Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

pavlina05
1. únor 2010

Holky, znáte někdo JAPO studio? 😕

malovani
1. únor 2010

Co je to?

pavlina05
1. únor 2010

v rodiných pasech jsem našla právě poukázku na Studio JAPO-Mgr.J.Podzemná,Baby alelier -první malování a tvoření
Webovky asi nemá 😖

pavlina05
3. únor 2010

Tak už to vím, je to malování pro děti🙂 od 1,5 roku.Lekce stojí 80 kč. Je to na:
CVČ Botanka,Botanická 13,Brno.
Každou středu.

malovani
3. únor 2010

Pavli, díky moc... rodinný pas máme, bohužel ale nemám čas prostudovat brožurku...

pavlina05
4. únor 2010

malo 😉 Náhodně jsem to našla 😉 Vždy to proberu,protože to stejně nevyužijeme 😅

pavlina05
23. únor 2010

Holky, na Kounicové je nějaká nová baby kavárna, Nevíte?

binki
25. únor 2010

fakt? my zkusili další a byli jsme oba moc spokojení, Veselá kavárna v Řečkovicích

pavlina05
25. únor 2010

jj, ale tu my máme daleko ☹

labell
26. únor 2010

pavlino: Bublilend na Šumavské..pod dopravním inspektorátem. Je to tam moc hezlé a příjemná obsluha.

pavlina05
26. únor 2010

😉 labell díky moc

labell
27. únor 2010

pavli: ona je to vlastně Kounicova, máš pravdu. Ale asi víš kde sem myslela že?

malovani
28. únor 2010

Holky, už jste byli někdo letos v ZOO? My už o tom vážně uvažujem, teď, jak je tak krásně, tak už by to mohlo být fajn...

pavlina05
28. únor 2010

malov nebyli,Včera se odtamtud táhly davy lidí 😉

Mě láká spíš Vyškov 😉

malovani
28. únor 2010

Pavli: ZOO a DINO ve Vyškově? jj, tam je to moc fajn, akorát my tam byli uprostřed parnýho léta a byl to teda masakr... ale moc pěkný a narovině, což jistě ocení všichni, kteří si několikrát projdou brněnskou ZOO...

Právě jsme byli včera krmit kačeny (přežraný kačeny) na mostě u Hvězdy, na cestě do ZOO a ty davy lidí jsme sledovali, tak mě napadlo, že už asi taky vyrazíme...

pavlina05
28. únor 2010

Malov, no právě.Mě to brněnské Zoo moc nelájá. A Aleš asi bude chtít jen pořád běhat po rovince. 🙂

MY byli dnes na K.Hoře a bezva, od 15 do 16 málo lidí 😀

malovani
1. bře 2010

Pavli: jako v bazénu? Fakt málo lidí? Byli jste v tom menším bazénku nebo ve vířivce?

pavlina05
1. bře 2010

JJ,na bazéně 😉 BYli jsme v menším i ve výřivce. Super!Ale pak už stála fronta až na schody 😝 ,od těch 16 hod.

za měsíc se otevírá v Kohoutovicích bazen 😉

malovani
2. bře 2010

Za měsíc? Slyšela jsem, že v dubnu... no, čím dřív, tím líp... akorát tam budou taky neuvěřitelný davy lidí, ale v Kohoutkách bydlí naši, tak musíme vychytat nějakou dobu, kdy to půjde, nicméně jsem na to moooooooooooc, zvědavá.

Aha, teď mi došlo, že je dneska 2. března, takže za měsíc bude duben, no 😅 ...

bajnokova
2. bře 2010

Holky a to má být tam u té základky,ted si nemužu vzpomenout na jméno?Jé už vím CHalabalova?

malovani
3. bře 2010

Jj, těsně vedle Chalabalky.

pavlina05
3. bře 2010

Malování,za měsíc je duben 😀 😉
Jo, lidí tam asi bude.Ale dopo třeba tak moc ne 😉

JJ, Chalabalka 😉 Jen parkovací místa zatím nebudou

malovani
3. bře 2010

Auta budou potřeba upíchnout někam mezi paneláky...

pavlina05
5. bře 2010

MAlování,jj.My bydlíme cca 5 minut od bazénu 😀

malovani
6. bře 2010

Pavli, tak to máte fajn... naši bydlí od bazénu asi deset minut, tak budeme mít základnu tam...

pavlina05
6. bře 2010

😉 Hlavně aby nebylo drahé vstupné a moc lidí 😅

malovani
7. bře 2010

No jo, vstupný, no... snad to půjde, vzhůedem k tomu, že mám furt pocit, že v Brně se toho moc podnikat nedá, tak oceňuju cokoliv novýho, i když je tam vstupný...
Ať se vrtneš, kam chceš mám pocit, že ta tisícovka za 3 lidi padne vždycky, nejen za vstupný samozřejmě, i za blbinky 😀 😅 ...

pavlina05
7. bře 2010

☹ 😠 to je pravda 😠

gimulka
12. bře 2010

Holky o velikonočních prázdninách plánujeme výlet do Brna, myslíte že by si to tam děcka užili, bude jim v dubnu 21měsíců.

pavlina05
15. bře 2010

A kam máte namířeno?

Užili by si to třeba v bongu, na bazéně,zoo,Mraveniště na přehradě asi ještě nebude otevřené.¨
Určitě bude něco na Svoboďáku 😉
TAké nějaké kavárny 😉