Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

bajnokova
15. bře 2010

Bongo doporučuji je super i mraveniště ale to až se oteplý
Ale furt mě připadne že v centru města nejsou žádný dětský kavarny,nevíte někdo o nečem?

pavlina05
15. bře 2010

baj
na Husové 😉

pavlina05
15. bře 2010

a na Mendláku ten jogurt.bar, Holandia

bajnokova
16. bře 2010

Jo jo ty znám myslela jse třeba zas nějaký nový typ 😕 Prej nekde u Lužánek cosi je jak je tam nějakej ta restaurace Belveder tak prej někde tím směrem 😕

gimulka
17. bře 2010

Jé já jsem zapoměla napsat, že chceme do Bonga. Píšu rychleji než myslím..
O mraveništi vím, to provozuje i manželův strejda, tam pojedeme spíš v létě, ale prej to budou od dubna otvírat. jinak díky moc.

pavlina05
17. bře 2010

bajnokova
tak to nevím.Jako nějaká kavárna?
Koukni na babyweb.cz
Aura restaurace 😉

gim 😉 Bongo je skvělý,jen ty ceny teda už ne 😅

gimulka
24. bře 2010

holky a co v Brně tohle http://www.zahradnizeleznice.net byla jste tam některá? Nenašla jsem tam ani ceník...

malovani
24. bře 2010

Tak tohle neznám, ale moc se mi to líbí, jak bude volno, určitě tam vyrazíme 🙂 ...

pavlina05
24. bře 2010

😕 jé,to vypadá dost dobře.to musím prozkoumat. Já vím jen o železnici v Drásově.

bajnokova
24. bře 2010

Tam je to užasný mi tam byly už několikrát to má pán u rodinnýho domku děti jsou z toho nadšení a cena moc si nepamatuji ale myslím že nějaká jen symbolická 10-20kč nějak tak to tuším bylo.Moc moc doporučuji 🙂

malovani
25. bře 2010

No, tak to je pecka, tam vyrazíme 🙂

gimulka
25. bře 2010

super, tak až pojedeme do Brna tak se tam stavíme...
jo a kdyby byl nějakej tip na výlet i v okolí brna tak šup sem s tím...jsme sice od Třebíče, ale Brno není zase tak daleko...

pavlina05
26. bře 2010

Veselý kopec 😉

malovani
26. bře 2010

Jeeeeeeeeeee, Veselý kopec, to je nádhera, tam to miluju, to rozhodně stojí za to!

pavlina05
26. bře 2010

😉 já taky

gimulka
27. bře 2010

tak tam jsme ještě nebyli, ale v květnu se chystáme sem http://www.vagon.hu.cz/ to jsou taky Ždárské vrchy

pavlina05
27. bře 2010

Holky, na Svoboďáku budou zase velikonoční trhy. Víte o tom něco?

malovani
27. bře 2010

Nevím, ale zajímalo by mě to... zase? Ony už tam někdy byly 😨?

Příští víkend je otevírání sezony na Veveří.

pavlina05
27. bře 2010

...prej loni na Moraváku 😕 .A letos mají být na Svoboďáku, podobný jako vánoční,bez podprsenek a prostěradel od ťámesů 😉

A parníky letos už budou?

malovani
27. bře 2010

To by bylo faaaaaaaaaaaaaaaajn...

Jj, lodě letos budou, konečně...

malovani
27. bře 2010

Jsme chtěli vyrazit dneska na ty vláčky, pak jsem naštěstí znova koukla na internet, že otevírají od dubna, takže příště...

pavlina05
27. bře 2010

Super ty parníky 😉

vendulka
29. bře 2010

Ahojky, narazila jsem na Vas nahodou a zrovna vcera jsme se bavila s manzelem o tech parnikach, jestli vubec letox budou jezdit na priglu a ted koukam, ze teda jo, tak to je super 😵
to bongo znam,ale jeste jsem tam nebyla, je tam nejake vyuziti pro deti tak v tom roce?mame tokousek od manzelove prace 😀
s tou kavarnou nevim v centru brna, na zadnou jsem zatim nenarazila,ale rada chodim s malou na prebaleni a na najezeni do Family pointu na Josefske, je to tam super a da se tam i hrat..ale to uz asi znate , ze? 😀

pavlina05
29. bře 2010

trhy budou od 30.4.-4.4.

malovani
30. bře 2010

Super, tak to zkusíme vyrazit, jsem na ně zvědavá... tak snad to vyjde...

pavlina05
30. bře 2010

Malováni,teď jsem koukala na tvůj ftb...vy nemáte školku?Nevezmou? 😕

malovani
30. bře 2010

Pavli, zatím to vypadá, že nevezmou... Kvůli věku, Evi bude mít tři roky na konci srpna a hlavní kriterium je věk... Že nastupuju do práce nikoho moc nezajímá... Zkoušeli jsme opravdu hooooooooooooodně školek, klidně můžu napsat konkrétně a v několika mi řekli, že tříleté dítě nevezmou ani jedno... Ze dvou školek ještě na odpověď čekám, tak jsem zvědavá...

vendulka
30. bře 2010

ty jo, tak to je masakr s tema skolkama, slysela jsem o tom i v TN a na netu jsem taky neco cetla, je to fakt silene, Nath ma 3 roky v breznu a vezmou mi ji az v zari a tak asi budu pul roku doma zadara nebo nevim jak to resit, mam z toho vitr uz ted

malovani
30. bře 2010

Jojo, je to celkem síla, zkoušela jsem i soukromý školky, cenové relace 6.300 - 10.000/měsíc a ty levnější už jsou taky plný... tak nevím, no... hlídání nemám, tak nevím, jak to budem řešit... uvidíme... asi je pořád lepší dát 10.000 za školku a chodit do práce a mít nějakej příjem, ze kterýho pak sice asi moc nezbyde, než být rok na pracáku, že...