Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

jana.sun
9. dub 2010

jj, Mraveniště je super!!! 🙂 🙂 🙂

pavlina05
9. dub 2010

😀 Jani 🙂 TAm musíme taky letos

malovani
10. dub 2010

Tak dneska otevírají, bezva počasí...

vendulka
10. dub 2010

taky nam to pocasi prekazilo plany, chteli jsme jit s dedou se podivat do Oresina na konicky a na osla

jana.sun
10. dub 2010

Pavli jj - to je jasná věc 😉 😉 😉

no počasí dnes na venkovní radovánky fakt nebylo ☹ ☹ ☹

vendulka
13. dub 2010

ahojky, ak by uz mohlo byt konecne zase pekne a sviti slunicko at muzeme jit prubnout to mraveniste
jinak dneska jsme byly tady za abrakem v detske kavarne ,aspon na hodinku bo doma je to s malou silene, je kolikrat tak protivna 😒

jana.sun
13. dub 2010

Vendy, máš fajn, že máte tak blízko tu kavárnu, Maty je doma taky vždycky pěkně protivnej 😝 😝 😝
to počasí snad nepřestane!!!! 😠 😠 😠

pavlina05
13. dub 2010

Vendu,to je fajn zajít do kavárny v tomto hnusu 😝
Jani, snad někdy bude teplo 🙂 😉

vendulka
14. dub 2010

pavli no jo no, co jineho chces delat, kdyz dite je na zabiti 😀 ,velka vyhoda, ze ji amme za barakem, takze se tam da prebehnout v kazdem pocasi

ph4057
14. dub 2010

Pozvánka na akci pro rodiče s dětmi.

6. benefiční vypouštěné létajících lampionů
23.4.2010 od 19:30 Na brněnské Kraví hoře.
Více na
http://www.thajskelampiony.cz/hromadne-vypouste...

vendulka
14. dub 2010

super, diky 🙂

pavlina05
14. dub 2010

Jé,to vypadá moc dobře 😉

Holky:
http://www.aquapark-kohoutovice.cz/

jana.sun
14. dub 2010

Pavlínka hází machry, že mají za barákem novej bazén 😀 😀 😀 😀 😉 to bude čvachtanda 😵

pavlina05
14. dub 2010

😀

vendulka
15. dub 2010

ahojky, je to koukam, jsem ani envedela, ze tam neco takove ma byt a je, no to bdue tim, ze jsem z druhe strany 😀

marrei
16. dub 2010

Ahoj holky, kdo jste byli v jé jogurtárně na Mendláku, je tam hrací koutek s kobercem? Mám zatím jen lezoucí a stoupací dítě 😅 , tak aby tam nebyla jen dlažba a stolek a 2 židle, jak jsem už jednou zažila 🙄

jana.sun
16. dub 2010

ahoj Marrei - je tam koutek, kde je koberec a hračky 😉

rioko
18. dub 2010

ahoj tak jsem dnes byla v Mraveništi a super, zdarma je to teda do 2 let dětí a Vojtíšek se zabavil krásně, je tam super koutek pro mrňata

vendulka
18. dub 2010

je tak to je super, taky tam nekdy zajdeme, treba o vikendu

vendulka
18. dub 2010

a spojime to s prochazkou po priglu, rodice jsou taky zadara?

pavlina05
18. dub 2010

My tam nyli taky a jo ,ok 😉

rioko
18. dub 2010

Vendy my jsme to taky spojili, pohrál si a pak jsme se šli projít a prospal se v kočárku - napadlo mě že bysme mohli jít ve středu i tam radši, ale zase některé holky mají starší děti asi a musely by platit viď

jana.sun
18. dub 2010

Loni se tam platilo jen za dítě nad 2 roky, za dospělé ne 😉 tak to bude letos taky tak, ne 😉

rioko
18. dub 2010

jo za dospelé se neplatí, za děti od 2 let 70 kč

daniellka
18. dub 2010

nazdar kočky, mohu se přidat? 🙂 Napadlo mě Eldorádo v Mariánským údolí (nedočítala jsem to celé, tak možná to tu už někdo psal). Jsou tam kozy, osli, poníci, pak nějaký atrakce pro děti, skákací hrad, elektr. motorky, houpačky apod. a u toho hospoda se zahrádkou (což je hodně důležitý, že jo 😀 😎 ) a pak se dá jít na prochajdu dozadu k rybníkům 😉 .

Jinak trošku jsem dočetla, k debatě o školkách, my dvojky máme a žádný výhody z toho neplynou. Naopak řeším dost velkej problém, loni nás nevzali, to jsem ještě chápala, kluci jsou narození v lednu, letos nás opět nepřijali.. Super věc, tady ten celej systém u nás 😠 .

vendulka
18. dub 2010

rio, ja bych to nechala na ty luzanky a nebo tu kavarnu 😉

pavlina05
18. dub 2010

My tam byli také ,nejprve procházka kolem přehrady, houpačky, langoš 😀 a pak Mraveniště. Je to tam fajn.Jen pyk už budem muset platit ☹

DAni, jj Marian.údolí je fajn.Ale asi není pro každého, třeba my to máme dost z ruky 😝
A jak to jako stát hodlá řešit ty školky? To by mě teda dost zajímalo?! 😠

vendulka
18. dub 2010

danielka, to teda je hrozny a to sjem slysela, ze dvojcata to maji v pohode

daniellka
18. dub 2010

stát to nijak neřeší. řešené je až když máš dítě rok před školní docházkou, to už je školka ze zákona povinná ti ho na ten jeden rok do školky vzít. no já prostě nevím,no.. odvoláme se, uvidíme. už ted jsem musela s klukama zůstat doma, zatím mi to nevadí, celkem si to snažím užít, protože pak s dvěma dětma zvládat práci, děti apod. , to budou pěkný fofry. Ale další rok zůstat doma, to už je fakt H.C. Musím počkat ještě do léta, než budou výsledky dalších kol a odvolání, některé děti vypadnou, půjdou třeba jinak, něco se uvolní. a pak fakt nevím. řešit to budu aktuálně.

vendulka
18. dub 2010

tak drzim palce at to dobre dopadne, taky mam z toho hruzu a pujdeme pristi ok k zapisu, bo mala je v breznu a stejnak si ymslim, ze kdyz tak mi ji vezmou v tech 3,5 letech do skolky, kdyz bude muset nastoupit v zari a ja asi budu pul roka zadara doma nebo co 😠