Plavání kojenců, Olomouc. Kde se vám líbilo?

fifa79
25. srp 2009

Ahojky, můžete mi prosím poradit kam v Olomouci chodit na plavání ( VANY) a jaké máte zkušenosti,kde se vám líbilo a byli jste spokojení.Moc děkuji za odpovědi.

robin154
5. lis 2009

Taky se chci zeptat.. Nikdo nemáte zkušenost? My teď chodíme do Vodníčka a moc se mi to tam teda nelíbí, dnes tam byla pěkná zima 🙄 Tak bych chtěla chodit někam jinam. Poradí někdo?

jakoubka
5. lis 2009

Delfínek-ten je u letadla 😉

Káče-to bohužel nevím,kde je 😒

fifa-ale od půl roku se chodí už do bazénku 😉

Zkuste napsat na Region Olomouc,holky poradí víc 😉

petja
5. lis 2009

Určitě radim Delfínka!100% spokojenost,zázemí a fajn parta.Zima rozhodně není.Pokud můžu srovnávat s Vodníčkem tak rozhodně volim Delfinka.V e Vodníčkovi sme byli 2 lekce a odešli sme,hlavně kvůli šílené organizaci 🙄 .Na vany se chodí 3-6 měs.pak do bazenu.To je myslim stejné všude

misi78
6. lis 2009

Ahojky taky Delfinek, jsme tam s malym moc spokojeni. Na vanicky jsme chodily ve trech mesicich od pul roku chodime do bazenku.

garfie
6. lis 2009

Taky radim Delfinka, jinak Kace je u sportovni haly. Prej taky dobry, ale malinky.

robin154
6. lis 2009

Díky za rady, zkusíme toho Delfínka, podle fotek to tam vypadá mnohem líp než ve vodníčkovi 😵 a taky je to levnější.

smoulinka66
30. zář 2013

My s malým chodíme do Káčete a jsme nadmíru spokojeni. Se starším jsem chodila do Delfína, taky dobrý , ale Káče mi vyhovuje víc. Je to tam takové rodinnější. I tety mi přijdou příjemnější. My máme takovou mladou blondýnu (plavací tetu) a malej ji miluje. Na plavání se vždycky těší. Což je pro mě nejdůležitější.

jennyska
19. bře 2014

Ahoj @fifa79 @smoulinka66 @robin154 @garfie @misi78 @petja @jakoubka @robin154 a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Plavání kojenců https://www.modrykonik.cz/plavani-kojencu/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s Plaváním Vašeho dítěte - kojence, pomůžete další spoustě maminke, které zvažují, zda plavat s dětmi začít, či ne a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení! Ve Wiki mají na místě jak obecné informace o této tématice, tak také Vaše příběhy.

Např. Kam jste na kurzy chodily? Co vše jste musely mít s sebou? Co bylo náplní kurzu? atd.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

katacek1
5. dub 2016

Chodily jsme s malou do Káčete a byly i celkem spokojené, ale během druhého kursu jsme s maminkami zaznamenaly víc nepořádku na zemi v převlíkárně, odešla naše oblíbená cvičitelka a ta nová za moc nestála, a ještě jsme navíc zjistily, že malá chytila na bazéně molusky - to je mooc "bezvadná" věc. S dalším mimi už do Káčete určitě nepůjdeme.

monullinkka
25. dub 2016

Maminky jake zkušenosti mate s vodníckem nebo aquacentrem na horním lánu? Je velký problém když by miminko začalo chodit na plavání před ukončeny 6.mesicem o 14 dni? Moc dekuji

maruskan001
2. čer 2016

Chodíme do Káčete již se třetím dítětem a nebyl nikdy žádný problém. Maximální spokojenost.

monullinkka
2. čer 2016

Děkuji za reakce, chodíme do delfínku

vanesaria16
14. říj 2016

@monullinkka muzuse zeptat, jste spokojeni??

jankamija
6. led 2017

Zdravím maminky 🙂. Vy, které chodíte do Káčete, můžete mi prosím dát info jaké plavky chtějí pro miminka a zdali maminky mohou mit dvoudílné? Děkuji

maruskan001
10. led 2017

Zdravíčko. Chodíme do Káčete, pro miminka požadují buďto plavací plínku nebo plavečky s gumičkami kolem pasu a nožiček aby nedošlo k úniku stolice. Co si zvolí maminky je jim jedno, pouze doporučují jednodílné, šikovnější děti si u dvoudílných rády hrají se šňůrkami a občas mají tatínci a ostatní příbuzní co přijdou na čumendu veselo.
Jinak do Káčete chodíme se dvěma dětmi a jsme maximálně spokojeni.

jankamija
20. únor 2017

Omlouvám se za pozdní reakci 🌷. Děkuji moc za odpověď. Plavání je super a instruktorka také - hrozně příjemná 🙂. jinak s těma plavkama pro maminky jsem se nasmála 😀. No zatím mám dvoudílné. prtě má ještě krátké ručičky 😉