Kam s miminem v Ostravě-Jih?

simir1
28. lis 2011

Ahoj,
poprosila bych o tipy na herničky, mateřská centra apod. v Ostravě-Jih, kam se dá jít s 8měs. miminem, protože herny Klubíčko tady zrušili (snad že nedostali dotace) a Skřítek taky zrušen a o ničem jiném už nevím. jestli třeba nevzniklo něco nového, na netu jsem nic nenašla a do Poruby nebo centra se mi moc dojíždět nechce.děkuju moc

lajla
18. pro 2011

Ahojik co vim, tak klubicko cast je jiz zrusena v Medilandu, ale v Zabrehu to porad funguje...je fakt ze uz tam tri mesice nebydlim, ale toto je posledni info co mam...nebo zajdii do Spalicku, s malou jsem tam taky chodila. pak pry existuje neco jak je Albert pod Intersparem na Dubine, neco v materske skolce..myslim, ze to bylo cviceni s detmi i pro male...co takhle jeste obcas shopping park? decko nema jeste rok, takze za neho platiti nebudes, jen za sebe 10kc a piti🙂 to se da🙂
a po pravde bud fakt rada, ze jsi v ova..ja bych s radosti i do toho centra jezdila..ted jsme se prestehovali do FM a je to tu uplne zabite..stejne vetsinou jezdim stale do ova

neoness
16. srp 2012

Pokud je to tu stále aktuální, tak je dětské centrum v zábřehu v kauflandu v prvním patře. Chystám se tam jít s malou. Kdyby se tam někdo taky chystal, dejte vědět 🙂 se dvěma maminkama se to lépe táhne :o)