Kam s miminkem v Ostravě?

kopcik
3. zář 2008

ahoj nevíte nekterá, prosím vás, jestli je nějaké centrum v ostravě, kde se dá chodit s malým miminkem - 2 měsíce? díky

denisska
5. zář 2008

kopcik,s tak malým miminkem tady asi bohužel ne,nějaké centrum tady je,ale asi ne pro takové mimi☹

johanda
6. zář 2008

kopcik, můžeš do chaloupky v centru, do krtečka v Porubě, podívej se na jejich programy, i pro tak malá mimča se něco dá najít. Dost dobré je i centrum lotos, tam je program pro takhle malá mimina určitě (pohybové hrátky, masáže...) Můžeš chodit i na plavání, je tu Kenny (tam se mi to teda moc nelíbilo), ale určitě najdeš i něco jiného

pollyk
12. zář 2008

Chodila jsem s malou do Naschválníčku, je to na Klegově ulici v Hrabůvce, mají program pro mimča už od 2 měsícu, přestala jsem chodit, až když šla malá do školky. Byla tam bezvadná instruktorka Brigita, ta se teď udělala pro sebe někde na Dubině, Brigita Brunnerová. Ale určitě tam programy mají dál. Až zjistím, kde teď Brigita sídlí, dám vědět. V Naschválníčku jsem byla moc spokojená a malá taky. www.cvck.cz, ale tou adresou si nejsem úplně jistá🙂, spíš hledej přes heslo Naschválníček.

parybka
5. říj 2008

já chodím k Brigitě, jsem sice z centra, ale jezdíme až na Dubinu. Narazila jsem na ni náhodou a je fakt skvělá. Udělala si RC Smíšek, jednu hernu mají na Dubině na ul. Matušky a druhou v Hrabové v knihovně.
Jestli budete chtít na Brititu telefon, napište mi IP.

Naschválníček je i v centrum, v Sokolovně u bazenu Čapkárna.
Případně můžeš chodit plavat.. v centru je Kenny, my jezdíme do Vítkovic do Regenerace.

garfieldmail1
21. lis 2008

Brigitu mohu také doporučit, hlavně u těch nejmenších. Někomu se může zdát přísná, ale to je těma informacema, co má o psychomotorickém vývoji. Rozhodně by nic nezanedbala 😎

winifred
6. pro 2008

Já osobně jsem byla v Krtečku v Porubě a je to tam moc pěkné.Mohu doporučit. 😉