Kam s dětmi v Ostravě?

zalen
4. bře 2014

Kam s dětmi v Ostravě???
Mám dvouleté dítě. Chodíme na bazen v Kravařích tam to můžu vřele doporučit. Pěkné a za dobrou cenu pokud jdete dopoledne st nebo pá do 13 hod tak pro dva rodiče + dítě na hodinu a půl to stojí 95 kč.
ale kde dál???? a levně???

petrajurinova
4. bře 2014

Dvouleté dítko je ještě dost malé, my chodíme do muzea ve staré radnici - expozice přírody je interaktivní, tak tam děti objevují pořád něco nového, nebo k vysokým pecím do U6, tam je taky interaktivní expozice. Ale oboje je spíše pro starší děti. Pak mě ještě napadá mini-uni na Černé louce, nebo Sklep strašidel hned vedle. Jojo park nad Kauflandem v Zábřehu je taky fajn, ale je to na můj vkus trošku drahá zábava.

lajla
4. bře 2014

jeje se mas ze bydlis aspon v Ostrave🙂 tak je tolik veci kam zajit...jen nevim jak moc levne si to predstavujes🙂 koutky pro deti..tam jich je hodne a kdyz jsme tam bydleli chodila jsem s malou od 5tydnu..staci jen zagooglovat...a kliden i jojo park, ten je super nebo sem tam minigolf u futura, je tam primo koutek pro deti do tri let...dvoulete dite mi pripada tedy dost velke 🙂 viz petrajurinova
za chvili uz bude krasne takze zoo, komenskeho sady, tam muzej jak dovnitr tak ven..super..proste je tam furt co delat, kdezto tady ve frydku, nic☹((