Kam s dítětem v tom šíleném vedru?

lussy0904
20. čer 2013

Holky, máme tady 34°C, už se týden potím, jsem ztoho už totálně na nervy, nevím, co s malým dělat. Ven snad jít ani nemůžeme. Jdeme vždy ráno a tak kolem 11-12 se vracíme a pak už nejdeme, protože se to tam nedá vydržet. Od jakživa nenávidím léto, mám z toho deprese, jsem i silnější, pořád se potím, celej den to ze mě leje. Co děláte v tomto počasí s dětmi? Malý je ještě navíc nachlazený, má rýmu, kašel a před dvěma dnyměl ještě teplotu..asi tou změnou počasí:/

blahova_andrea
20. čer 2013

My chodíme se synem taky dopoledne a max. do 11h schovat domů. Velkou část toho vedra mi pak prospí. Pár dní jsme měli po 17h vaničku venku, aby si mohl hrát a ochlazovat se, ale bez dalších dětí ho to na dvoře moc nebavilo. Tak jsem dala vaničku normálně doma s vlažnou vodou a tam se fakt vyšplouchal a zchladil a bylo mu viditelně lépe. Dneska a zítra se budeme schovávat pěkně doma a holt si budeme hrát jako v zimě a "učit se". Pokud je malej nastydlej, tak bych určitě nic moc nevymýšlela, ať neskončíte nakonec s angínou. V klidu si čtěte, kreslete, skládejte stavebnice, koukejte na pohádky. A nejlíp během dopo pozavírat doma okna a nepouštět si tam to horko z venku. Já pak otvírám celý byt na noc a to se to spinká nahatí 😀

lv
20. čer 2013

ven s roční jdu jedině ráno, kolem 8, na nákup a domů..a jsme zavřený doma. Kolem 15h sice musím vyjet pro starší do školky, ale máme to 5min cesty a zas šupajdíme domů..ven jdeme nejdřív v 18h, třeba i do půl 9..starší kouká na pohádky a maluje a s malou se povalujeme v obýváku..

aaa
20. čer 2013

Leda do nákupního centra 😀 . Ale beze srandy, je to děs... My jsme na sídlišti, nedá se tu snad ani dýchat. Já mám teplo ráda, ale mrňous trpí 😢 . Ještě musíme dva dny vydržet 😅

ivca_doubek
20. čer 2013

My chodíme ráno s Matýskem do školky, pak s Kubíkem trochu projít, tak max. do půl desátý. A pak jsme doma (né že by tu bylo chladno, máme tu teď 29 stupňů, odpoledne 31, ale aspoň nejsme na sluníčku). Matýska pak vyzvedne manžel cestou z práce, a ven jdeme až po páté - do bazénku, na půl hoďky, a zase domů. A pak ještě jednou nebo dvakrát, aby jsme ten zbytek dne nějak přežili... Skládáme kostky, kreslíme, modelínujeme, stavíme různé dráhy pro autíčka po celém bytě ze všeho možného... Takové ty zimní činnosti.

hofka1
20. čer 2013

do vany🙂

sarkabou
20. čer 2013

my to ani ráno nestihneme, protože je zvyklá jít v 8 spát, a pak bychom se vyhrabaly kolem 9:30 a to už nemá cenu.. takže teď chodíme k manželovým rodičům, a jsme tam ve stínu, L má napuštěný bazének, ale jinak jsme byly taky doma, ccelý den.. jen jí hodně oplachuju chladnou vodou - ruce, nohy, hlavu 😉

jancip
20. čer 2013

My celé odpoledne trávíme na zahradě pod velkým ořechem, kde máme provizorní pískoviště a bazének ve stínu. Tady to občas aspoň trochu profoukne. Doma je mnohem hůře. Venku svačíme, večeříme i uspáváme.