Od kolika let byste vzali dítě do Dinoparku?

j.a.n.u.s.
12. črc 2009

Od kolika byste vzali sve dite do Dinoparku?

Jestli jste uz byly....jak to zvladaly deti?
Co noci po tom?
Neni to moc brzo pro dvoulete ditko?
Diky 😉

garfieldmail1
12. črc 2009

No já zrovna uvažuju nad tím samým. Jsme z Ostravy, takže to teď máme do Dinoparku taky kousek. Syn má dinousaury moc rád, u nás v shopping parku měli jednu dobu některé vystavené, pravidelně jsme teda kolem nich chodili, zpočátku se těch větších bál, jakože nešel k nim blízko, pak už ne. Já myslím, že by to šlo, ale nenutit, aby chodili třeba blízko, když sami nechtějí nebo vzít na koníka, ať si nepřipadají tak malí 😉 A taky když uvídí, že tam je víc dětí, které se nebojí, tak možná budou odvážnější 🙂

aponchie
12. črc 2009

uz se tesime a pojedeme pristi tyden 😎

peppapig
12. črc 2009

Nase M prave zacina byt fanousek dinosauru.

garfieldmail1, prosim muzes napsat, kde presne je Dinopark (chystam se domu do Ovy a rada M vezmu, at ma zase dino zazitek).

janus, pokud ma mala rada zvirata a vseobecne se neboji, urcite prijde na chut i dinosaurum 😉 O nocnich murach nemam tuseni.

sisstin
12. črc 2009

maj tam pěkný ceny 🙂

aponchie
12. črc 2009

kdyz si to vemes na dva vstupy za sezonu zas takova palba to neni a nechodis tam kazdej vikend zejo 😎

sisstin
12. črc 2009

aponchie: no mě právě udivuje, jak je to levný 😉

peppapig
12. črc 2009

Diky aponchie, vypada to super, ja teda ctu cz noviny na netu, ale o takovych novinkach se clovek jen tak nedocita a mamuse moje mi nic takoveho nehlasi. No uz se tesiiiim 🙂
Ja myslim, ze ta cena je ok, primerena zazitku, deti do 3 nic neplati. V listopadu jsme byli v Zoo Ostrava a cena pro dospeleho byla take okolo 130kc. Jo jo deti stoji penizky a to je to teprve zacatek, uz se tesim, az se M bude dozadovat koupi veci v obchodech a na vyletech 😒

garfieldmail1
12. črc 2009

Jo, taky budou v Ostravě od 20.7. Mezinárodní závody hasičů! Od 19. budou probíhat odpoledne tréningy, na které se dá chodit zdarma koukat. To si se synem rozhodně nesmíme nechat ujít!!! 😎 Jo a bude to na Vítkovickém stadionu.
Bližší info
http://www.ctif2009-ostrava.cz/static/mistokona...

Mrkněte na "program"

aponchie
12. črc 2009

pepi zoo ostrava se mi nelibi..jsem ze Zlina a u nas je Lesna a to je aspon zoo 😀 a vstupne?vsude vysoke ..kde neni,ale jednou mam deti tak jim dopreju a navic ja jsem taky zvedava na to a konecne nemusime kvuli tomu do Brna

sisstin
12. črc 2009

to já myslela, že je vstup okolo 500..a ne ani 2kila 🙂 fakt mě to mile překvapilo 🙂 vypadá to tam super 🙂

peppapig
12. črc 2009

Hmm zavody hasicu budou dobra zabava, me jako malou bavily nejen ty mezinarodni, stacily na vesnici 😀 Tuhle akci, ale nestihneme pac se priritime az po 20.

V Zoo Ostrava jsem v tom listopadu byla asi po 15ti letech. Ja se vzdycky hrozne tesim domu, zvlast ted s M, abych ji ukazala mista, kde jsem jako dite rada chodila a tak. Me se v nasi Zoo libi, ze se da udelat velka prochazka lesem, ale zviratka nic moc nebyla, vsechny zalezle. Vsimla jsem si, ze hodne pavilonu ceka rekonstrukce 🙂 . I tak to tam mam rada 🙂 Zoo Lesna je uzasna to musim uznat a Liberec taky. Moje mamka si stale chvali Zoo Praha, tam jsem jeste nebyla. Hele nasi micince staci hodina u koz a bude v sedmem nebi a sradlava jak jedna z nich 😀

sisstin
12. črc 2009

v Liberci je to taky nádhera, tam možná pojedeme v srpnu 🙂

rozhodně lepší, než jeden den na koupališti, kterej je teda rozhodně dražší, než vstupné např. do toho Dinoparku 🙂

peppapig
12. črc 2009

To vstupne mate pravdu, vsude je vstupne. Tady se mi taky kolikrat pretoci panenky, ale clovek, kdyz ma deti , vraci se zpet do detskych let. Ja se vzdy tesim kamokoliv vyjedem at uz do prirody ci zabavny park, aquarium. Vite kam bych v CR rada vyjela? Do Arboreta 🙂 Ted si matne vzpominam lokalitu, ale tatik urcite bude vedet.

peppapig
12. črc 2009

Kolik za den na koupaku siss?

aponchie
12. črc 2009

chodite nekdo v OV na to prirodni koupaliste Poruba?

sisstin
12. črc 2009

peppapig: tý jo, docela dost...vstupný je myslim na dospělýho 80Kč, děti 40, vířivka 20Kč, sjezd tobogánu každej 5Kč, pak si kpuíš něco k pití a k jídlu...a je to hned 😅 😅 😅 😅

peppapig
12. črc 2009

aponchie, na velky koupak v Ostrave jsme chodivali uz od batolatek. Jedine koupaliste,ktere mam rada. Pravda je, ze jsem tam taky nebyla asi 8let, ale myslim, ze tam to dolu vodou nejde. Den na koupalisti pro celou rodinu je taky docela palka. Tady koupaliste venku nemame, horke paraky taky ne, tak nemam co resit 😀 Ale musim se pochlubit za domem v parku mame detske brouzdaliste a vstupne....nula 🙂

aponchie
12. črc 2009

pepa ja sem tam chodila teda jezdila loni skoro porad..ted uvidime ,ale chlap ma stehovat praci do OV tak to snad bude bliz..akorat nevim kolik je tam ted vstupne..nasla sem jenweb kamery ,ale cenik ee

mobina
12. črc 2009

Jani mi bylo zrovna dneska. Taky jsem z toho měla trochu obavy, jestli není malý a nebude mít z toho nějaký trauma, ale v Plzni je to spojené i se ZOO, tak jsem si říkala, že se Dino když tak vyhneme a půjdeme na zvířátka a nakonec vše bez problémů. Na zvuky nereagoval vůbec a na ty hýbající se nemohl vynadívat, takže mi spadl kámen ze srdce 🙂

popelka.miri
12. črc 2009

Ahoj. Můj kluk je magor do dinosaurů...od ráno do večera nemluví o ničem jiném! Už mi to leze na mozek 🙄 Sbírá i časopisy po stopách dinosaurů a staví si kostru. Za 2 týdny pojede s otcem do dinoparku do Plzně, ale jak jsem se tu dočetla, tak ty dinosauři se prý hýbou a řvou, jo? 😕 To se tedy bojím, protože můj kluk začne řvát, i když vidí vlak, který začne houkat, lekne se a řve...tak mi holky prosím řekněte, jak moc ty dinosauři řvou, je to jako ti dinos. v tv, taky tak děsnej řev? 😅 Jedou do Plzně

garfieldmail1
12. črc 2009

peppapig : ti hasiči jsou až tuším do 24.7. Od 19. tam jsou treningy, posledni dny soutěže 😉
Koupaliště v Ostravě je v republice podle mne bezkonkurenční! Taky tam chodím od dětství a vždycky jsme si tam skvěle užili a to tam kdysi nebylo zdaleka tolik atrakcí, co dneska 🙂

j.a.n.u.s.
autor
12. črc 2009

😀 😀 mobina....kurna, my tam byli taky 😀 😀 ...jsme se urco videli!!!!

No ale reknu vam, je to sice cerstvy(Dinopark), takze obrovsky zajem o to je, dvacet minut jsme cekali ve fronte na listky-horko(ja magor nevzala male kloboucek 😠 ), pak dalsi rada na zmrzlinu!!!!20 dalsich minut!!!!

Az to bude zarostnute kolem a ne tak dlouhe rady, bude to fajn....

Nejhur jsem snasela (ja bez fyzičky) ten kamenity svah....od letadla zpatky nahoru na "plácek"....popis: Bobo(muj drahy) mel na rukach Elishku, ja (obrovskou) tasku a golfky...a fuňela jsem do kopce, zpocena az na kostrci!!! Nadavala jsem v duchu, nahore uz aji nahlas! Ale jinak jako joooo.....byt na me, radeji bych jela na pout....byla v Petrvalde u Karvine, pristi tyden bude ve Stonave....takze tam!

JInak mala byla v pohode, nemela strach, ta zverina byla dale od plotu, takze takovy ten zdravy distanc tam byl....ten rev, mnoooooooo-bud meli zaneseny repraky, nebo to meli potichu pusteny, ale ja si pčíknu hlasiteji teda!

Na stupnici od 1-10....davam slabou 3....nic moc.

lucija
12. črc 2009

Vpetřvaldě byla pouť??? 😕 ☹
Příští týden říkáš ve Stonavě, jo? No tak to se těším. A o víkendu asi zmáknem i ten Dino, K. se tam těšil a ještě to nebylo ani hotové 😀
Jinak ahoj Jani 😉

aponchie
12. črc 2009

dneska sem potkala kamosku a ti tam dopo byli a rikala,ze to jeste neni uplne dostavene...takze doporucuje pockat par tydnu a jinak je to prej lepsi nez ve Vyskove

j.a.n.u.s.
autor
12. črc 2009

aponchie....co clovek to nazor....kamoska zase rikala(byli tam s nama), ze ten Vyskov je lepsi.... 😀

Ale jak rikas, par tydnu, mozna mesicu a bude to vypadat jinak....je to tam jako na stavenisti, takove hole 😕

garfieldmail1
12. črc 2009

Hrome, já už jsem to synovi slíbila na příští týden 😕 🙂 No ale myslím, že jemu staveniště vadit nebude, děti to vidí jinak a kvůli němu tam půjdem 😉
A pouť v Petřvaldě byla vydařená, nečekala jsem, že to tam bude tak velké. Až na ten kravál z repráků, bylo fajn 🙂 Příští víkend má být pouť v Orlové, pořádá rádio Čas.
Pište dál, co je zajímavého v tom našem ostravském kraji a blízkém okolí, ať si to léto s dětma užijem 😉

j.a.n.u.s.
autor
13. črc 2009

gar....kde v Orlove? 19.cervence je ve Stonave(smer z Karvine na Tesin, jen za mostem pres Olzu hned doprava zabocit)...

Co dalsi vikendy, jak to vypada s info?

garfieldmail1
13. črc 2009

V Orlové u letního kina, ale to nevím, kde to přesně je, spoléhám na navigaci od přítele 😉

Ještě mne napadlo, co Miniuni v Ostravě? Ještě jsem tam nebyla, tak nevím, jestli to je pro dvouleté dítě zajímavé...?

A jinak bohužel o ničem zajímavém v okolí nevím, snad ještě někdo s něčím přijde 🙂

Jo a ti hasiči budou až do 26.7., to už ale budou přímo ty soutěže, tak to tam asi bude nával. Takže my si raději nenecháme ujít ty tréningy...

j.a.n.u.s.
autor
14. črc 2009

garfieldmail....jeste upresnit datuuuum 😉 ....dikes...