Mateřské centrum Prosek, Ďáblice, Letňany. Máte tip?

lenkazdenek
15. zář 2008

maminky nevíte o njákém dobrém mateřském centru okolo proseka? Máte s nimi i njáké osobní zkušenosti? Chtěla bych aby si malá občas pohrála i s jinýmy dětmy než jen aby si hrála se mnou a jelikož jsme se nedostaly na plavání tak by jsem ráda zkusila aspoň hernu . Děkuju 🙂

erko
6. říj 2008

taky bych měla zájem. Tak prosím o zkušenosti. Děkuju 🙂

lenkazdenek
autor
9. říj 2008

ahoj bohužel se zatím nikdo neozval 😒

grecek
13. říj 2008

Tak to vypadá, že tady asi nic není... 😖 Taky bych měla zájem. Já znám jen studio Motýlek v Letňanech. To je spíš na cvičení, plavání.. ale je tam i herna, kde si můžete sednout, pokecat a děti si pohrají... Asi ale Motýlka znáte, že...

lenerka
22. říj 2008

ahoj holky

mrkněte na rodinné klub Trojlístek
prý je to na Proseku v ulici Šluknovské
je tam cvičení výtvarka snad prý i zpívání a hraní
určitě mrkněte na net na jejich stránky
my tam taky možná s kačkou začneme chodit

komteska
28. kvě 2014

Mrkněte na CRC Kouzelný ostrov na Střížkově mají víc informací na FB, chodíme tam s oběma syny, mají plno akcí i pohlídají mladšího 😎 chodíme s nimi i na plavání.

ela50
24. srp 2014

Já ráda občas zajdu s dětmi do OC Letňany - je to síce za poplatek, ale mají tam moc hezkou hernu a děti tam rády chodí - já si zatím v klidu nakoupím, protože vím, že děti jsou pod skušeným dozorem...

hedvika324
13. zář 2014

já slyšela o mateřském centru Letnice kupodivu v Letňanech,ale ještě jsem to nevyzkoušela...

lucyjanek
13. zář 2014

@hedvika324 Letnice je fajn, chodili jsme tam se synem na podzim a myslím, že ještě i na jaře 🙂 Od října to plánujeme zase 🙂 Ale je to spíš pro malý, tak do těch cca 4 let (dle mého názoru 🙂 )

Ještě je Lip Centrum (kousek za Ládvím)

lucyjanek
13. zář 2014

A pak je ještě Centrum Knoflík na Proseku - je to kavárna s hracím koutkem

abalajda
13. zář 2014

Letnici chci taky vyzkoušet,zatím jsme s kamarádkou a dětma zkoušely jen koutek v OC Letňany a není to špatný,pokud tam tedy nenarazíte na nějaké dítě záškodníka jako my,kdy jsme radši neodcházely daleko,protože chlapeček byl dost brutální....