• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plaváčci s.r.o. Brno - nikdy více!

5. června 2012 
:slight_smile: S PLAVACKEM v Brne jsme meli jen a jen spatne zkusenosti.
Meli jsme smulu na instruktorky, vetsinou byly protivne a uz aby mely lekci za sebou, bylo to jen o tom, ze lily miminkam od prvni lekce vodu na hlavu, nic napaditeho. Taky voda vetsinou jako... led, ve sprchach spina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deti se netvarily moc vesele, spis vystrasene, taky domluva na nahrady velmi slozita, vsude sama neochota, na recepci vecne nikdo nebyl, nikdo nezvedal telefon atd. :pensive:

Navic ta cena – nejdrazsi v Brne, absolutne neodpovida kvalite!!!! :angry:

Chodime jinam a spokojenost, mile instruktorky, vse jde jak ma byt
5. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodili do Plavacku pred dvema roky a byli jsme spokojeni. Chodili jsme rano na 9, byli jsme tam prvni, lektorka byla sikovna, bylo tam cisto a vyborne zazemi pro deti (vsude prebalovaky, ohradky, ...). Kdyz jsme potrebovali potvrzeni o kurzu, byli velmi ochotni i po pul roce. Akorat teda fotek jsme se nedockali, fotili nas asi na 2. nebo 3. lekci, mely byt za tyden a mesic nic a pak uz jsme nechodili.
5. čer 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja chtela chodit, ale prave proto, ze jsem taky slysela dost stiznosti, jsem se na to vyprdla. Hlavne kvuli potapeni hned na prvni lekci a ta cena je taky dost priserna. A o problemech s nahradama jsem toho slysela taky dost :angry:
5. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek