Kdy jste své ratolesti vzali poprvé do kina?

maretavan
24. dub 2018

Jen tak pro zajímavost, kdy jste své ratolesti vzali poprvé do kina? Měli jste někdo v kině nějaké nepříjemnosti?

luckavolosyn
24. dub 2018

Mám pocit v necelých pěti letech a vůbec žádná nepříjemnost, ona to ma hrozne rada a chodíme celkem casto

maretavan
autor
24. dub 2018

@luckavolosyn to je fajn a byla poprvé s vámi nebo se školkou?

rousse
24. dub 2018

malá chodí od malička - ale já s ní chodila na "babybio" - dopolední promítání pro maminky s dětma, super záležitost..... jinak regulerně na normálním promítání ještě nebyla, ale co tak vím kolem me, většinou tak kolem těch 5 let..... naší malé jsou teď 3 a ještě si to nedokážu představit, udrží pozornost na pohádku max čtvrt hoďky a pak už se musí hýbat a něco kutit....

maretavan
autor
24. dub 2018

@rousse Přesně mám taky 3leťáka a dlouhou pohádku by ještě nedal, vím že jsou nějaká dětská představení a taky jsem přemýšlela o nějakém krátkém divadle..

adrianka78
24. dub 2018

Do divadla na dětská představení od 2 let, do kina poprvé přesně ve 3 letech a 3 měsících a super🙂 Ale malá začala plynně a v celých větách mluvit velmi brzy a miluje knížky, příběhy, vydrží poslouchat a udrží pozornost... je to hodně individuální🙂 Spíš jsem se bála hlučného promítání v multikině a že ji pohádka nezaujme, ale byla naprosto nadšená, takže se chystáme brzy na další😉

luckapol
24. dub 2018

V necelých 3 letech.

kamino
24. dub 2018

Od pěti let - od tří navštěvujeme občas minidivadlo u nás v obchodním centru..

snahnah
25. dub 2018

Ve 2 letech, vydržel půlku filmu, pak jsme museli 2x na záchod a nakonec si sedl na schody, naštěstí bylo prázdné kino, takže nerušil. A byl tehdy aspoň potichu. Teď v 9 letech furt kecá a komentuje filmy. V necelých 4 letech jsme byli na baletu, dětské představení, kde byly po 20 min. přestávky.

anina32
25. dub 2018

Poprvé jsme byli ve třech letech na Mimoních, od té doby chodíme 2-3 měsíčně. Problém nikdy nebyl, někdy jdeme během představení na záchod, ale to je běžné. Kromě vyloženě animáků jsme vloni v červnu zvladli Spidermana, letos jsme byli na Černém partnerovi a v neděli máme lístky na nové Avengers, on ty suprhrdiny miluje. Dodám že v srpnu mu bude šest let.

elisija
25. dub 2018

Myslím že je to dost individuální, podle dětátka my jsme třeba byly ve 4 letech a bylo to všechno v pořádku 🙂

konidana
25. dub 2018

Až se školákama. Občas chodili s družinou , ale moje děti byly jednou a pak už nechtěly. Loni byly s tatínkem a letos už samy (8 a 10 let). Akorát jsem je tam odvedla a vyzvedla🙂

eldrag
25. dub 2018

ve 4 letech na Auta 3, skoro to nevydrzel, posledni pulhodinu uz jsem to chtela vzdat a jit. Mé děti nejsou zvykle byt u televize, nevydrzi dokoukat ani film doma. Proste je to nebavi.

kac_kac
27. dub 2018

Když mělo mimino měsíc 😉 do cca třičtvrtě roku jsme chodili docela často. Malému miminu ke spokojenosti stačí prso a přitulit, nikdy nebyl žádný problém. Teď jsme v pauze než aktivní batolátko pobere trochu rozumu a bude se zajímat o film. Se staršími dětmi jsme chodili od cca tří let, ale to jsou klidnější kousky, s naším třetím aktivkou to bude asi trvat o něco déle.

keicy
27. dub 2018

2 roky. Byl s manželem va užili si to oba až do konce. Každé dítě je jiné.

vilibalda
27. dub 2018

Každé dítě to zvládá jinak. Poprvé jsme byli v kině, když měla dcerka 4,5 a syn necelé 3 roky. Ten mladší to zvládl mnohem líp (je to jeho povahou, dcerka je živější a míň trpělivá). 😉 jinak jsem s sebou měla jako záchranu něco k jídlu (nevím přesně co, asi křupky, sušené ovoce, bonbony). Teď jim dávám s sebou popcorn (je to staré kino bez občerstvení).

zuzanamil
27. dub 2018

V 1,5 roku. Dala to uplne cele. Boli sme v cinema city. Vsetko bez problemov.

baris
27. dub 2018

@maretavan starší měla 4,5, mladší 3 roky. Chodili jsme s nimi na hodně "barevné" pohádky, které se jim líbily. V kině jsme jim museli koupit popcorn, pití měly vlastní. Teď mají 9,5 a 8 a už chodíme na Star Wars, marvelovky ..., takže si to už užíváme i my rodiče 🙂