Máte tip na kavárnu v Praze, kam lze jít s dětmi?

bclk
14. kvě 2015

Milé maminky, prosím, máte některá tip na nějakou příjemnou stylovou kavárnu v centru (i širším) Prahy, kam lze jít s malým dítětem či batoletem? Myslím, kam se dá bez problému zajet s kočárkem a je tam např. hrací koutek? A také výběr dobré kávy jako bonus? 🙂 Předem moc děkuji za případné a osvědčené tipy...

kisa01
14. kvě 2015

Erhartova cukrárna na Vinohradské ulici (mezi Florou a náměstímJiřího z Poděbrad). Pěkný dětský koutek, káva výborná a ty dorty! V ulici U vodárny otevírali minulý týden kavárnu s obrovským dětským koutkem. Majitelka nám to ukazovala den před otevřením, když jsme šli kolem. Jméno si nepamatuji.

bclk
autor
15. kvě 2015

@kisa01 Děkuji Ti za tip. O Erhartově cukrárně jsem slyšela, ale ani nevím, že tam mají také dětský koutek. Tak super, to určitě využijeme... Ještě jednou moc děkuji 🙂

veverka35
10. lis 2015

Ahoj, já jsem si oblíbila kavárnu Ponrepo v Bartolomějské ulici. Je to hned u Národky a mají tam moc dobré dortíky a kávu. Není tam sice přebalovací pult, ale kavárníci jsou ochotní, takže se to dá všechno vyřešit. Mají tam také krabici s omalovánkami a pastelkami. Nejraději tam chodíme i s babičkami v neděli, kdy je pro děti připraven program (Ponrepo dětem se to jmenuje). Je to kino a potom vždy s dětmi dělají různé hezké filmové nebo výtvarné dílny. A my mezitím krafeme nad kávou!

chocolatttka
30. lis 2015

Ahoj, vím! Open restaurace, je to na Korunní mají tam dětský koutek i animátora v sobotu jako bonus od podniku. Káva od Juliuse mi taky chutnala 🙂

eemilka
30. lis 2015

My občas chodíme do kavárny v nové budově Národního muzea: http://www.kavarnamuzeum.cz/. Hrací koutek tam je 🙂

camille87
3. dub 2016

Fajn koutek má Pizza Nuova v Revoluční, to ovšem nespadá úplně pod kavárny, nicméně zákusky i kafe mají moc dobré. Moc hezký a dobře vybavený má Café Pointa Na Valech-to je ale až na Hradčanské, parkování jak kdy, ale dá se. Pak jsou kavárny vyloženě pro malé děti typu Králík v radiu, ten se mi ale svou atmosférou zdál spíše vhodný pro "alternativnější" matky.

meta123456789
14. dub 2016

Já můžu doporučit Kafe Kakao v Americké ul. Jsou tam sice schody dolů (personál rád pomůže), ale je tam celá místnost vzadu jako dětský koutek, holky (3,5 a 1,5) si tam fakt vyhrály... Akafe, dortíky a něco malého k snědku taky dobrý 🙂

blauen
14. dub 2016

Cafe Pointa, Hradčany, měli tam i hrací koutek snad tam je pořád, hodně tam vídávám maminky s kočárky, blízko par Chodkovy sady, letná na procházky