atrakcí na jednom místě, bufáč na kafčo a přístup taky dobrej, jo náš taťka, taky byl celej bez sebe 😅 , připadlo mne to že víc než moje tříletá dcerka, o víkendu jak kdy ale je to tam velké, takže se tam ti lidi docela rozptýlý. Jinak řekni taťkovi o tom autu co tam bude na kukandu 😉 , myslím, že bude nadčenej, jo a ještě by se tam měli začít číst dětem pohádky.....což mne připadá jako velmi výchovné...a co kromě jogurtárny máte nějaký typ 😎

marky77
autor
26. pro 2009

škoda, že další typy nepřišli ☹

pavlina05
27. pro 2009

marky...no pak nějaký kavárničky, MC a cvíča. Sedmikráska v Lískovci třeba. Legato v kOhoutkách, LAta v Žabinách, Lužánky 😉

pavlina05
28. pro 2009

To Bongo je vážně bomba! Dnes jsme tamy byli 😀

marky77
autor
29. pro 2009

pavli, díky, jo cvíčka jsou dobrá, ale malá chodí už do školky, tak spíše hledám nějaké jednorázové aktivity na víkendy a na prázdniny, třeba teď když je doma, tak musíme pořád něco vymýšlet, jinak se nudí a je protivná jak srajda 😉 , dnes jsme našli, že ve hvězdárně v Brně je nějaká akce, tak tam odp vyráží s manželem, tak uvidíme,ještě nikdy jsme tam nebyli, byl tam někdo z vás? vždycky jsem se tam chystla i sama se podívat na hvězdičky 🙂 , ale nikdy mi to nějak nevyšlo, teď jsem doma s nemocným miminkem, tak aspoň oni to okouknou. Do Bonga jdou zítra, jo je to tam jak píšeš supr. My tam chodíme rádi. Jo a čtou tam ty pohádky, jak hlásí v rádiu, že by měli nebo ne? a jak to tam čtou nebo to tam nějak hlásí ? A co to auto? Škoda, že teď nemohu 😉 .

pavlina05
29. pro 2009

marky77 na hvězdách jsme ještě nebyli, my jsme na to dost malí. A na pohádky také.
Takže nevím jestli to tam čtou 😖
PAk mě napadá nějaké železnice v Drásově. Ale nemám tucha kde to je a jestli je to i v zimě. PAk akce bazén, my valíme zítra na Kravák.

marky77
autor
30. pro 2009

jo a jak malí jste? moje ma 3 a pul a na hvězdarně se ji libilo, v tom Bongu už byla ve dvouch letech poprvé a taky supr, jo a všimla jsis něčeho jako pohádek?? a co to auto stojí to za to? na bazenu jsem byla jedenkrat v zimě u Bobi a byla tam tak šileně studená voda,že jsme po desti minutach odchazeli, takže už nemám odvahu v zimě jít na bazen ☹ .Ta železnice by mohla byt dobrá, ale asi bude v letě, zkusim to pohledat na nettu diky. Kdby ještě někoho něco napadlo budu ráda.

malovani
31. pro 2009

Holky, ta železnice je v Drásově a taky ve Zbýšově, ale akce tam nejsou pravidelně, je potřeba pohledat na netu... Bazén je super aktivita, my chodíme na Kraví horu (i do Plaváčků), tak je voda teplá, za Lužánkama (u Boby) byla voda studená vždycky a nejspíš vždycky bude 😒 ...

marky77
autor
31. pro 2009

aha díky za typ, tak někdy na tu horu 😉 zajdem. terka plave ráda, chodí přes týden doplavání s dětmi. 🙂 Na železnici juknu, máme doma vláčky tak se jí to bude líbit, ještě jsem objevila Modelový svět v centru -jsou tam vláčci na koukání, taky dobré 😅 , Jinak včera jsem je nakonec vyslala s manželem do Bonga a přišli nadčení 😉 až večer. Dcera pak usla v mžiku a to usíná tak hodinu... malovani, byli jste tam někdy? pokud ne doporučuji 😉

malovani
3. led 2010

Marky77: jj, v Bongu jsme byli, Evi se vyblbla náramně a tatínek taktéž...

Momentálně je na Špilberku výstava loutek, osobně jsme zatím nebyli, chystáme se, prý je to moc pěkný, některý loutky prý půjčí do ruky... vstupné: 140,- / osoba...

katzi
4. led 2010

ahojte holky,

prosím vás jak je to s tím plaváním na Kraví hoře? Je to tam vhodný i pro úplný prcky? Máme 15 měsíců. A rezervuje se to tam nějak, nebo jak to tam kdyžtak chodí? Díky.

Přidávám webovky, kde se dají najít nějaký odkazy:

http://www.namaterskevbrne.cz/

marky77
autor
5. led 2010

ahoj malovani, bylo to tam supr i pro nas jak pises, 😉
Katzi, na hoře jsem nebyla ale vím že bazén u Bobi je studenej ☹

pavlina05
5. led 2010

katzi
http://www.kravihora-brno.cz/
Je to tam dobrý,rezervovat nemusíš. Je to vhodné od toho 1 roku. ale není tam žádné pidi brouzdaliště,takže prcka musíš pořád držet.
Koukni na stránky, je potřeba si ohlídat hrátkový bazén a výřivku 😉

Bongo je super, máme 18 m a vyřádili jsme se tam 🙂

malovani
6. led 2010

Tak dneska v Brně jedině na sáňky 😀 ...

katzi
6. led 2010

Pavli, díky za info 🙂

katzi
6. led 2010

Pavli, prosím tě ještě , teď jsem na ten Kravák mrkla a nikde není psaný co je to ten hrátkový bazén - jsou tam nějaký atrakce nebo tak něco? Dřív jsem tam i byla, ale nějak si to nevybavuju.

malovani
6. led 2010

Katzi, na Kraví hoře jsou tři bazény, jeden plavecký, pak meší a pak vířivka. Ve vířivce se konají plavání Plaváčků a tam by asi bylo ideální jít s malým dítětem, vířivka se dá pronajmout, stojí myslím 500,-/hod. Tam si s sebou můžeš nanosit jaký pomůcky chceš a je to fajn...

katzi
6. led 2010

Malovani: aha, díky 🙂

marky77
autor
7. led 2010

jo pavli je to tam i pro mensi jak pises bonba, nam se tam vzdy libi ! 😉

pavlina05
10. led 2010

Ahoj holky!
A co Laa? Byli jste tam někdo?

malovani
11. led 2010

Pavli, myslíš v bazénu? Byli, byli, paráda, nádhera, nám se líbilo moc... I s prckem fajn, tašku plnou pomůcek a hurá tam... navíc od Brna kousek...

A ještě navíc se mi mooooc líbí Laa i jako městečko, takže procházka a menší nákupy taky fajn...

pavlina05
11. led 2010

Malování, díky. TAk tam někdy musíme 😀 😀 😀

binki
15. led 2010

Kid´s bar pala na Husove
Family Point na Josefské
Veselá Kavárna v Řečkovicích