Legoland v Německu. Byli jste tam s dětmi?

daduna
10. zář 2009

Ahojky,

prosím nebyl jste někdo s dětmi autem v legolendu v Německu? Chceme tam o víkendu zajed.

Dík

musilka
10. zář 2009

dadu jezdíme tam busem jako zájezd byly jsme tam třikrát a je to fajn doporučuju 😉

daduna
autor
11. zář 2009

Musilka: Děkuji 🙂 doufám, že to zvládnem jedem i s miminkem 😀

kopa39
14. říj 2009

Legoland je fajn pro děti různých věkových katergorií, ale miminko z toho asi moc mít nebude. 😒

vonamula
21. říj 2009

Legoland doporucuji. Ja sama byla s detmi v Legoland Windsor v Anglii - vek 2 a 5 a oba to zboznovali, i kdyz ten mensi se nekterych aktrakci bal. Myslim, ze od 3 let je to idealni.

peppapig
6. lis 2009

My taky jezdime do Lagoland Windsor, UK. Pro deti i pro dospele je to fajn vylet na den. Rekla bych, ze pro deti pod 2 to nema moc smysl, pac vetsina atrakci je od vysky deti. Kdyz mela M pod 2 roky moc toho nenajezdila. Pokud jedete o vikendu ci v dobe skolnich prazdnin pocitejte s dlouhou radou u kazde atrakce.

lennis
15. lis 2009

Taky jsme byli v Anglii ve Windsor Legoland - úžasný výlet nejen pro děti, já byla fakt překvapená a to jsme s sebou měli 3 seniory v důchodovém věku a byli nadšení - takže nejen pro děti 😀 , dali bysme tam i 2dny, abychom to zvládli všechno 😉

petrakm
18. črc 2012

Ahoj,byl tam ted někdo nedávno?po vlastní ose?popr. Dejte please tip na dobrou cestovku ,kt porada 1denni výlet s cestou..o prázdniny přes týden předpokládám je to asi hodne natriskany?dekuji

blanka.k
28. lis 2015

Ahoj, obnovuji diskuzi - doporučíte ubytování tam či v okolí? Kupovali jste vstupenky dopředu?

jezevec
28. lis 2015

byli jsme v lete, vstupenky jsem kupovala v akci pres internet dopredu a sli jsme turniketem rovnou bez fronty, ubytko pres booking.com jsem mela zamluvene od zimy v moc hezkem mestecku Gunzburg, kousinek cca 5km od Legolandu..

blanka.k
28. lis 2015

@jezevec Přemýšlím, že bysme jeli na jaře na prodl.víkend (už teď mám absťák a těším se na léto na dovču), právě co jsem koukala, tak přes net jsou levný vstupenky a docela se mi líbilo ubytování v takovych "hobitích chatkách"... a hlavně, nevím co manželovi k narozkám a on miluje lego 😀

jezevec
28. lis 2015

@blanka.k my jsme si to uzili resp deti ale uprimne je to vicemene komercni zabavny park, urcite jedte mimo sezonu at nemusite cekat fronty u kazde atrakce, ja to teda cekala nevim proc vetsi 😀 lego se tam samozrejme nakoupit taky da bud v obchode klasika krabice nebo pak dilky z fabriky..ale zazitek to je to samozrejme jo, hlavne pokud mate radi atrakce typu horska draha, kolotce apod..

svija
28. lis 2015

My jsme byli o prázdninách. Vstupenky jsme koupili předem přes internet. A ubytovaní jsme byli asi 10 km odtamtud v kempu pod stanem. Naši kluci si to moc užili 🙂 .

blanka.k
28. lis 2015

@jezevec Jééžiš, tak to nebude nic pro mě.... mě je blbě i v autě a mám paniku z výšek 😀 Nákup Lega nějak neplánuji , spíš ty zážitky pro celou rodinu (manžel a syn na atrakcích a já s foťákem dole 😀 )

@svija díky

A byli jste tam 1 nebo 2 dny? si říkám, že když už dá člověk 5000,- za benzin, tak vezmu 2 dny tam + něco po cestě, co by stálo za zkouknutí....

svija
29. lis 2015

@blanka.k - my jsme nejeli jen tam, bylo to v rámci celé letní dovolené, kdy jsme se několikrát přesouvali po kempech a poslední zastávka byla Legoland Německo. Nám jeden den stačil. Myslím, že kdybychom tam byli ještě druhý den, že by tam byli tak dopoledne a pak už by taky chtěli pryč. Aleje to fakt individuální.

jezevec
29. lis 2015

@blanka.k za mne den staci, sli jsme rovnou jak otvirali a byli fakt temer do konce a stacilo 🙂 zalezi kudy pojedete, myslim ze v Norimberku je docela pekna ZOO treba..urcite se da po ceste neco naplanovat zajimaveho..

blanka.k
29. lis 2015

@jezevec Co jsem hodila do map nejrychlejší variantu, tak přes D5 /Rozvadov/ a právě kolem toho Norimberku.... počítám, že bysme vyjeli kolem 6 ráno v pátek, takže tam tam vidím příjezd na 14:00, ubytovat se, pak jít do parku, a další den, celý den....a v neděli ráno zpět, stavit se třeba v té zoo a jet domů. A platí se pak ještě za nějaké ty atrakce uvnitř?

jezevec
29. lis 2015

@blanka.k plati se snad jen za ridicak 😀 v takove lego autoskole a jakesi ryzovani zlateho pokladu,ale my to zrovna neabsolvovali..jinak se neplati nic.. kapesny ale nutny 😀 na zmrzku a obidek 😀 😎 jo myslim ze parkovani stoji 6ecek ale i to se da koupit predem..

blanka.k
29. lis 2015

@jezevec super, to jsem si oddychla 🙂

smardik
23. dub 2016

obnovuji s diskusi, užijí si to kluci 6 a 7 let? zvažuju jet letos, tak jestli můžou na většinu atrakci jít-117 a 124 cm, ale řídit se musím mladším 116 cm protože starší bez něj nikde nepůjde, nebo ještě rok, 2 počkat?

svija
23. dub 2016

Já myslím, že je to tam pro ně ideální. Nebudou moci jít na pár adrenalinových atrakcí, jako nějaké fakt rychlé horské dráhy, ale na většinu ano. Náš mladší v létě ještě neměl ani 100 cm a užil si to moc a akorát na pár atrakcí šel starší bez něj jen s tátou.

smardik
23. dub 2016

@svija díky za odpověd, dráhy fakt nevadí, toho se zatím bojí, takže by nechtěli. Mi to právě přijde ideální ale kamarádka byla a že jí to přijde ideální tak od 10 let výš, tak mě trošku znejistěla