Kam vyrazit s dětmi do termálů?

emach
8. čer 2016

Ahoj, můžete mi, prosím, někdo poradit, kam vyrazit s dětmi (1 rok - 6 let) do termálů? Jedno, zda v Maďarsku nebo na Slovensku. Ale chceme se ubytovat přímo v areálu, ideálně někde v apartmánech s teráskou, balkonem, ... pojedeme 2 rodiny, tak abychom měli večer kde posedět, až děti usnou 🙂 A možnost polopenze uvítáme 🙂 Díky moc za rady a tipy!!!

medved09
8. čer 2016

My jezdíme do Štúrova - přímo do areálu. www.elpaso.sk - bereme apartmány D - každoročně tam trávíme min 14 dní a je to pecka. Navíc je to přes řeku Dunaj dosažitelné pěšky do maďarské Ostrihomi - nadherné městečko s fascinující bazilikou.

lastom
5. črc 2016

sturovo je super, ale tatralandia a besenova na liptove sa mi zdaju lepsie, lebo su tam aj vysoke tatry, takze viac moznosti na rozne aktivity

emach
autor
19. bře 2017

@medved09 Zdravím, loni jsme se do Sturova nakonec nevydali, ale letos se tam chystame. Mohla bych poprosit o par informaci!? - jsou v arealu nejaka detska hriste, klouzacky, prolezacky!? A druhy dotaz - hned vedle detskeho bazenu jsou Studia a Apartmany od Hotelu Termal - znate je!? Libi se mi, ze je to hned u bazenu a s malymi detmi by to bylo super. Nebo vzit ty jak pisete Vy!? Jak daleko to je!? Nevim, jak je areal oploceny, abych nemusela chodit kilometr k chatce. Diky moc za informace 🙂

medved09
19. bře 2017

Areál oplocený, dětská hřiště, skákací atrakce - vše tam je.
Thermal jsou velmi moderní, nové, ale malé - tedy aspoň dle mého. My měli D3 z El paso a super - jsou to 2 místnosti + kuchyň s jídelnou a velkorysá terasa. Opět v zeleni, před apartmány pingpongový stůl a elpaso denně animace a programy - vše je v areálu blízko - byli jsme tam 4x, letos jedeme Rakousko - také na 14 dní - Galtür - známá přijela loni úplně nadšená.

emach
autor
19. bře 2017

@medved09 A u tech D3 hristatko je nebo jen ten pink-ponk stul!? Mame male deti, takze spis piskoviste a tak 😀 A areal je oploceny komplet se vsemi chatkami - to je v ramci celeho koupaliste!? Jde mi o to, zda neni jeste samotne koupaliste oplocene a nejsou jen 2-3 vstupy, abych mohla jit primo a nekde to neobchazet. Radsi se ani na ro Rakousko divat nebudu - abych nemela zase dilema 😀

emach
autor
19. bře 2017

@medved09 Ted jsem si nasla to konkretne Vase ubytovani ... Meli jste apartman pro 5. Nam staci pro 3. Jsme sice 4, ale mrne nepocitam. A i ceny oproti tem chatkam od Termal Hotelu jsou vyrazne nizsi. Jen me laka ta blizkost - pro cokoli si od bazenu odskocit 🙂

marketa261
27. dub 2017

Já jsem byla s manželem a s dětmi na Slovensku v hotelu Malvázia. Pro děti úžasné vyžití a pro nás obrovský relaxace a úžasná gastronomie. 🙂