Mateřská centra v Brně. Jak fungujou?

amira55
22. pro 2008

Ahojky holky!

V říjnu se mi narodil chlapeček, vím že je ještě brzo, ale zajímalo by mě jaká v Brně fungujou mateřská centra. Poradí některá, co se dá s miminkama a kde podnikat?

Děkuju a hezký svátky 😉

pavlina05
14. led 2009

nevím o centrech, ale můžete chodit cvičit do Kenny, Cenapu... 😉 tam se seznámíte s maminkami 🙂

misicka455
4. říj 2011

Nemáte někdo zkušenosti s nějakýma tanečníma kroužkama pro děti od dvou let Bohunice, Lýskovec ? Nebo nějaké spívánky . Díky

ivuu
10. říj 2011

@misicka455 zrovna dneska mi švagrova říkala o nějakch tanečkach v Bohunicích kam chce chodit s dcerou..
zjistím to to...

misicka455
11. říj 2011

@ivuu ok to by jsi byla zlato 😉

lenka545
12. říj 2011

ahojte holky, nebyla některá z vás v tom nově otevřeném mat.centru v brně na lesné? ráda bych věděla jak to tam mají s hlídáním dětí. díky🙂

misicka455
20. říj 2011

@lenka545 myslíš ten duhový ráj?

misicka455
20. říj 2011

@ivuu nezapoměla jsi na mě?

veruska007
20. říj 2011

@lenka545 Myslis na Haskove? Tam jsem byla jen driv, nez to zavreli. Ale na info jsem take zvedava 😎

misicka455
20. říj 2011

Ještě je na Lesné na Okružní ten duhovej ráj. my tam v týdnu byly jako dobrý jen teda drahý vstupný do herny a jak to je s hlidáním děcek netuším,a le vím že se tam pohlídat dají 😀

ivuu
20. říj 2011

@misicka455 zapoměla ale repsektive se mi nahrnulo milion věcí..zíttra hned švagrrovce zavolam..napišu večer
ležime se Saruš na 46..ma mykotickou infekci plic tak tak zase skejsneme ještě minimalně 14 dni.ale nespim tam aa chodim dom večer..zvlada to docela dobře jen je to dlouhý 😖

misicka455
21. říj 2011

@ivuu jejda jsem si říkala, že asi zase s něčím bojujete 😒 To je mi líto ať je malá co nejdřív fit . Tak si se mnou nelámej hlavu až budete redy tak mi to zjisti. My valíme dneska do dětské ,a le jen na odběry .

misicka455
28. říj 2011

@ivuu jak jste na tom? MY teď soplíme doufám, že to zůstane jen u toho.

nae
28. říj 2011

@amira55 uvidis, ake budes mat mimino a podla toho sa zariadis. My sme v MC boli mozno 3x v zivote, syn to nemusi a ja tiez nie. Teraz, ked je vacsi, chodime von dopo aj odpoludnia v kazdom pocasi a sme spokojni. Bud ideme na prechadzku, alebo na ihrisko, podla pocasia a nalady. Ked este nechodil, tak sme chodili von aspon na spinkanie, poprechadzat sa, vyvencit psa atd. MC su sice fajn, ale casto plne mamin, ktore sa chcu porozpravat a deti si moc nestrazia a mensie deti tam potom nemaju moc priestor, dalsia vec je, ze tam chodia aj maminy s detmi, ktore su chore, alebo minimalne maju sopliky apod.

ivuu
28. říj 2011

@misicka455 my jsme na tom tak že dneska ji vytahli dren z plice..ale už jsme na "našem" pokojičku na jipce tak dobry 😀 ted spí tak jsem si odskočilla dom..
jinak v pondělí ma kontrolní ct plic jak se to zlepšilo a pokud dostateččně tak druhou pulku lečby by mohla dostavat doma v siruppu ale na to se vubec neupnam protožže vim že pak to zklamani je velké když to nevyjde..prostě jsme tam a doufam že na vánocce budem doma 8-

a co odběry?soplík se ještě dá jen aby se to zase někde neusadilo a hlavně nejvic toho pravě nachytame v dětske na kontrolach..všichni tam chrchlou a poddobně 🙄

misicka455
28. říj 2011

@ivuu jj přesně vždy když tam jsme tak někdo chrmle takže jsem nejraději když se tam nemusíme moc zdržovat už ani na výsledky nečekáme a jen si voláme.

JJ soplíky jsou v poho , ale člověk má strach aby to u nich zůstalo. Přeji brzké uzdravení a né být doma na vánoce , ale mnohem dřív a už na pořád.

Jo odběry docela v normě jdeme zase 11.11 po třech tejdnech to je docela dobrý.