Kam s dětmi v Praze? Mám tip

anetaalex
8. pro 2011

Ahoj všem,v tomto nehezkém počasí ted stále řeším kam jít nebo co dělat s mím 20 měsíčním stále se nudícím chlapečkem,nevim jestli je to jen můj problém,ale mám pocit,že je nás víc co mají dítko které se samo prostě nezabaví.Na hyperslevách jsem dnes našla kurzy na cvičení a hraní dětí kam jsme dříve chodili.Je to tam super a budem chodit zase tak bych jen chtěla doporučit jako skvělou zábavu za výhodný peníze.Je to v akci tak na to mrkněte.Mají stránky www.klubsasa.cz.Jinak pro ty z nás co mají stále náké to kylčo navíc je tam tanec a cvičení pro nás mámi takže trochu i spestření nejen pro děti. 😎

ojika
10. pro 2011

Kamarádka s dětmi zase moc ráda chodí do dětského zábavního centra Hrad zábavy v Palladiu. Vyblbnou se tam jak malé děti, tak i ty větší (a co si budeme povídat, kolikrát se tam vyřádíme i my) 😀 Takže jen a jen doporučuji 😉 www.hradzabavy.cz

milena007
10. pro 2011

Hrad zábavy mně přijde jako nejhorší dětský koutek v Praze (špinavý, plný automatů pro větší děti). Pro mladší jsou lepší koutky hned naproti v Kotvě - už jsou tam dva ve třetím patře - Bambule (ten je levný a od 3 let hlídají zdarma) a nově je tam Kulíškov (tam jsem zatím nebyla, otvírali ho minulý týden a vypadal hezky - nové, čisté, maminky sedí u stolečků kolem koutku nebo mohou za dětmi běhat po ploše 🙂

anetaalex
autor
11. pro 2011

V centru mě štvou jen ty ceny za parkování,já mohu doporučit koala café,super herna na celý den s kavárnou a skvělýma prolejzačkama pro prcky. 🙂

hasky24
11. pro 2011

úžasný koutek je teď na Novodvorská Plaza - nově otevřený s kavárnou 😎 😎 😎 😎

misa84
1. led 2012

dobrý večer, potřebuji rychlou radu - ve středu jedeme s mladším synem do nem. Motol na vyšetření a jelikož nemáme hlídání, musíme s sebou vzít do Prahy i staršího syna. S mladším budu po vyšetřeních běhat nekolik hodin, tak hledám něco, kam by mohl manžel vzít staršího pohrát si, aby tam mohl být s ním, případně se tam mohli naobědvat, aby to nebylo daleko od Motola a mohl tam ideálně dojet autem a nechat ho případně v garáži...Najde se něco takoveho? Děěkuji za tipy.

ludva
1. led 2012

@misa84 Ahojky, pošli manžela se synem do restaurace Výtopna 🙂 Tady jsou stránky www.vytopna.cz. Je sice na Václaváku, ale návštěva stojí za to, alespoň na limču, pití vozí mašinky přímo na stůl. Pro malé děti je to opravdu zážitek 😉 A pokud malý miluje mašinky, tak další návštěvu doporučuji do Království železnic www.kralovstvizeleznic.cz na Smíchově 😉 Je to opravdu krásná výstava s dětským koutkem plným lega. Auto bych nechala někde na Smíchově, nebo na Vypichu (u Ladronky), tam se myslím, dá parkovat zdarma. Hodně štěstí v Motole!

misa84
2. led 2012

@ludva dekuji za tip, vytopnu mame i tady a je pravda, ze je to pro deti i pro dospele opravdu zazitek 🙂 nakonec jsme dostali tip na hernu slonikov v galerii butovice, tak snad se kluci zabavi 🙂 jeste jednou dekuji i za prani stesti v motole.. 😉

anetaalex
autor
3. led 2012

a nebo taky beckiland na Zličíně 😀

lunapiena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaczka85
15. srp 2012

nechcete někdo 2 vstupenky do Beckilandu do Prahy? mají platnost do konce srpna, normálně vstup stojí přes 200,- / osobu, mám zvýhodněné vstupné za 120,- oba lístky.nestihneme vyuzit ☹

monivo
29. zář 2012

Doporučuji výlet sem. Ale jen za předpokladu slušného počasí. Zahradní železnice Horní Chvatliny. Provozují to železniční nadšenci na soukromé zahradě, vstupné dobrovolné.
zzz-chvatliny.wz.cz/

petra125
2. říj 2012

Moc doporučuji s dětmi zajít tento čtvrtek 4.10.2012 od 16:00 na Magnetické hrátky do výtvarného atelieru malovanikresleni.cz 🙂
Byla jsem tam s dětmi minulý měsíc a hrozně moc se jim tam líbilo, vyráběli magnety a pak z nich spolu s dalšími dětmi vytvářeli obrovský obraz na magnetickou zeď 🙂 Máme teď doma jejich magnety na lednici a ve čtvrtek půjdeme určitě zase.
Je potřeba se předem registrovat na mail info@malovanikresleni.cz, minule bylo úplně vyprodáno, nebo stačí zavolat na 608 231 209 a můžete se těšit na super odpoledne 🙂 Vkládám fotku z minula, vyfotila jsem naše děti jak tvoří umění 😅

terryseek
7. říj 2012

Mile maminky..bydlime nove na Praze 8 na Ladvi a ja absolutne netusim kam s detma..mam 2leteho kluka a 1starou holcicku..mate nejake rady kam s detma zajit aby se mi doma neunudili?? 😉 dekuji

petrapetra85
23. lis 2012

na Praze 8 nic neznám - neporadím
Koala je fajn, ale přijde mi docela drahá: byla jsem tam včera a asi naposled, za 1,5 roku starý dítě tam chtěj 150,-, což mi přijde dost...
Pak je ještě Sloníkov v Butovicích, ten je o něco levnější...
Nedávno jsme s holkama objevily hezkou kavárničkus velkým dětským koutkem na Praze 6 Řepích: kavárna Baby café, je to na tramvaji a maj tam i velký neplacený parkoviště.

petrapetra85
25. lis 2012

@misa84 Ahoj, jestli budes v motole, tak kousek je babycafe. Je to klasicka kavarna s velkym hracim koutkem (cca 70m2 pro deti). Muj maly se tam vzdycky vyblbne 🙂 nevim jestli mohu dat odkaz, ale najdes to pokud si do vyhledavace zadas babycafe4u.cz

Petra

PS: jo a jdem tam i wifi, jen o heslo si rekni obsluze, trochu mi trvala nez jsem na to prisla...

luciee12
4. led 2013

Doporučuji muzeum Karla Zemana v Praze. Děti si tohle muzeum oblíbily, navštívili jsme ho už 2x. Vznesete na létajícím stroji, projdete se po měsíci Barona Prášila nebo budete ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy. Může se i fotit!

ngomarket
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skolkaciperka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zlobidylka
11. čer 2013

Zdravím, dlouhodobě se zabývám (já i má společnost Zlobidylka.cz) s hlídáním dětí jako zprostředkovatel, mám všeobecný přehled. Kapacity školek nestačí uspokojit všechny zájemce, a proto je možnost využívat jiných alternativ: soukromých školek, chův v domácnostech, domácí školky atd..

lukyhroch
5. kvě 2017
Uživatel lukyhroch je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lukyhroch.

Zkus navštívit nějaký ten únikový pokoj 🙂 Například tento: http://www.questerland.cz je pro děti jako dělaný, máš tam různé úrovně obtížnosti 🙂 Já sám jsem se svými dětmi byl "vyloupit banku" :D