Letní tábor pro rodiče s dětmi, máte zkušenost?

mmarcelinka
30. led 2014

Maminky máte nějakou zkušenost?Přemýšlím o tom už dlouho,ale potřebovala bych nějaký názor,či zkušenost.Případně konkrétní doporučení,zda víte,že ho někdo pořádá,nebo jste tam už třeba s dětmi byli 😀 .Děkuji

ipkh
30. led 2014

Byli jsme 2x. Bylo to fajn. Pořádali to Zálesáci, protože vedoucí měli malé děti a na běžný tábor to s nimi ještě nešlo. Dopoledne a večer byl organizovaný program, odpoledne volná na výlety či koupání.
Teď je tady nabídka od paní co "plave" děti.

mmarcelinka
autor
30. led 2014

ipkh a mohla bych Tě poprosit o odkaz třeba do IP ?

frufrunka
30. led 2014

Zkušenost mám a je to naprosto super! Sešla se skvělá parta lidí, když jsme večer dali děti spát, tak jsme ještě každý den docela dlouho popíjeli s ostatníma rodičema... Letos pojedeme už popáté (tedy bohužel beze mně, miminko bude ještě maličké). Doporučuji! Nevím, jak kde jinde, ale ten "náš" tábor trvá 6 dní a myslím, že pro děti od dvou do šesti let je to úplně ideální, delší by to už nedaly a po pravdě - my rodiče s tím minimem spánku po propařených večerech taky asi ne! 🙂 Jinak my jsme loni brali oba kluky, staršímu bylo 5 a mladšímu 10 měsíců a taky jsme to zvládli, holt jsme na výpravy po okolí tábora brali kočárek. Doporučení na ten náš kontrétní tábor bohužel nedám, protože už je obsazený. Ale celkově to moc a moc doporučuju, vždycky na to vzpomínáme celý rok.

mmarcelinka
autor
30. led 2014

frufrunka jééé,tak to jsi mě teda naladila 🙂 ,to mám velkou radost,přesně takhle nějak jsem si to představovala 🙂 .Synovi bude 1,5 roku a dceři 4.Tak mě právě zajímalo,zda se tam dá jet i s tim malim.Škoda,že ten Váš je už obsazený.A to jsi sehnala někde na stránkách,nebo to pořádalo třeba Vaše mateřské centrum,nebo tak něco?A jeli jste s manželem oba,nebo jsi jela sama?Dá se to s 2ma dětma zvládnou i v jednom rodiči?

sislik2010
30. led 2014

My jsme byly poprve v pul roce jen na tri dny a dalsi rok uz cely tyden i letos. Bylo tam sest maminek a deset deti. Vylety do okoli tabora a podobny program jako velky deti. Bylo to super, ale je to z oddilu kde jsem vedla jako vedouci. Tak jsem vedela kam jedeme- pod stan a vedela jsem co mam cekat i jake budou ostatni maminky. Nektery brzdy uz od rana tak jsme se pak potkaly v lese. Byl tam i jeden tatinek,ale vsichni byvali vedouci.

mmarcelinka
autor
31. led 2014

Potřebovala bych nejraději konkrétní doporučení,kdo o nějakém takovém táboře ví 🙂

czechzuzanaba
13. bře 2014

@mmarcelinka ahoj, taky hledame 🙂 Uz jsi neco nasla?

teraolli
13. bře 2014

Ahoj, já doporučuji dětský penzion Permoník v Malé Úpě v Krkonoších. Mají každý den animační programy, kterých se účastní děti s rodiči. Jedná se o různou výtvarku, sportovní aktivity, výlety do oklí za skřítky, noční bojovku atd. Program je v ceně a není potřeba se účastnit každý den 🙂. Na jaře a na podzim pořádají tématické víkendy (čarodějnice, haloween atd.). Jinak penzion je čistý a plým zázením pro děti. Dělala jsem tam animátorku 😉 .

petulak
25. bře 2014

Tak to by me taky zajimalo doporuceni na konkretni taborymam 5 ti letou dcerku a rocniho kluka.A urcite by jsme si to uzili vsichni

salve1
21. led 2015

Dílna Ořech pořádá tábory pro rodiče s dětmi s různou tématikou na Třech Studních na Vysočině. Je tam také spoustu tvoření, jízda na kanoi, kajaku, táboráky, hry, dobrá parta lidí. Jezdí tam zdravé i postižené děti. Na jejich stránkách pod odkazem činnost fotky si můžete přečíst o akcích, které proběhly a prohlédnout fotky.

hricule
4. kvě 2017

Oživují diskuzi protože chci doporučit na letošní léto tento tábor http://www.duhovykonik.cz/tabor-pro-rodiny-s-de....
Za mě jednoznačně top!

lca180
25. srp 2017

Nějaké tipy na tábory pro rodiče s dětmi,které se vám letos osvědčili?

lada090
Odpověď byla odstraněná
Zobraz