Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

vendulka
30. bře 2010

no tak to jsou docela levny ty soukr.skolky, ja co se koukala tady u nas, tak to je pres 10 ti. a v praci jsem brala nejakych 12 tic. takze jako ze bych si polepsila asi tak o 2 tis., ktery by nam asi moc nepomohly...jedina moznost je to druhe dite,ale tim se do budoucna asi nic nezlepsi, pak budu mit problem s tim druhym, i kdyz zase sourozence berou do skolky prej v pohode, tak uvidime...
obe babicky jsou cise CID,ale maji sve brigady a z toho tchyne bysli asi 70km od nas a oba dedove pracuji, takze hlidani taky skoro zadny

malovani
30. bře 2010

sourozence berou v pohodě, ale až ty druhý 😀 , to prevní tam stejně musíš nějak dostat... V pohodě jsou celkem dvojčata...

malovani
30. bře 2010

prevní = první

vendulka
30. bře 2010

no vsak Nath by mi v 5 museli vzit bo by byla predskolak a pak by mi vzali i to druhe...mozna 😀

ale to zatim neresim, zkusim jit na zapis pristi rok a uvidime, treba mi ji vezmou na par hodine denne, kdyz bude mit 2,5 roku v tom zari pristi rok, nebo to taky ne?Asi ne co...to az kdyby zbylo misto, co?

vendulka
30. bře 2010

proc jsou v poho dvojcata? se lip umistuji kdyz jsou dva? 😀

malovani
30. bře 2010

Jj, až když zbyde místo... no, asi nezbyde... ale třeba budeš mít štěstí...

Když jsou dva, umisťují se líp, berou je raději, znají se, jsou na sebe zvyklí a tím pádem méně problémoví... aspoň teda to ředitelky říkaly, ale kde je pravda v reálu, to nevím, dvojčata nevlastním...

malovani
30. bře 2010

Tak si budeš muset pořídit druhé a zapíšeš je zaráz 😀 😝 ...

Volný místa ve školce jsou v Moravských Knínicích, cca 10 km z Brna za Jinačovicema, směr Veverská Bitýška, moc sympatická školka skoro v lese, bohužel trochu z ruky...

vendulka
30. bře 2010

tak to mam taky z ruky, jsem z druhe strany 😀

pavlina05
30. bře 2010

MAlov,to je teda šílený 😝 a prý berou dost v Lískovci na oblé.Nebyli jste tam?
No my z Brna jdeme pryč,takže mylý bude chodit jinde. A pak chci další mimi,takže tohle asi teď řešit naštěstí nebudu 😉

malovani
30. bře 2010

Já zas až tak z druhé strany nejsem, ovšem představa, že ráno vezu dítě 10 km za Brfno do školky a pak zase zpátky a pak přes celý Brno do práce, no nevím... Jedině si najít práci v Kuřimi 😨 , pak by to byla značka ideál 😀 ...

vendulka
30. bře 2010

no s tim liskovcem nevim, ale prej berou deti jen z te casti ve ktere bydli a kdyz zbyde misto, tak pak vezmou treba i nekoho od jinud, co jsem tak slysela

malovani
30. bře 2010

Pavli, zkoušeli jsme i Oblou a nic 😨 , ale třeba se situace změnila, zítra tam volám 😉 😝 ...

Kam se stěhujete?

vendulka
30. bře 2010

malovani a z jake casti jsi?

malovani
30. bře 2010

Jj, trvalý bydliště taktéž rozhoduje...

malovani
30. bře 2010

My bydlíme ve Starým Lískovci, trvalý bydliště Kohoutovice (já a Evi), Starý Lískovec (můj chlap) - kvůli školkám jsme to zafím nechali tak, abysme měli širší pole působnosti 😅 😝 ...

malovani
30. bře 2010

zafím = zatím

vendulka
30. bře 2010

ja jsem z reckovic 😉
mate to dobre porychtovany ty bydliste 😀

malovani
30. bře 2010

Potřebovali bychom jich asi mnohem víc 😀 😝 ...

vendulka
30. bře 2010

to asi jo 😀
hlavne ze pred par lety skolky rusili, ze nejsou deti 😠

vendulka
30. bře 2010

stejnak mi to prijde, ze je to malo na skolku jen cca 25 deti

vendulka
30. bře 2010

dobrou noc, jdu si lehnout...

pavlina05
30. bře 2010

MAlov, tady v Kohoutkách nic,že? ☹ A co ti tady řekli?

No my k Vyškovu,Drnovice.Teda až př.rok,až postavíme 😉

malovani
30. bře 2010

Pavli: v Kohoutkách nic, právě ti sourozenci tam dělají paseku, spousta maminek má druhý dítě, no... A taky si nás přehazovali jak horkej brambor, Bellova, Adélka a na konečné trolejáku nás poslali na Chalabalku, že tam to máme nejblíž a tam nám zas řekli, že vzhledem k věku ne...

Drnovice znám do VY jsem chodila na gympl, nostalgie...

malovani
30. bře 2010

Jo, a na Bellovu chodíme ve středu odpoledne do Kuřátek, to je bezva, ale nepomohlo to... škoda, Evi se tam líbí a je na školku už zvyklá...

pavlina05
30. bře 2010

Malo 😉 aha 😉
To je teda pech 😠 Stejně je to na prd!!!! Někde nemohou otevřít více tříd??? 😠

gimulka
31. bře 2010

Holky ještě prosímo radu ohledně Bonga. Jedeme tam v pátek 3 rodiny klukům nejsou ještě dva roky. Můžou na některé atrakce s rodičema (třeba ty obří skluzavky) a co přezůvky? díky

vendulka
31. bře 2010

Ahojky, ja myslim, ze tam rodice na atrakce muzou a prezuvky urco budou potreba 😉 zatim je chteji vsude a nebo bez prezuvek...

malovani
31. bře 2010

Přezůvky s sebou určitě, jinak by museli v ponožkách... na atrakce můžou samozřejmě i rodiče, je to zábava i pro nás, nejen pro prcky...

pavlina05
31. bře 2010

😉 Bongo je pro všechny 😉

gimulka
31. bře 2010

holky díky moc 😉