Někdo z Poděbrad/Kolína na výlet s dětma do Zoo Chleby?

bamino
24. črc 2013

Ahoj, čertvě jsme se přistěhovali kousek od Poděbrad a s náma i dva roštáci 5 leteje Románek a 2letá Eliška a tak si hledáme parťáky na občasné výlety po okolí 🙂
Kdo se hlásí? 😀

Andrea a smečka

zuzkaprivrat
24. črc 2013

Ahoj Andreo, my bydlíme v Kolíně...sice už 5 let, ale kamarádek s dětmi zde mám málo
Mám 2letou Adélku. Rady jezdíme na výlety, tak se klidne někdy rady přidáme 🙂 Zuzka

bamino
autor
25. črc 2013

Ahoj Zuzko,

teda tak tomu říkam fofr přiznám se, že jsem ani nedoufala, že někdo opravdu odpoví a najde se nějaká spřízněná dušička. Do Kolína taky jezdíme docela často do bezénku nebo na procházku kolem řeky. Tak kdyby se vám někdy chtělo můžeme i tam a budeme moooooc rádi 🙂 Adélka je krásné jméno také jsme nad ní přemýšleli :--)

Pěkný den

Andrea

levandule_vanilkova
25. črc 2013

Ahojky, já jsem přímo z Poděbrad 🙂 Mám dvouletou dcerku Natálku 🙂 Kde bydlíte vy?

bamino
autor
30. črc 2013

Ahojky my v Cerhenicích máme to do Poděbrad tak 5 minutek autem asi ani to ne. Pokud by se Vám chtělo rádi bychom někdy na nějaké hřiště nebo prochajdu po kolonádě a zmrzku a tak. 🙂 🙂 🙂

hanahana2
14. zář 2013

Ahoj, já jsem z Kolína a mám dvě princezny 4a1/2 a 18měsíců. V Poděbradech se mi to líbí, jezdili jsme tam v létě docela často. V zoo Chleby jsme byli několikrát a zvířátek je tam tak akorát, děti to stejně ve velké zoo dlouho nebaví, takže tato je tak akorát a navíc je to kousíček. Měj se. Hanka