Maminky s dětmi Plzeň. Kam s nimi vyrážíte?

apricots
14. bře 2008

Protože je tu dost diskuzí o slovenských či pražských krajích, zajímalo by mě, jestli by se něco nenašlo také v okolí Plzně....já nic nenašla.

denisa31
14. srp 2010

@marketa137 tak já už začínám pomalu přemýšlet co budu s malou páchat v zimě, prý by měli brzo otvírat Dům pohádek na Vinicích nad zoo, tak se těším až to vyrazíme omrknout

marketa137
14. srp 2010

@denisa31 to ani nevim kde je 😒 , to by se mohlo líbit spíš staršímu 😉

denisa31
24. srp 2010

@marketa137 je to na tý hlavní ulici na Vinice, za Loch.pavilonkem. Hodně nízká budova, není to ani moc vidět, na střeše prý má být hřiště...no jsem na to zvědavá co z toho nakonec bude

ivetka87
1. lis 2010

ahoj holky, přesně tak. kam z dětma když je zima nebo ošklivě ?? máte nějaké nápady 🙂 🙂

ssaara
6. lis 2010

Nově otevřené je taky "baby-café" v Galerii Dvořák na Slovanech. Je to tam fajn 😉

ivetka87
8. lis 2010

NO KDYŽ ABYCH PRAVDU ŘEKLA TAK NECHCI SEDĚT NIKDE V KAFÍČKU,ALE JÍT NĚKAM ZA ,,AKTIVITAMI, ČI ,,KULTUROU,,

ssaara
9. lis 2010

Aha,ptala ses,kam jít,když je zima nebo ošklivě,tak jsem pochopila,že chceš být někde schovaná 😉
Náhodou ta kavárna je dobrá věc. Ty si dáš v klidu něco dobrýho a děti se vyřádí v kolektivu ve spoustě neokoukaných hraček a jsou šťastný 😉
V zimě tolik aktivit a kultury neni. Když je sníh,tak se určitě vyřádíte venku. Kolem mikuláše chodíme na různé "mikulášské akce",které jsou i venku. To jezdíme třeba i do Prahy,např. Toulcův dvůr. Kolem vánoc na různé trhy, před vánoci na víkendovej pobyt na hory....
Co se Plzně týče,tak tuto sobotu je karneval v Inwestu,kde to maj pojištěnci od všeobecný v kostýmu zdarma,koncem listopadu je tam Mikulášská show. Stačí koukat na kulturní přehledy,a i v Plzni se najde spousta zábavy 😉

zlobilek
15. lis 2010

nevíte kdy otevírají ten dům pohádek. koukali jsme na to, když jsme byli v zoo. jsme z plzen doubravka, nevíte kde by se našlo neco jako "krité dětské hřiště", kam můžeme chodit se synem když bude ven ošklivě?

marketa137
15. lis 2010

@ssaara to mam pár minut od baráku a je to tam fajn i když kafe mají lepší dole v crossu 😀 . Až se Tomík rozleze a začne chodit tak to tam bude pro něj ještě lepší 😉

zlobilek
15. lis 2010
ssaara
16. lis 2010

O Domu pohádek jsem slyšela,že otvíraj 1.prosince 😉

zlobilek
17. lis 2010

my včera byli na výstavě vláčku ve skvrnanech. nevím kdo se víc bavil, jestli kluk nebo tatka. doporučuji, ale jen do neděle, pak to končí.

zlobilek
17. lis 2010

http://files.zeleznice-hp.webnode.cz/200000475-...
vstupné 50Kč pro dospěláka a děti nevím. je to fakt hezký. 😵

denisa31
22. lis 2010

tak já vám chtěla napsat o domu pohádek a už to tu je, vypadá to dobře, asi vyzkoušíme 😉

izina
18. led 2011

V domu pohádek jsme byli. Asi 3 hoďky. Malá řádila a pěkně se vyblbla. Bylo to super

aja82
30. bře 2011

ahoj holky, vím že je to trochu mimo, ale jako plzeňaček se zeptám těch co mají pískoviště, kam jste jeli pro písek?

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahudka11
27. říj 2011

Ahoj holky, u nás vede Picnic baby cafe v Galerii Dovřák na Slovnanech. Chodíme tam často a rádi 🙂 Moje dvojčátka milujou hlavně tu obr trampolínu, co tam je. vydrží na ní hopsat do padnutí 🙂 K tomu halda prima hraček, co nemáme doma, takže je vždycky o zábavu postaráno. Honzík zásadně obsadí auto s houkačkou a nechce do něj nikoho pustit, když zrovna teda nehopsá na trampošce. když je počasí, tak jdeme ven , to je jasný, ale teď už je taková sezona nanic. Takže zajdeme třeba jednou v týdnu sem , navíc pokecáme s holkama, protože často vyrážíme ve skupině. Je tam dost protoru pro kočáry, široký uličky, tak se dá projet. kamarádky kojí a tam je to v pohodě. Pro děcka mají dětskej záchůdek i s nočňajzema a přebalovákem, takže přebalení v pohodě. Ceny dobrý, kafčo taky 🙂 občas zajdeme i do Plazy, ale tam je to trochu psycho. Drahý kafe a je tam ten balonkovej bazének se skluzavkou, nic víc. Moje děti zásadně vyhazjou ty míčky ven po lidech a já si v klidu nedám ani to kafe. V létě pak využíváme park na Habrmanovo nám v Plzni. Jsme z Doubravky, takže je to blízko a fajn. akorát mi vadí ta silnice tam. tak to je ode mne vše. Chodíte někdo do Picnicu? že bychom se tam mohly srazit 🙂

izina
6. lis 2011

@jahudka11 v picnicu jsem se byla podívat, abych to tam obhlédla. Vypadá to tam dobře. Zatim se tam nedostaneme, jezdíme do Plzně na návštěvy. Pokud se nám podaří sehnat bydlení, tak snad vyrazíme i tam, i když to bude nejspíš trochu z ruky.

bulinka
17. led 2012

Jiný svět na Slovanech, je to tam mnohem příjemnější než v Picnicu v Galerii anebo v Plzaze v tom knihkupectví Bux je taky moc pěkný koutek 🙂

bulinka
17. led 2012

Prosím poraďte mi nějaké pěkné ubytování kde nevadí malé děti v Železné Rudě.

nobilis
19. led 2012

Včera jsem zahlídla na Borech v Luně v pasáži novou kavárnu, u které je velký kout pro děti. Ale nikdo tam nebyl. ☹

Měla bych jednu prosbu, ale netýká se to přímo toho, kam vyrazit zabavit děti. Nevíte náhodou o nějaké šikovné kadeřnici v Plzni, příp. v okolí, která má zkušenosti a cit pro stříhání batolat? Kde jste byli spokojené? Nevíte, jestli by některá přijela ostříhat dítě přímo domů? Díky!

ssaara
20. led 2012

@nobilis - ahoj,osobní zkušenost nemám. Ale byla jsem se ostříhat v kadeřnictví v Tescu na Rokycanské i na Borech,pokaždé jsem tam byla asi dvě hoďky a chodilo tam hooodně maminek s dětma. Od nejmenších až po větší. Mají tam i dětskou židličku s volantem,která dítko zabaví 😉

nobilis
20. led 2012

@ssaara Díky moc za tip. O tom volantu u dětské židličky jsem nevěděla, to by snad mohlo zabavit i našeho neposedu. Uvidíme, jestli neuslyším ještě o něčem jiném. 😉

slapik
26. led 2012

Už jste byli v dětský koutku v Picnic Café na Slovanech? Parádní dětský koutek, na celý odpoledne máte o děti postaráno!

jahudka11
20. bře 2012

@bulinka
Zrovna jsmse se vrátili z penzionu St.Leonhard. Bylo to tam svkělé. mají novou hernu v místě, kde byl dříve krytý bazén. Ten teď přes zimu nevyužívají, takže přes něj udělali podium, potáhli kobercem a je tam hromada hraček. je to celé z jedné strany prosklené, takže hodně světla, teplo, paráda. byli jsme tam s kamarády, co mají taky děti a nemůžu si to vynachválit. děti se zavřely v herně a byl od nich pokoj 🙂 Personál je tam skvělej, je to takový rodinný . moc lidí tam nebylo. Důležité je ale říct, že to chce mít auto. není to v rudě, je to za nýrskem, ale my jsme jezdili na lyže na hojsovku nebo na špičák na vaisovnu a dojezd tam byl do 20 minut ani ne. a když jsme nelyžovali, tak jsme jeli do německa do aquaparku, dojezd tak hodinu. skvělá pozice. V apartmánu je kuchyňka, tak se tam dá i něco uklohnit - např. pro děcka, co ještě nejí restaurační stravu 🙂
webovky - dalo mi to práci, ale našla jsem je: http://www.leonhard.cz/

bulinka
11. dub 2012

Prosím není tu někdo kdo má dítě v 80.MŠ v Plzni? Chtěla vědět názor na tuto školku. Moc děkuju

adrianka1712
6. črc 2012

Ahojte 🙂 sme v Plzni novy a nikoho tu este nepozname, tak hladame kamarata pre nasho 4-rocneho Samka 🙂 🙂

very
6. črc 2012

@aknela75 Nepročetla jsem to celé..jen, že mi do Jablíčka chodili a právě skončilo..velká škoda!!!!! Budou teď u bazénu na Slovanech, ale rozhodně v menším rozsahu..jen běžné kurzy.. ☹