Laa, koupání a atrakce. Kolik stojí vstup?

pavlina05
4. lis 2009

Ahoj!
Byli jste tam někdo?
Kolik stojí vstup?
Od jakého věku je vhodné koupání?

pavlina05
autor
4. lis 2009

http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html
našla jsem tohle, ale nevím zdali je to pro mimča vhodné 😒

itka
4. lis 2009

Do Laa jezdíme s malým od jeho devíti měsíců a jsme moc spokojení. Jsou tam i s miminky. Voda je teploučká a všude čisto. Můžu doporučit. jezdíme tam moc rádi. Vstupné je tam podle hodin v bazénech. nevím to z paměti. pokud tě něco konkrétního zajímá,vynasnažím se odpovědět.

labell
4. lis 2009

pavlina: jestli myslíš svého malého, tak to se vůbec neboj, je už na to dost "velkej". My tam byli s malou tak v 8 měsících poprvé. 😉

pavlina05
autor
5. lis 2009

Holky, díky moc.
JJ, myslím Áju našeho co má 1,5 roku skoro.
No někdo říkal, že je ta voda termální a není tudíž pro děti do 3 let ok? 😖

labell
5. lis 2009

Pavli ta voda je v poho..děti by neměli spíš do termálek kde jsou bázeny ze siřičitovou vodou atd.

labell
5. lis 2009

Na těch stránkách píšou že je voda vhodná i pro batolata.
Ceník je tady: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/_area/518...

pavlina05
autor
5. lis 2009

labell
😉 díky moc

pavlina05
autor
5. lis 2009

labell
Když jste tam byli, malése tam líbilo? plavala?

labell
5. lis 2009

Pavli: jojo líbilo a moc! Teď už je zase o něco starší, tak su zvědavá jaké to bude teď! Chodíme do plavča, ale tam není takovej prostor.

pavlina05
autor
5. lis 2009

labell
😉 díky. Ym nikam nechodíme plavat, nějak nás to neláká, ty nemoce, věčné rýmy...

labell
6. lis 2009

Tak my chodíme přes rok a z plavání nikdy nemocná nebyla.

tomasek06
7. lis 2009

My chodíme s malým taky plavat od malička a nemocný byl jen v začítcích a teď si na to už zvykl. Jinak ty termály vypadají moc dobře. My jezídmě do Popradu 😉

dor
10. led 2014

kontroluje se nějak v Laa ten věk? Případně jak? Dítě bude za chvíli tříleté, jak uhádám, žem u tři ještě nebyly? Případně, až mu tři budou (třeba tři roky a dva měsíce), dalo by se nějak zaonačit, aby šlo zdarma? Přeci jen se mi nechce platit za pocachtání v brouzdališti 12 Euro, navíc mám ty děti dvě. Díky!

chaloupecka
17. led 2014

V laa jsme byly s dítětem těsně před třetími narozeninami a že by chtěly nějaký doklad tak to ne, tak myslím že ty 2 měsíce by se zaonačit daly. 🙂 Ale samozřejmě za to nemohu ručit 🙂