Používáme cookies. Více informací zde. OK

Navštivte s dětmi v Praze Creative World

mammut76
30. led 2015
Ahoj všem byl jsem s dcerou navštívit zmíněný Creative World na Zličíně a byl to úžasný zážitek. Užil jsem si to já i dcera. Já po stránce gastronomie a dcera si užívala s vílou a vodníkem. Všem vřele areál doporučuji, konečně rozumný a kreativní prostor pro děti resp. pro celou rodinu. Díval jsem se na jejich stránky www.creativeworld.cz a zjistil jsem, že v neděli 1.2.2015 bude v areálu Dominik Hašek, tak jsem zvědav jaké to bude. Byl jste už někdo v Creative Worldu na Zličíně? Hezký den Ivo 😃 😃.
berenika39
Moderátor
30. led 2015
hlavně nenápadně🙂
dmiska
30. led 2015
@mammut76 ano, nenapadne registrace leden 2015 a první příspěvek 😃
krystalka
30. led 2015
Jo jo, nenápadně 🙂 , hlavně už ten název je nenápadný 😉
mammut76
autor
31. led 2015
Ahoj, nikdy předtím jsem na žádném diskusním fóru nebyl, takže první zkušenost a hned jsem za nějakého agenta 🙂 v oboru reklamy. Částečně to tak i je a proto gratuluji za odhalení 🙂 . Pravdou je, že jsem loni na podzim zorganizoval po 25 letech sraz spolužáků ze základky a zjistil jsem, že mé dvě spolužačky organizují akce pro děti a že plánují otevřít volnočasový areál. Nic konkrétního jsem v té době nevěděl, až když mě holky pozvaly na otevření. No a já viděl té práce co tam nechaly a taky, že je to naprosto skvělý prostor a jsou tam vážně moc fajn aktivity pro děti, a že jim opravdu záleží na tom, aby se děti vzdělávaly rozumnou zábavou a mohly poznávat nové věci (viz. jejich stránky), tak jsem se nabídl, že jim pomohu to dostat mezi lidi. Asi jsem to vzal za špatný konec a měl jsem být hned napoprvé upřímný, za což se všem, kterých se to dotklo omlouvám.
Myslím si, a to je opravdu můj vlastní názor, že se jim to povedlo a je škoda, když se tam nezajdete podívat. Každý si uděláte obrázek, až se sami přesvědčíte. Ještě jednou se všem omlouvám, za formu jakou jsem to napsal a přeji všem krásný den Ivo.
martina_sipu
2. únor 2015
Ja jsem si navstevu Creative Worldu s triletym synem velice uzila. To, co pise Ivo (at uz z jakehokoliv duvodu), je opravdu tak. Syn nevedel, co delat driv. Vsechno ho bavilo, jidlo mu chutnalo, staral se o zviratka, vyzkousel nove veci a nakonec jsem ho nemohla dostat domu. Samy s detmi zajdete a uvidite - treba budete prijemne prekvapene prave tak, jako jsem byla ja 🙂
berusinecka
2. únor 2015
@martina_sipu Mohu se zeptat, když jsem prošli všechny atrakce (víly, vodníky,...) na kolik vás to vyšlo? Stačilo platit jen za syna, když by to dělal jen on,...
martina_sipu
2. únor 2015
Ano, stacilo by platit jen za syna. Ve ctyrech domcich jsou ruzne aktivity (tzv. stezka) a za "vstupenku" na stezku zaplatite 129,- Kc. Kdyz si chcete napr. u vodnika koupit hrnicek s dusickami, zaplatite 69,- Kc (hrnecek je uzasny). Sbirani perel z musle u vily stoji tusim 59,- Kc. Detem perly samozrejme zustanou i s krasnym muslickovym pouzdrem. Vstup do arealu je zdarma.

Sem začni psát odpověď...

Odešli