Kam s dětmi v Brně? Poraďte

marky77
8. pro 2008

Ahojky,
dnes jsem jsem na cvičení s mou dcerkou zaslechla něco o nové hale v Heršpicích v Brně...pátrala jsem po nettu, ale nic jsem nenašla, znáte někdo něco takové? ... v tomto hnusném počasí by se to hodilo... 😉

likimiki
19. pro 2008

ahoj marky, taky jsem o tom slyšela. Tuto sobotu se to otvírá a je to na Pražákové,číslo přesně nevím, - +63.Do konce ledna vstup zdarma!!! pak 150,- měj se

ria80
20. pro 2008

Co to má být za halu?

subatko
31. pro 2008

Posílám odkaz na stránky www.bongobrno.cz. V novinách byla uvedena info ohledně vstupu zdarma - je to kachna. Vstupné do konce tohoto roku bylo 69 dítě a 29 rodič - je to celodenní vstupné a myslím si, že je velmi velmi nízké. Hala nabízí celodenní vyřádění dětí i rodičů na spoustě atrakcí. Je super sledovat to nadšení. Byla jsem tam teď každý den a můžu jen doporučit.

Adresa je Bongo, Pražáková 51, je to kousek od výdejního skladu ASKO nebo u Delta pekárny.

marky77
autor
7. led 2009

ahoj holky, diky moc, dřiv jse se na nett nedostala, tak to čtu až nyní, vypadá to fakt moc dobře, koukala jsem se na ty jejich stránky, určo tam s malou vyrazíme, vstupné koukám je teď vyšší, škoda, ale i tak to asi bude zážitek 😎 , subatko byla jsi tam šalinou nebo autem ? nevíš jaké je tam spojení..... díky

panenka
14. led 2009

Nazdárek, taky už jsme byli v Bongu a vřele doporučuji všem! 😵 Bavili jsme se i my s manželem! 😵

pavlina05
15. led 2009

panenka...a je to tam i pro malé dítka? jAko 7 měsíců???? Víš, nemáme se kde sejít s 5 kamarádkama...

kattum
15. led 2009

ahoj, mam 2 deti, žijem v Brne, takže pridám kam chodíme my občas,
dětská kavárna na Husové ulici v centru a cukrárna Nika na Šumavské ulici v Kr.Poli, v obidvoch je velký detský kútik a maminky s i možu dať kávičku a koláčik a vidia na deti, všade samozrejme detské stoličky.
Dosť informácii kam s deťmi v Brne je i tu: http://www.brnoprodeti.cz/www/index.php

bera
22. led 2009

v bongu jsme už taky byli a supr 😉 ikdyž je to spíš pro děti až tak od 2 let, ale malá se tam taky vyřádila a to ještě 2 roky nemá 😉

malovani
31. led 2009

Holky, vy co máte děti tak od roku a půl, byli jste s nimi už v divadle? Pořád nad tím teď uvažuju, že bychom s Evou zašli na dětské představení, ale většinou píšou, že je pro děti od tří let, což se mi teda zdá dost pozdě... myslím, že kdybychom vybrali nějakou kratší pohádku, mohlo by se jí to líbit... přinejhorším bychom v půlce odešli...

micanek
2. únor 2009

Včera jsem se šla namrknout do Bonga aje to tam úúžasný

pavli , tak kavárna vypadá náramně.

aureliaaa
11. bře 2009

Ahoj. Mám 3 měsíční miminko a teď už se děsím toho kam půjde za 3 roky do školky. Když jsem viděla ty davy v porodnici jak jsme čekaly na sál ve frontě abychom mohly odrodit. Co bude až ty to davy budou hlásit děti do školky. Práci mám a zaměstnavatel mě rád po mateřské veme zpět, ale co když nebudu mít dítě ve školce.Nemáte někdo tuchu jak to budeme řešit?

pavlina05
11. bře 2009

aureliaaa ...to teda nemám tucha, ale snad se to časem vyřeší.... 😎

aureliaaa
13. bře 2009

Jestli máte některá v rodině nějakého radního, starostu či místostarostu, který by se zasadil o otvírání nových školek tak ho zpracujte 😀 Jinak to podle mě nepůjde. My máme dobrou babičku 90 km a tu na prd vedle. Blbý.

babara
16. bře 2009

Nevite prosim o nejakem materskem centru v centru, v blizkosti nadrazi ci svobodaku? Dekuji.

binki
16. bře 2009

mc kuřátka na Kobližné 😉

babara
17. bře 2009

Moc diky, binky, to je perfektni, potrebuji do ct, z behounske je to par metru 😎 nevis jeste jak jsou otevreni?

aureliaaa
26. bře 2009

Myslíte, že je k něčemu obejít školky už teď, když je malá miminko a nenechat to až jí budou tři. Nebo je to zbytečné a záleží až na zápisu? Já se toho fakt děsím. Probírala jsem to s kamarádkama co mají stejně staré děti a těm je to jedno. Když prý nebude školka tak zůstanou doma. Nedokážu si představit, že bych musela dát výpověď a jít na pracák i když mám docela dobrou práci a zůstat doma bez prostředků...... 😖 . Manžel by nás s našima splátkama na barák neuživil. Děs běs.

binki
29. bře 2009

Bongo je super! byli jsme tam poprvé a moc jsme si to všichni užili. 😀

kali.kal
10. dub 2009

Ahoj holky...
potřebovala bych radu, kam si můžeme s kamarádkou a 3 mesíční holčičkou zajít v Brně na kafe, aby tam nekouřilo a dalo se tam vjet s kočárkem... Nejlépe u Svoboďáku...
Díky

bertica.h
24. dub 2009

kali ..mrkni na www.kidsbar.cz:-)

brnanda
25. kvě 2009

ZVU VÁS NA AKCI,CO POŘÁDÁ ŠVAGROVÁ...

30.5 od 14hod. je v Krumvíři akce - Den dětí .
Budou tam stánky, skákací hrad, kolotoče a vše,co patří ke dni dětí.
I něco pro pány- šermířské vystoupení a samo i stánek s občertsvením - pivečko, papáníčko,ale i nealko pro šoféry ,-)

Tak ne aby jste seděli doma a dojeďte ,-) je to 30minutek za Brnem

veruska007
29. kvě 2009

V centru mesta muzu doporucit Ezoterickou cajovnu, vstup z Domu panu z Lipe od nam. Svobody. Bezbarierovy pristup, nekuracke prostredi, kocarek uvnitr v pohode projede, siroka nabidka napoju (nejen cajiky), vyborne palacinky, pekne posezeni, prijemna zakouti, kde lze bez trapnych pocitu nakojit miminko. Ja tam byla na pozvani kolegu z prace a byla jsem moc potesena, i kdyz normalne na verejnosti nekojim, tam to bylo v pohode, nic nebylo videt 😅 .

vrtulka77
15. čer 2009

Ahoj,chtěla jsem Vás poprosit jestli někdo nevíte o nějakým hezkým ubytování v Brně nebo okolí,nejlépe nějaký apartmán kde se dá vařit a kde by bylo venku i něco pro děti-pískoviště,houpačky,cokoliv....
díkyyyy 🙂

teessa
4. črc 2009

ahojte nebyli ste někdo v Jungle parku??? (www.junglepark.cz) hlavně na té mauglího trase? zajímalo by mě jak je to náročný a náké podrobnosti něž se tam vydáme... díky

katus1983
9. črc 2009

Ahoj, dnes jsem byla s dětmi v novým Funparku, slyšeli jste o tom? Je to podobný tomu BOngu, ale levnější a hlavně jste s dětmi na vzduchu. Vřele dopporučuji, dost jsme se vyřádili i s ím nejmenším, je tam takovej stan s hračkama neb o stolečkama, kde si můžou malovat. Pěkně jsem si tam i s ostatníma maminama pokecala. Je to v areálu u koupaliště Dobrák. Mrkněte kdyžtak na www.funparkbrno.cz

sju.v
17. črc 2009

Holky fajn je i mraveniště na pryglu. Je to v místě kde bývalo letadlo. Je tam několik skákacích hradů a lozící stěna, pískoviště, houpačka a taky pro děti do dvou let je tam takový koutek s domečkem. Dá se tam i koupit něco k pití a na zub. Platí se 60Kč za dospělého, děti zdarma. Byla jsem tam s prckem (16 měs.) a taky si pohrál!:o) Je to ale na vzdoušku, takže jen když je hezké počasí! ☹

marketkamala
17. črc 2009

Holky mrkněte na www.mimino.cz, je tam databáze podniků kde jsou prckové vítanými hosty na http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/
Pak ještě databáze výletů na http://www.mimino.cz/kam-na-vylet/

Navíc, pokud máte některá nějaké doporučení kam na výlet, můžete ho tam vložit.

Mějte se M.

PS: je tam i sekce recepty 🙂

malovani
19. črc 2009

Holky, nevíte některá o mlhovišti v Brně, popř. někde poblíž?