Od kdy s dětmi do kina?

mysteria
3. lis 2008

Zajímalo by mě od kdy ste začali chodit s dětičkami do kina? Od jakého věku to je vhodné?

Nedávno jsem někde četla, že existují kina i pro cca 18měsíční děti, jako že je tam tišší zvuk.

luckahr
4. lis 2008

www.cinemacity.cz
jednou měsíčně je představení pro maminky s miminky, ale upřímně, nedovedu si to s malym prakticky představit 😕 😉
s Áňou jsme začali (jestli si dobře vzpomínám) tak okolo 2,5-3 let🙂, záleží na povaze dítěte, někdo je divák někdo divoch🙂

micka123
4. lis 2008

ja si mislim ze do kina s detmi sa moze ist ked uz dokaze trochu obsediet a sustredit sa na to co davaju.ale to je iba moj nazor. 🙂

lucia123
7. lis 2008

Do telky kukat vie aj hodinu, no co by bolo v kine to neviem 😀 a to ma len 15 mes.

jaduska
9. lis 2008

Naša bola v kine prvýkrát asi ako 4-ročná. Záleží to od temperamentu dieťaťa, či dokáže v kine obsedieť...

capy
10. lis 2008

my sme boli zo synom v kyne ked mal rok a pol na The Cars a odvtedy ho to drzi 😅

titkovamiriam
12. lis 2008

asi od 6r 🙂 ,no kedze dnes uz funguju pozicovne tak uz do kina vobec nechodime 🙂

j.a.n.u.s.
5. led 2009

taky se chystame...a nevim jestli usedi...kdyz neusedi-tak odejdeme... 😉 ...ale spis bych s ni chtela do divadla,a le to az pozdeji myslim...ted by nestacila sledovat.
Vemu ji do kina na neco co zna...treba Krtek...jde o tu atmošku, ne??? 😵

eleonora
5. led 2009

tak mi jsme s malym sli poprve do kina ve 3,5 a vydrzel v pohode jinak kazdy mesic chodi na loutkovy divadlo a to ho moc moc bavi

mamine
30. led 2009

My sme boli s tomim v kine teraz - ma dva roky a tri mesiace. Kupila som radsej listky na kraj, ze ked bude treba, tak zduchneme, ale odchadzali sme posledni - ze on este nepojde 😀 Ale on miluje rozpravky o zvieratkach na kazdy sposob. Cely cas misice sedel na kolenacha a nie na svojom mieste a komentova - Kde lev? A babo? Tam druhy lev, Tak neviem, ako sa to pacilo pani pred nami, ale Tomimu sa to velmi pacilo.
Hoci tak skoro si to asi nezopakujeme, nemusi byt z neho cumil.

konja
30. led 2009

se syem jsme byli poprvé v kině kolem jeho tří let. Šli jsme na kraj aby jsme mohli chodit pohodlně na záchod a případně snadno prchnout 😀 Syn po kině chodil, nebavilo ho pořád jen sedět, ale koukal.Libilo se mu to. Jen na začátku jsme měli problém, že se malej bál když zhasli, no a pak nám jednou v kině udělal řvací scénu, protože před pohádkou pouští ukázky filmů a bylas tam ukázka na Harryho Pottera a on se toho lekl. Takže bych možná doporučovala zjistit si jak dlouho budou ukázky a přijít až na samotný film. Oni to jsou totiž blbci a i před dětské filmy rvou ukázky, které by děti vůbec vidět neměly.A navíc se děti nudí, je to dlouhé 😉

kubaka
30. led 2009

spíš je otázka, je-li na co jít s batolaty - my milujeme krtka, stačí nám doma na DVD a nevím, co jiného vhodného pro mrňata dávají v kinech. Batole většinou 90min film nezvládne, pokud je průměrně živé. Pokud jít do kina, tak až od 4 let a podle temperamentu a nátury dítěte. My jsme zvládli někdy v těch 4 letech Pane pojďte si hrát bezvadně.

julia225
5. únor 2009

des ma 3roky a absolvovali sme zatial dva kina...madagaskar2 a niko... vsetko bolo fajn, napchavali sme sa pukancami, len sa mi zdalo, ze nato, ze je tam same dieta, je to velmi hlasno, teda moja opicka je naucena, lebo nahlas pocuvame hudbu, ale toto uz bolo dost aj na nu...

digysa
8. únor 2009

My mame 3 roky a boli sme v kine iba jeden krat. Bolo to na Madagaskar2 a vsetko bolo bezbolestne....bol dost ohureny velkou obrazovkou, preto bol potichu 😀
Ale tiez si myslim, ze tiez skor riesim otazku typu, ci je ta ci ona rozpravka vhoda pre neho....neviem, ako to prekladaju slovaci, ale v tych detskych filmoch byva dost "dospelackeho" humoru,niekedy az nevhodneho pre deti. 🙄

krista
18. bře 2009

sarkabrezen • 1d • Dnes v 08:50
ahoj holky, tak teď při tom protivném počasí přemýšlím, co s malou a napadlo mně - odkdy tak dítko vydrží sedět v divadle (dětském loutkovém pochopitelně) nebo kině? máte to vyzkoušeno?

díky 🙂

markiza • 2d • Dnes v 10:31
sarkabrezen, to zalezi len od toho aka tvoja dcerka je. su deti, ktore obsedia a aj tak ktore nie. my sme myslim isli na prve predstavenie po druhom roku a do kina dva a pol, ale to mala miluje rozpravky 😵

kalo • 1d • Dnes v 11:04
U divadelních představení pro děti (u nás) je vždy psáno, že je to vhodné pro děti od 3 let... 😉

kristi • 1d • Dnes v 11:06
hm, ja chci jit s malou na hokej, pri nejhorsim odejdeme

johanda • 2d • Dnes v 11:27
do loutkového divadla chodíme od konce 2 let. Píšou sice, že představení je od 3, ale netrvají dlouho, tak hodinu s přestávkou. Holky to milují a velice se zapojují do děje 😅
Do kina bych šla tak od 3.

Kristi o hokeji jsem taky uvažovali, ale mám obavy, že se bude holka nudit.

malovani
18. bře 2009

Tak my máme lístky do divadla na začátek dubna, Evě bude 19 měsíců, tak jsem zvědavá...

benjik
27. srp 2010

ahoj,
máte někdo zkušenost se cinemámou? Jak to tam chodí atd.

rennca
31. srp 2010

ahoj. já se tam chystám 8.9 na Kájínka. koukala jsem na fotky v Praze na Floře. Vypadá to zajímavě. Dětičky tam lezou po dekách jak mravenečkové 🙂 Náš zatím neleze tak snad z toho filmu budu něco mít 😀 ale když ne tak bude aspon sranda

czechzuzanaba
26. čer 2012

Ahojte, nema nekdo zkusenost - musim platit v kine za 2,5 letou dcerku, kdyz mi bude sedet na kline? Chceme jit do palace cinema..

andrisek07
26. čer 2012

@czechzuzanaba Určitě za ni budeš platit,možná nějakou dětskou slevu dostaneš.My s malou chodíme u nás do městského kina a platím normálně plnou cenu

czechzuzanaba
26. čer 2012

@andrisek07 ahoj, mela jsi pravdu, platili jsme 🙂 No i tak si to moc uzila, bylo super.