Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kdy jste své ratolesti vzali poprvé do kina?

maretavan
24. dub 2018

Jen tak pro zajímavost, kdy jste své ratolesti vzali poprvé do kina? Měli jste někdo v kině nějaké nepříjemnosti?

luckavolosyn
24. dub 2018

Mám pocit v necelých pěti letech a vůbec žádná nepříjemnost, ona to ma hrozne rada a chodíme celkem casto

maretavan
autor
24. dub 2018

@luckavolosyn to je fajn a byla poprvé s vámi nebo se školkou?

rousse
24. dub 2018

malá chodí od malička - ale já s ní chodila na "babybio" - dopolední promítání pro maminky s dětma, super záležitost..... jinak regulerně na normálním promítání ještě nebyla, ale co tak vím kolem me, většinou tak kolem těch 5 let..... naší malé jsou teď 3 a ještě si to nedokážu představit, udrží pozornost na pohádku max čtvrt hoďky a pak už se musí hýbat a něco kutit....

maretavan
autor
24. dub 2018

@rousse Přesně mám taky 3leťáka a dlouhou pohádku by ještě nedal, vím že jsou nějaká dětská představení a taky jsem přemýšlela o nějakém krátkém divadle..

adrianka78
24. dub 2018

Do divadla na dětská představení od 2 let, do kina poprvé přesně ve 3 letech a 3 měsících a super🙂 Ale malá začala plynně a v celých větách mluvit velmi brzy a miluje knížky, příběhy, vydrží poslouchat a udrží pozornost... je to hodně individuální🙂 Spíš jsem se bála hlučného promítání v multikině a že ji pohádka nezaujme, ale byla naprosto nadšená, takže se chystáme brzy na další😉

luckapol
24. dub 2018

V necelých 3 letech.

kamino
24. dub 2018

Od pěti let - od tří navštěvujeme občas minidivadlo u nás v obchodním centru..

snahnah
25. dub 2018

Ve 2 letech, vydržel půlku filmu, pak jsme museli 2x na záchod a nakonec si sedl na schody, naštěstí bylo prázdné kino, takže nerušil. A byl tehdy aspoň potichu. Teď v 9 letech furt kecá a komentuje filmy. V necelých 4 letech jsme byli na baletu, dětské představení, kde byly po 20 min. přestávky.

anina32
25. dub 2018

Poprvé jsme byli ve třech letech na Mimoních, od té doby chodíme 2-3 měsíčně. Problém nikdy nebyl, někdy jdeme během představení na záchod, ale to je běžné. Kromě vyloženě animáků jsme vloni v červnu zvladli Spidermana, letos jsme byli na Černém partnerovi a v neděli máme lístky na nové Avengers, on ty suprhrdiny miluje. Dodám že v srpnu mu bude šest let.

elisija
25. dub 2018

Myslím že je to dost individuální, podle dětátka my jsme třeba byly ve 4 letech a bylo to všechno v pořádku 🙂

konidana
25. dub 2018

Až se školákama. Občas chodili s družinou , ale moje děti byly jednou a pak už nechtěly. Loni byly s tatínkem a letos už samy (8 a 10 let). Akorát jsem je tam odvedla a vyzvedla🙂

eldrag
25. dub 2018

ve 4 letech na Auta 3, skoro to nevydrzel, posledni pulhodinu uz jsem to chtela vzdat a jit. Mé děti nejsou zvykle byt u televize, nevydrzi dokoukat ani film doma. Proste je to nebavi.

kac_kac
27. dub 2018

Když mělo mimino měsíc 😉 do cca třičtvrtě roku jsme chodili docela často. Malému miminu ke spokojenosti stačí prso a přitulit, nikdy nebyl žádný problém. Teď jsme v pauze než aktivní batolátko pobere trochu rozumu a bude se zajímat o film. Se staršími dětmi jsme chodili od cca tří let, ale to jsou klidnější kousky, s naším třetím aktivkou to bude asi trvat o něco déle.

keicy
27. dub 2018

2 roky. Byl s manželem va užili si to oba až do konce. Každé dítě je jiné.

vilibalda
27. dub 2018

Každé dítě to zvládá jinak. Poprvé jsme byli v kině, když měla dcerka 4,5 a syn necelé 3 roky. Ten mladší to zvládl mnohem líp (je to jeho povahou, dcerka je živější a míň trpělivá). 😉 jinak jsem s sebou měla jako záchranu něco k jídlu (nevím přesně co, asi křupky, sušené ovoce, bonbony). Teď jim dávám s sebou popcorn (je to staré kino bez občerstvení).

zuzanamil
27. dub 2018

V 1,5 roku. Dala to uplne cele. Boli sme v cinema city. Vsetko bez problemov.

baris
27. dub 2018

@maretavan starší měla 4,5, mladší 3 roky. Chodili jsme s nimi na hodně "barevné" pohádky, které se jim líbily. V kině jsme jim museli koupit popcorn, pití měly vlastní. Teď mají 9,5 a 8 a už chodíme na Star Wars, marvelovky ..., takže si to už užíváme i my rodiče 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli