Mateřské centrum Praha 4, nejlépe Nusle a okolí. Tipy?

vercasv82
21. říj 2009

Zdravím především pražské maminky 🙂
Chtěla bych se zeptat, jestli některá z maminek nemá tip na dobré mateřské centrum nebo nějaký dětský klub na Praze 4. Bydlíme v Nuslích, ale nadohled máme i Vršovice, případně okolí I.P.Pavlova, takže klidně i někde tam.
Vím, že je mateřských center a aktivit pro děti v Praze dost, stačí kouknout na internet, ale zajímaly by mě vaše osobní zkušenosti a doporučení 🙂 Jen doufám, že je mojí prosbou o konkrétní místa neporušuji pravidla, to bych nerada. Moc dík za případné tipy 🙂

vercasv82
autor
16. únor 2010

Dobře, tak v 16 hod na Kloboučnické? A pro ty, kterým by se hodil víc sraz přímo na Budějovické plus minus kolem 16:15 dole před McDonalds?

Posílám také tel.číslo, kdyby se něco těsně před srazem měnilo, abysme si mohly nějak dát vědět.

Neli dneska bez teploty, takže čtvrtek by neměl být ohrožen 🙂 Zítra dopoledne míříme na preventivní prohlídku k zubařce. V roce jsme to zvládly dobře, plakala jen tu chvilku, kdy jí šahala do pusinky. Na to jak moc dramatické 😎 máme návštěvy doktorů, to tenkrát byla procházka růžovým sadem. Tak jsem zvědavá tentokrát 🙂

agnea
16. únor 2010

Nám vyhovuje taky jak dopolco tak odpolco, asi taky pojedeme s Kloboucnicke busem tak se pak muzem Veru domluivit presne na cas, uz se holky moc tesime

zanetke
17. únor 2010

Nazdarek.. tak dohodnuto v 16hod na Kloboucnicke ... kdyby neco tak bnknu ... tak supr!

agnea
17. únor 2010

budeme tam holky, 16:00 Kloboučnická, těšíme se

vercasv82
autor
17. únor 2010

Fajn, v 16 hodin na Kloboučnické 🙂

kuklici
4. bře 2010

Ahoj, tak jsem si četl vaší diskusi a zajímalo by mě jaká je herna poblíž nám.Bří.synků tak nějak nejlepší v tomhle počasí mi docházejí nápady kam chodit a potřeboval by náš rošťák (2,6) taky mezi děti tak děkuji za radu poradu 😉

vercasv82
autor
4. bře 2010

Ahoj, no právěže v blízkosti (=nemuset použít MHD) nic není. Holky tady doporučily hernu na Budějovické a my už jsme jí taky vyzkoušely a můžu jen doporučit 🙂 mimoto už se těším, až zas podnikneme nějakou společnou návštěvu 😵

jarmilacek
21. říj 2010

@vercasv82

Tak uz tam chodime...lektorka Marketa Zelinkova je super.{Prijde mi jen trochu srandovni,ze se nam dvakrat kredstavila a pokazde jinak.Jednou jako Zelinkova a pak Krpcova}a ac jsme na Yamahu{reditelkou je Dita Hanovou-kazda pobocka Yamaha kurzu ma jinou reditelku}chodili, tak musim rict,ze tahle pani je 1000x lepsi,zivejsi.Dokonce krasne a hlasite zpiva,oproti kunkani na Novodvorske.Dokonce jsme zazili na Yamaze suplovani-takova unila kunkavka to byla{Je to jako kdyz jdete na aerobic k lektorce,pri,ktere se spravne zapotite a pak,kdyz jdete jinam, jste nespokojeni,protoze z vas ani neukaplo}
Ta Marketa ma i krasny pristup k detem.
Na Yamaze si vsechny deti s maminkama delaji co chteji,deti litaj po mistnosti,rvou,maminky je nechaji a dokonce si misto nejake pozornosti jeste povidaji mezi sebou.zdarma.
Na tomhle kurzu vsechny deti poslouchaji se zajmem a napetim co bude dal,co se bude dit a co dostanou za nastroje.
Lektorka ssebou nosi Jaju a medvidka a kazdou hodinu rika to same.Nazyvaly jsme to s mamkama "kult Jaja" Nekdy na Yamaze zneli hlasky jako"Deti ted se budeme pri teto pisnicce klanet medvidkovi...a celou pisnicku jsme tancili kolem nej a jako se mu klaneli.Byli jsme jak indiani pred ohnem :lol: .Deti nechapali,maminky ty jen kroutily hlavou,takze se lektorka sama divne naklanela pred medvedem...dalsi 3 tydny se toto cele opakovalo :roll: .NIKDY VICE-NUDA A VYHOZENE PENIZE.
Navic cena toho Yamaha kurzu je velmi klamna-zaplatite a pote po vas chteji dalsi penize za vstup do Yamahy {kdy muzete cerpat nejake vyhody napr. zakoupeni tamburinky o 50,-kc draz nez na inernetovem obchode s hudebnimi nastroji}Dale si musite koupit knizku a cd.Jste totalne out,kdyz si to nezakoupite.To u te Markety vam pisnicky a vsechen material daji ke kurzu Dneska jsme treba zpivali pisnicky o jablickach a meli jsme krasnou vytvarku-"ziva" jablka jsme pouzili jako razitka a delali jsme z nich na papir jablecny kompot-uzasne-DOPORUCUJI ZAJIT A VYZKOUSET :palec: .Da se dokonce i jednorazove zaplatit.

janysek22
20. únor 2013

Ahojky holky, tak to je dobrá náhoda, bydlim nahoře nad jezerkou🙂 ale 3 roky stará diskuze už asi nebude aktivní že? jinak je to dobnré na budějovické človíčkov...moc tady toho opravdu neni poblíž...

janysek22
20. únor 2013

ještě je tady u tramvajové zastávky na veselí další aktivita cvičení s dětma

zlobidylka
11. čer 2013

Zdravím, dlouhodobě se zabývám (já i má společnost Zlobidylka.cz) s hlídáním dětí jako zprostředkovatel, mám všeobecný přehled. Kapacity školek nestačí uspokojit všechny zájemce, a proto je možnost využívat jiných alternativ: soukromých školek, chův v domácnostech, domácí školky atd..

zickemartina
3. bře 2014

ahoj vsem nam jsou dva roky a tri mesice, kluk radi se na nejakou aktivitu pripojime nebo nekoho pozveme a zase obracene k nam na hrani nebo tvoreni, nechce se mi pripravovat neco jen pro syna ktery u toho vydrzi 10 minut a nez to stihnu uklidit rozbordeli cely pokoj 🙂 jo a bydlime v horackove, coz uz je nahore na pankraci za metrem

kh
22. črc 2014

Rada bych obnovila diskuzi - nejake aktivity, koruzky tvorici i hýbací, pro batolatka od 2 let, stejne lokality jako zakladatelka - Nusle, Michle, Vrsovice, Ph 2 - IPP, Nam. Miru.... Nemohu nic najit.