Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

rioko
19. dub 2010

v Mariánském údolí jsme byli v sobotu a těšila jsem se co Vojtík bude říkat na Oslíka - pořád říká yáá ale nevím čemu, no a on nakonec na procházce byl vzhůru a u Eldoráda usnul tak z toho neměl nic
Vendy to máš těžký, prostě děti v březnu se těžko berou, to fakt jen pokud mají volno, nemůžou nechávat volné místo skoro celý rok když mají děti které mají 3 roky už v září když nastupují, většina nastupuje až po 3 roku

vendulka
19. dub 2010

rio ja vim no,ale je to na prd, tolik skolek se zrusilo a ted ti hnupi nahore s tim nic nedelaji a pritom se to vi, ze maji rodice púroblem umistit dite do skolky, ja asi premyslim, ze se zkusim domluvit, ze bych od pristiho zari platila skolku s tim aby mi ji v tom breznu jak bude mit 3 roky vzali

daniellka
19. dub 2010

vendulko dík, doufám, že to nějak dopadne, úplně skeptická nejsem. doufám, že se snad něco uvolní..

rioko
19. dub 2010

Vendy zkusit to můžeš ale moc tomu nevěřím že Ti to vyjde ale kdo ví
danilellko a kam jste se hlásili do školky?

daniellka
19. dub 2010

rioko hlásíme se v části Brno sever, Kohoutova a Majerové..
Copak je malýmu, četla jsem v tvým mottu něco s obvazama 😉

rioko
19. dub 2010

aha já učím - teda teď jsem na MD ale jinak učím v Bystrci ve školce
Vojta byl na operaci, měl vývojovou vadu ukazováčků - deformaci, měl je pořád ohlé a nepoužíval je, nějaké srostlé vazy, tak mu to řezali, ale výsledky se teprve uvidí, teď má ještě obvazy, pak se to bude dlouho dlahovat a rovnat a pak rehabka - aby se je naučil taky používat, snad to bude mít dobrý výsledek - můžeš kouknout do alba

vendulka
24. dub 2010

Ahojky holky,nebyl jste nekdo tady?
http://www.funparkbrno.cz/

pavlina05
25. dub 2010

😉 něco jako Mraveniště 😉

malovani
26. dub 2010

Holky, asi hlavně Pavli05, ty to máš za rohem, už jste byli někdo v aquaparku Kohoutovice?

vendulka
26. dub 2010

pavli jo vim, ze je to neco jako mraveniste,ale je tam i takovy detsky koutek pro mrnata co jeste moc nechodi?

rioko
26. dub 2010

Vendy jo koutek tam je, menší než mraveniště ale je , jsou tam nějaké houpací hračky pro mimča, dva stany na hraní a nějaké hračky

pavlina05
26. dub 2010

Malování,už jsem tam byla. 😉
Super, jen teda zima! 😖
Všude tahne, chladno pro dítko.
Brozdaliště super, přístup super...krásný! Jen vážně chladněji,hlavně ve sprchách ☹
Ale lidí málo 😉 ,hlavně dopoledne 🙂

llllucka
27. dub 2010

Jé,oni už otevřeli koupák v Kohoutkách.To budeme muset vyzkoušet.Ono je všeobecně ve společných prostorách chladněji pokud to není primárně určeno pro děti.

pavlina05
27. dub 2010

...no je to bazen,takže žádný vedro.Ale dá se to,a hlavně,málo lidí 😉
http://www.aquapark-kohoutovice.cz/

malovani
9. kvě 2010

Holky, začala už na přehradě sezóna? Jezdí už lodě? Mám pocit, že by snad měly už od včerejška, ale jistá si nejsem.... Nevíte někdo?

rioko
9. kvě 2010

ano včera začala

pavlina05
9. kvě 2010

Jo,včera jezdily zadarmo 😉

malovani
9. kvě 2010

Zadarmo 😨 ? To musel být masakr...

pavlina05
9. kvě 2010

Já tam nebyla,ale myslím si to samé 😝

pavlina05
15. kvě 2010

Holky,super hřiště ve St.Lískovci,Bosonožská 😉

malovani
16. kvě 2010

Pavli, jj, hřiště je to parádní, máme ho kousek, ovšem musíš vychytat čas, kdy tam nejsou puberťáci... jakože tam jsou skoro furt (i když by měli být veškole, tak o prázdninách to bude asi ještě horší)... Aspoň my na ně teda vždycky natrefíme...

malovani
16. kvě 2010

Jo, my rádi chodíme na hřiště na Kameňáku, tam je to paráda!

pavlina05
16. kvě 2010

Malovani,jj.Včera bylo škaredě,tak puberťáci nebyli.Na plachtách?to je úžo tam 🙂 😉

pavlina05
16. kvě 2010
erika2
14. říj 2010

www.kuratka.com
Mateřské centrum v centru Brna 🙂 Doporučuji. Za 30 Kč tam můžete s prckem strávit celé dopoledne. Spousta hraček a dobré zázemí (přebalovací pult, nočníky, mikrovlnka).

pavlina05
5. lis 2010

JInak v Kohoutkách v areálu Lipsko je další nová kavárna,pobyt 29 kč

jejda
26. lis 2010

Ahoj, kamarádka otevírá nové mateřské centrum na Václavské (kousek od Mendláku) od 1. prosince. Kdyžtak kukněte na stránky www.materskecentrumbrno.cz

hannah23
7. led 2011

Ahoj holky nechcete zkusit se scházet v mateřském centrum, které by jsme si řídily sami, ještě o tom nic nevím, jen jsem četla co tam píšou, a dost mě to zaujalo, nápadů by bylo dost, jen samotná bych do toho asi nešla, přečtěte si o nás, bylo to zaloené v roce 2007 maminkami na MD a ted jim MD skončila, tak jde jen o to pokračovat....
http://www.mcliskacek.cz/index.html

misiko
16. led 2011

ahoj holky,
pomalu se chylim ke konci sestinedeli a rada bych zacala chodit nekam cvicit.mate nekdo nejake typy kam,kde deti pohlidaji apod?
mate nekdo zkusenost s mc montessori v Brne? jak to tam probiha pro mala miminka?