Kam s dětmi v Praze? Které agentury, chůvy doporučíte?

kindermann
11. čer 2013

Dobrý den, které agentury, školky či chůvy byste doporučili? Máte zkušenosti? Žiji sám s 3 letou dcerou a uvažuji o pravidelném i jednorázovém hlídání v Praze. Budu rád, za každou radu, zkušenost.

matvej21
12. čer 2013

Dobrý den, záleží kde se pohybujete. Mám moc dobré zkušenosti se soukromou školičkou Anita na Barrandově. Funguje tak trochu jako dětský koutek. Samozřejmě je lepší když se tam objevuje pravidelněji. Platí se na hodiny ,které tam dítě stráví. Bohužel s chůvami ani agenturami nemám zkušenosti. Další hlídací možnosti objevuji spíše v nákup.centrech,ale znám jenom Prahu-západ. Možná Vám to nepomůže,i přesto přeji spoustu štěstí při hledání! Martina

zlobidylka
12. čer 2013

Zdravím, dlouhodobě se zabývám (já i má společnost Zlobidylka.cz) s hlídáním dětí jako zprostředkovatel, mám všeobecný přehled. Kapacity školek nestačí uspokojit všechny zájemce, a proto je možnost využívat jiných alternativ: soukromých školek, chův v domácnostech, domácí školky atd..

kindermann
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amallie
13. čer 2013

fakt záleží kde v praze, já můžu doporučit něco na praze 8 a 9, ale to chce někde v okolí bydliště, jinak je to na nic.
existuje velká řada dětských center, jesliček a miniškolek až po soukromé školky, jen záleží na požadavcích a lokalitě

petrenkalinka
15. říj 2013

V Kulturním Klubu Poštovka na Praze 5 je zas obnoveno hlídání dětí - Klubík, tak vyzkoušejte 🙂

ldemeterova
16. říj 2013

Vyzkoušejte naše inzertní stránky. Můžete vybírat mezi spoustou hodných tet na hlídání doučování i úklid. Mají přímo viditelné i ověřitelné reference!