Kam v tomto počasí s dítětem?

p_ch
15. únor 2013

jsem odpůrce hracích center ale kam v tomto počasí?? chci aby si malej už začal zvykat na děti... jenže i venku když nějaké dítě plače nebo mrčí tak dalin začne lítostivě plakat.... jak ho odnaučit bát se? těším se léto na písek a nahřiště...

buldok
15. únor 2013

Jak ho odnaučit bát se? Nijak. Na tohle si to dítě prostě musí přijít samo...

naomi6
16. únor 2013

@p_ch Ahoj a můžu se zeptat, proč jsi odpůrce hracích center? Nějaká špatná zkušenost? Také si myslím jako buldok, že časem to lítostivé chování přejde samo. Ale je fakt, že pokud ho chceš zvykat na děti, tak by bylo dobré ho mezi ně brát co nejvíc 😉

blahova_andrea
16. únor 2013

a nemáš aspoň další děti v rodině? mezi kamarádkama? dělat si třeba jednou týdně malé "soukromé školičky" pokaždé u jiné maminky. u nás to funguje. syna mám hodně společenskýho a vždy si užije společnost dětí a jiné prostředí a hračky. je fakt, že některým jeho kamarádům trvá než si zvyknou, asi jako vám. nemáš se s kým takto domluvit?

p_ch
autor
16. únor 2013

@naomi6 já nevím proč jsem odpurce.. asi proto koik k nám chodí úrazů z těchto center nebo angin, ekzémů atd.... asi proto, že si nedovedu předtsavit jak to tam ty provozovatelky uklízí a každou hračku dezinfikují... a když vím, že moje dítě si uplně všechno strká do pusenky tak mam strach aby tam nechytl nějakou hepatitis.... asi proto

llluckaaa
16. únor 2013

@p_ch Já odpůrce nejsem, takže od půl roku chodím s dětmi na kurzy pro batolata, kde se setkávají se stejně starými dětmi. A taky si chodíme občas hrát do herny. Mně spíš přijde víc bordelu v písnu a na hřišti, kam chodí na záchod kdejaká čtyřnohá potvora a po večerech tam hulí a chlastají puberťáci 😒 Ale i tak tam rádi chodíme, když je teplo 😉
Taky se navštěvujeme a jezdíme na dovolené s kamarádkama, které mají podobně staré děti.

naomi6
17. únor 2013

@p_ch Aha, tak pokud se tak bojíš nějaké nákazy, zkus to, co píše andrea. Choďte ke kamarádkám, my to taky tak děláme. Ale i do center se snažíme chodit. Děti si taky musí zvykat na bacily. Držím palce

petrapetra85
19. únor 2013

tak to nevím, co poradit, my bychom bez hracích center asi nepřežili... 🙂 Máme jedno oblíbené, je menší, tudíž tam není tak velký pohyb dětí...možná by to bylo i řešení pro tebe, vyzkoušet si nějaké menší hrací centrum, v dopoledních hodinách bývají prázdnější. Jo a to naše je toto: www.babycafe4u.cz Naše Anetka to tam miluje 😉