Maminky prosím vás, kam chodíte s dětma? Kutná Hora

renatica
9. únor 2012

ted je taková zima,... zajímalo by mě kde jsou tady v okolí Kutné Hory a Čáslavi nějaké dětské koutky ,..kde by se s dětma ten náš uličník vyřádil ,.je nám 2 a půl roku ,miluje děti ,..a venku jich moc nepotkáme,... poradí mi někdo kde se tady dá zajít a děti zabavit??? 😀

mafianka
9. únor 2012

my momentálně nechodíme nikam, pač je u nás -22 😀

neu.sona
9. únor 2012

Teď taky nikam 🙂 . Jinak jsem si našla maškarní nebo chodíme do MC jednou týdně. Taky se musíme zabavit doma a je to fuška 😉

jop
9. únor 2012

já doufám, že ta nejkrutější zima brzy skončí, taky nechodíme ven (max. 50m do obchodu) a doma je to opravdu nuda, navíc se nám vybila baterka v autě, takže nemůžeme jet ani nikam na návštěvu. Těžko poradit, zkouším teda vymyslet program doma - teď se malý koupe ve vaně, včera jsme si půjčili auto a vyrazili na návštěvu a do obchodu, snažíme se přilákat k nám na návštěvu nějaké lidi.... 🙂)

nae
9. únor 2012

My chodime von za kazdeho pocasia, niekedy dlhu trasu, niekedy sa dostaneme len kusok od baraku. Velky hit je klacik do ruky (myslim, ze by bola dobra aj nejaka "riadna" lopata) a chodit a kreslit si do snehu, alebo do niecoho vrtat, plasit havrany, sledovat, ako svietia svetielka apod. U nas je to zaruceny uspech. Casto chodime domov spinavi, ale spokojni a vyvetrani. Detom staci naozaj malo. V detskom kutiku ci centre sme neboli dobry rok, resp. si nepamatam, kedy naposledy.

ladik1
30. led 2015

Obnovuji diskuzi 🙂 Máte někdo nějaký typ, kam se dá v KH a okolí s dětmi (4 a 2 roky)? Cokoliv, nápaditého, nemusí to být nutně dětský koutek... prostě nějaká akce a změna, pěkný výlet, klidně i do divočiny se psem, aby se tam děti i pes proběhli?? 😉 Díky za rady!!

madre1
11. led 2022

Dotaz na obyvatele nebo časté návštěvníky Kutné Hory:
"Kde se tam v současné době nachází Alchymistická dílna s Golemem?"
Byly jsme v ní před 2 roky a nacházela se v podzemí infocentra na Palackého nám. a na mapách.cz byla označena ikonou muzea, místo kterého je tam Rodinná Vinotéka Janek?