Letní dovolená na Moravě s 5 - měsíčním miminkem

veruska007
26. kvě 2009

Ahojte, holky. Ráda bych se zeptala, zda nemáte nějaký typ na letní dovolenou s miminkem na Moravě. Něco cenově dostupného, kam se dá vyrazit i s takovým drobečkem. Mně už to doma nebaví 😀 .

artepeli
26. kvě 2009

to bych taky rada!! anejake doporucene cyklostezky s vozikem za kolo, nevite nekdo?

itka
26. kvě 2009

Ahoj,napadá mě krásný Lednickovaltický areál, rovinka, romantika a klídek. V Lednici je spousta penzionků, nebo blízké okolí. penziony jsou i v okolních vesnicích, také hezky je v okolí Mušova, Pasohlávky, Mikulov...

kijonkova.k
27. kvě 2009

Holky,fajn kemp je ve Strážnici,my tam byli na víkend loni v chatce,to měla malá asi 4 měsíce a paráda.je ta, i bazén s tobogánem,kemp je hezký,čistý... 😉

cil
28. kvě 2009

My sme boli min. roku vo Valticiach-Ledniciach, bola som tehotna, ale videla som, ze vsetko bolo prisposobene rodinam s detmi. A dobre na cyklistiku. Bolo perfektne.

florule
20. bře 2010

Ahoj holky, plánujeme na léto dovolenou na Moravě - Beskydy, Jeseníky, Jižní Morava, Lešná apod. Nemáte typ na pěkné, cenově dostupné ubytování? Kubík bude mít jeden rok, tak bych chtěla něco, kde se v okolí dají podnikat procházky a výlety s kočárkem a taky, kde jsou na děti připraveni i s nějakým vybavením v případě škaredého počasí.

mkr
22. bře 2010

ahoj, my byli teď v Jeseníkách v Ostružný, je to tam moc pěkný, na penzionu Anežka, vevnitř mají bazén v ceně a i saunu nějak 90 Kč na osobu

blanka.k
15. dub 2010

Ahoj, také se přidávám k dotazu... kam s cca 3 měsíčním miminem na J.Moravě? Ideálně něco v Luhačovicích nebo Lednici a okolí, mám vyhlídnuté 2 hotely, ale rozhodneme se "last minute", tak možná budou obsazený, tak chci mít něco v zásobě. Hotel musí být bezbariérový, pokoje radši větší (aby se tam vlezla postýlka, hrací deka,...), ideálně s vanou, kdyby nabízel i láz.procedury, tak ideál. Ale aby to nebyl hotel plný důchodců, což v těch lázeňských hotelech docela často bývá 😅 Cena do cca 20.000 za týden. Nebo uvítám i tipy na jiné lokality, kde si můžeme odpočnout (takž nějaké ty masáže, atd.) a je tam možnost vyrazit na brusle s kočárkem, nebo jen tak po okolí 😉