Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

malovani
31. bře 2010

Zřejmě v sobotu dopo vyrazíme, tak jsem na to zvědavá...

pavlina05
1. dub 2010

Tak jsme byli na trzích.Pěkné,malé,ale milé.
Je tam stánek s vařečkami,keramikou, ozdobami,smalt,vajíčka, šperky...a jídlo.Trdelníky 🙂 A dílnička pro děti.Takové milé spestření všedních dnů 🙂

malovani
5. dub 2010

Tak my jsme teda ny trzích nakonec nebyli...

Včera jsme byli na Veveří, bylo otevírání sezony (so+ne), bylo to fajn, prolezli jsme hrad, pokoukali na dravce, Evi byla nadšená... na Rodinný pas vstupné zdarma...
Škoda jen, že jsme nestihli žádný program, slibovali koncert, koutek pro děti a tak, my jsme dorazili ve tři a už bylo všechno sbalený, no...

V květnu (8. - 9.) tam bude zase nějaká akce proděti, hledání princezny a tak...

pavlina05
5. dub 2010

😉 muselo to být super🙂
A lidí? Moc???

malovani
5. dub 2010

Celkem to šlo, parkoviště teda samozřejmě plný, ale na hradě se to fajn rozptýlilo.

gimulka
5. dub 2010

holky moc díky za info ohledně bonga, byli jsme tam v pátek a úplně super!!!

malovani
5. dub 2010

Tak fajn 🙂 ...

vendulka
6. dub 2010

je to muselo byt fajn na tom veveri, v sobotu jsme nemohli bo byl tata na fotbale a v nedeli jsme se vydali do obory do jundorva a do Bajstru 😉
bylo tam super

pavlina05
6. dub 2010

Oboru milujeme 🙂 😉

vendulka
6. dub 2010

jo ja sjem ji taky mela rada jako decko, ale ted jsem koukala, ze se to tamc elkem zmenilo, teda z te strany od Jundrova jak byla hajovna, tak tam behali venku kozy,ovce,slepice a tak a ted kdyz jsme tam byli , tak to bylo za plotem a jen kozy...to me trosku zklamalo...

pavlina05
6. dub 2010

Od Jundrova to moc neznám, my chodíme z Kohoutek od Hájenky 😉

vendulka
6. dub 2010

aha,tak tam to neznam ja 😀 , bud jdeme z jundrova a nebo od prasat jakoby mezi kohoutovicema a bystrcem

vendulka
6. dub 2010

jsem koukala na to bongo a jsou to teda pekni vydridusi co se tyce vstupneho co z toho, ze dite do dvou let je zadara, kdyz ja zapaltim stovku a ani nejdu na atrakci, jen jako doprovod a hlidac ditete a pak za deti od dvou let chcou taky peknou palku plus cena za rodice 😠 😠 😠
to me uplne odrazuje tam jit

vendulka
6. dub 2010

mozna spis v lete budeme chodit na prigl do mraveniste, jestli teda bude fungovat 😀

ria80
6. dub 2010

No já taky jsem byla zklamaná,byli jsme tam s malou,a všechny zvířata za plotem.tak mi to bylo líto

pavlina05
6. dub 2010

vendulka
JJ,Bongo je od 2 let za nehorázný prachy 😝 V létě jedině Mraveniště 😉 a pískovičtě 😉

Od Kohoutek jsou prasátka v Oboře 😉

vendulka
6. dub 2010

pavli, taky budete chodit na mraveniste?to se muzeme pak domluvit 😉

rioko
6. dub 2010

ahoj prasátka jsou fajn, bydlíme v Bystrci a chodíme tam docela často, do mraveniště taky určitě zajdu, máme to kousek, nevíte kdy se tam otvírá? a můžeme se třeba někdo domluvit a jít spolu jestli chcete

malovani
6. dub 2010

Mraveniště otevírá 9.4...

malovani
6. dub 2010

Jj, na prasátka taky chodíme, fajn procházka, taktéž většinou vyrážíme z Kohoutek...

pavlina05
6. dub 2010

Ty jo,tak brzy?To je super! Jen aby bylo teplo 🙂

vendulka
6. dub 2010

tak to je prima, ze tak brzo, tak jak se udela lepsejsi teplejsi pocasi, tak se muzeme domluvit a jit 😵

vendulka
6. dub 2010

nevite kolik je tam vlezne?jsem se koukala na ješjich stranky a tam jsem to nenasla a je tam mozna sleva na rodinne pasy?

rioko
6. dub 2010

tak to je fajn že tak brzy a myslíte že je to i pro roční prcky?

malovani
6. dub 2010

Jj, jeli jsme v sobotu kolem Mraveniště a měli tam ceduli, že otevírají 9.4., tak snad... jo, teď jsme koukala na jejich web, taky tam píšou, že 9. otevírají...

pavlina05
6. dub 2010

vendulka loni bylo do 3 let zadarmo a rodiče taky 😉

vendulka
6. dub 2010

tak to je super, to tam budeme asi pora i kdyz je to pro nas pres cely Brno 😀

rioko
6. dub 2010

jé tak to je paráda