Máte dobré zkušenosti se ZooParkem Zelčín?

benjik
25. čer 2010

Ahoj, tenhle zoopark mám jen půl hodiny od nás,přemýšlíme,že by jsme tam s dcerkou zajely. Ale moc mě nezaujaly jejich internetové stránky. Byly jste tam někdo? Jak to tam vypadá? Je to vhodné pro roční dítě? Dcerka miluje zvířata.

ivarei
25. čer 2010

Zdravím, není to špatný, ale zvířátek je tam jen pár (opice, koně, malá prasátka, prase domácí, tuším fretka, kozy, pštros), takže je na pár minut, než se to projde. My tam byly s tříletou neteří a líbilo se. Mají tam příjemnou restauraci, kde jsme daly nanuka a chvíli poseděly.

gumidek
1. črc 2010

Ahojky, byli jsme se tam dneska kouknout, zvířat opravdu pár - nejvíc koní, ovšem našeho drahouška zajímali především ptáčci, co tam lítali a celkově byl nadšenej. Honil nás od jednoho koně ke druhýmu - byli ve stáji, kvůli horku, 2 emu, fretku, morče, prasata, a to je asi vše. Kozy jsme neviděli.
Venku je pak velký pískoviště, mají tam i bábovky, lopatky, takže tam si pak ještě vyhrál. Navíc tam běhají dvě koťata, takže za tím jedním pořád pádil.
V restauraci je i dětská židlička, můžeš si jí vzít i ven, protože v restaruaci se kouří. Venku se dá sedět docela v klídku.

petruna
8. črc 2010

Me se tam líbilo a synovi taky (2 roky).
Budu opakovat, co uz se tu psalo. Zviratek malo, ale zase mam zkusenost, ze kdyz jich je moc, syna uz to pak tolik nezajima.
Je to spis takovej malej statek, jak u nekoho doma a u toho prijemna hospoda s detskym koutkem.
Libili se nam i obrazky na zdech.
Na kratky vylet treba spojeny s obedem urcite fajn, ale pokud nekdo ceka kdovico, tak bude zklamanej.

martina_z
8. črc 2010

Mne se tam libilo, je to sice dost male, ale to podle me detem nevadi. Byla jsem tam s kamaradkou a jeji triletou dcerou, cekaly jsme docela dlouho na projizdku na ponikovi, ale holcicce se to nakonec moc libilo. My si mezitim daly zmrzlinu. Asi bych to spojila jeste s necim, na celodenni vylet to rozhodne nevyda, ale jinak pekne, meli zrovna mala hribatka a kuzlataka, a to chytne za srdce kazdeho.

mimi1004
11. zář 2020

Obnovuji diskuzi, zítra bychom tam rádi s dcerkou zajeli, ale stojí za to?

ruzova_pastelka
11. zář 2020

@mimi1004 Byli jsme tam v létě, pořád je to stejné, jak uvádějí recenze výš.

mimi1004
11. zář 2020

@ruzova_pastelka Tak nic, díky. To už radši Zájezd nebo Mirakulum.