Kam s dětmi v Ústí nad Labem?

valentovasasa
25. srp 2008

ahojky. Nevíte kam vyrazit s ročním dítětem v UL? abych se dostala do společnosti dalších maminek, Jsem tu nová a pořádně tu nikoho neznám... tak bych se ráda seznámila...

valentovasasa
autor
1. říj 2008

haloo??? NIkdo???

agatka77
8. lis 2008

ahojky!
tak já jsem z Ústí nad Labem a můžu Ti poradit tohle:

solné jeskyně (v poliklinice-Masarykova ulice)
MC Beruška (Masarykova ulice),MC Jungle cafee (Severní Terasa), ....
plavání (plavecká hala Klíše)
cvičení (MB Fitko Vaníčkova ulice za Divadlem),Mat.centra,.....
cyklistická stezka podél Labe (na motorce,v kočárku,pěšky,....)
výlety:hrad Střekov u řeky Labe, výletní zámeček Větruše (nad řekou v centru), výlet vláčkem nebo autem do nedalekých Zubrnic (skanzen,kde je vánoční a velikonoční pravidelný a moc krásný program)
trolejbusem do ZOO (moc pěkná,je do kopce,ale nahoru Tě vyveze vláček),je na začátku Krásného Března

kdyžtak písni IP,pokusím se poradit víc 😉

Já mám skoro 9.ti měsíčního prcka a bydlíme na Bukově

peta.cz
11. lis 2008

Jestli můžu ještě k těm herničkám -

na Doběticích herna Ovečka,
v Důlcích herna Slunečník (bývalá diskotéka),
v kostele Sv.Vojtěcha je hernička také, tam je ale omezený provoz,
na Doběticích herna Delfínek - tam je i dětské plavání a cvičení - cvičení je jinak i v Ovečce, tam jsou různé aktivity i pro maminky 😉 myslím, že je ještěněco ve Všebořicích a Neštěmicích

na Doběticích vedle Domova Důchodců jsme objevili bezva cukrárnu s herničkou
solnou jeskyni doporučuji hlavně na Moskevské ulici, mají tam totiž kavárnu s pidi hernou, takže si člověk po absolvování kůry může ještě dát kafe a prckové si můžou ještě hrát

do Zoo doporučuji koupit si permanentku, vyjde na 500 Kč na rok, ale jednotlivý vstupný vychází na 100 Kč, takže se to určitě vyplatí - my byli v létě v zoo dost často, mají tam i krásné dětská hřišťátka a prolézačky..

Myslím, že se tu dá dělat s prckama dost aktivit i přes tu hnusnou zimu 😉

valentovasasa
autor
23. lis 2008

ahojky. Moc děkuji za info.
Tak zatím jsem začla chodit na břišní tance do MC ovečka na doběticích (sice bydlím v Nových Stadicích - za Trmicema a Koštovem, takže trochu z ruky, ale co se dá dělat...) a věřím, že se tam spřátelím s nějakými maminkami, páč jestli mi tu něco chybí, tak takový ty kamarádi co jsem "nechala" u rodičů, když jsem se odstěhovala...
Na doběticích je dobré, že po dobu cvičení pohlídaj prcka přímo v herně...

A proto mě napadlo ještě něco - nevíte o nějaké dobré a levné posiilovně? O hlídání dětí k tomu ani neuvažuju...

peta.cz
1. pro 2008

Manžel chodí na SKP - vedle Hypernovy...je to tam levný, ale starší vybavení - jemu to stačí, prý tam mají všechno co potřebuje 🙂 Krásná posilovna je prý kousek od nás - v SNP, ale cenově to je už jinde...

eleonora
8. pro 2008

tak posilovna jen pro zensky je u perly

katuska09
12. srp 2009

Ahoj já jsem z Neštěmic, s malým jezdíme i na výlety kolem-zoo děčín, park teplice-jsou tam veverky, které se nechají nakrmit a jinak vše tady zmíněné.

katuska09
12. srp 2009

jinak pokud by jsi chtěla něco podniknout i sjinými maminkami není problém se domluvit a něco naplánovat. S některými mauškami jsme byli v zoo a byla to super akce.

hannah80
10. říj 2009

Ahoj Ustecandy,
chtela bych poradit ohledne plavani kojencu. Nevite jestli je tady neco jineho krome Delfinka na S.Terase? Pry by melo byt neco ve Vanove?? Jinak jestli jste chodili na plavco, jak se vam to libilo? A od jakeho veku jste chodili?
Diky

festova1
12. lis 2009

ahoj, na plavčo jsme chodily do Delfínka na Terase a bylo to supr. Adélce bylo půl roku a ve vodě byla jako doma. Můžu ti to jen doporučit.

ijo
3. pro 2009

ahoj - doporučuji Mini Club, chodily jsme tam prcekm zpívat a uvažujeme i o aj
www.mini-club.cz

vemeno
22. led 2010

ahoj, chodíme do Rybičky ve Štefánikovce na Klíši na hudební kroužek, je to bezva a asi začneme i s výtvarkou

fvtm
12. únor 2010

Ahojky, jsem z Klíše a chtěla bych se seznámit s nějakými maminamy s dětma. Mám 1,5 let starýho kluka a neděle starou holčičku. Chtěla bych zkusit MC Rybičku ve Štefánikovce na Klíši, ale nikde jsem nesehnala program centra a ceník. Můžete mi někdo říct, jaké programy tam mají i cenu. Moc děkuji

mamina
10. říj 2010

Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. 🙂

lussik1
5. lis 2013

Ahoj jsem s centrumu s Vetruse a chtela bych se seznamit s nejakymi maminkami s detmi.Mam 10 mesicni dceru.Kam zajit pobavit a seznamit?Dekuju