Kam s dětmi
majima
24. únor 2010

Možnost plavání s batoletem ve Zlíně (ne placený kurz)

Mohl by mi prosím někdo ze Zlína poradit, kam by se dalo chodit plavat do bazénu se 14-ti měsíčním dítětem? Nejsem místní, vůbec to tam neznám (musím se tam dopravit vlakem nebo autobusem, auto nemáme).

Nemyslím drahé placené kurzy (vím o nich - nekky aj.), k tomu se nechci uvazovat. Vím, že v tom nekky je i jakási možnost rodinného plavání, volala jsem si tam, ale řekli mi, že to bývá jen o víkendech (což mi nevyhovuje, protože to je od nás špatné spojení) a ještě pouze nepravidelně a pokaždé jinak a člověk se musí dopředu objednat. Jednou jsem to zkusila a dcerka den předtím onemocněla, takže jsme nikam nejeli.

Hledám prostě možnost, kam by se dalo normálně zajít ve všední den, nezávisle na nějakém přihlašování a kurzech.

Budu vděčná za jakékoliv tipy.
slavistka
24. únor 2010
Ja se pridvam,rada bych chodila s prckem plavcit sama,na kurzy uz jsme chodili,ted chci jen tak sama..v Praze..vime o aquaparku v Cestlich,pekny,ale drahy..treba nejake mensi bazenky,atrakce..diky..
ined77
24. únor 2010
majima 🙂 ...ahojky 🙂 .
takže plavčo ve zlíně...je možno klasicky v městských lázních,je tam dětský bazén,šatny i bazén pěkný,voda teplá,hračky ale sebou 😉 .hodina tuším 60 kč,pro dítko méně...dostatečný čas pro převlečení a kočárek je uschován v areálu 😉.paní pokladní poradí 😉.
nebo i v nekky!ale jen jako rodinné plavání,o víkendu,cena za osobu včetně dítěte je 60kč,což se dá,pak je v ceně ještě 45 minut na herně 🙂 .po telefonu rádi poradí.
my byli i v uh.brodě,v aquaparku delfín,také fajn,ale to už je z ruky.i my jsme bez auta,takže pro nás to byl celodenní výlet vlakem :-N .
odkaz a následně provozní dobu lázní vyhledáš normálně zadáním do vyhledávače,městské lázně zlín
🙂 .
tak snad jsem ti pomohla 🙂 .
majimaautor
24. únor 2010
ined77 - Moc děkuju, našla jsem si jejich stránky a je to přesně to, co jsem potřebovala. 🙂
Už se těším, až tam vyrazíme.

Začni psát odpověď...

Odešli