Plavání kojenců v Praze. Kam chodíte?

zizala
9. zář 2008

Ahoj, chtěla bych s naším očekávaným synem chodit na plavání a to už od kojeneckého věku. Tak se chci zeptat, zda s tím máte zkušenosti a kam chodíte? Chtěla bych už začít od těch "vaniček". Nejraději ale někde kolem Dejvické či Hradčanské, nemáme auto, tak bych musela jezdit MHD.
Kam chodíte vy? a jak jste spokojené/nespokojené?

niki2
9. zář 2008

Ja byla dnes poprve, www.bublinka-klub.cz a moc se mi to libilo. Dojedes tam 119 z Dejvicke.

niki2
9. zář 2008
maart
9. zář 2008

...pekny, ale docela palka co? Niky, kdy s malym plaves? Dopoledne nekdy???

niki2
9. zář 2008

Palka to je, mela jsem z toho vycitky, protoze sousedka chodi za polovic. Ale je tam slana voda, ma 32 stupnu a mam to kousek. A kdyz jsem hledala dalsi skoly, juklik, plavacek atd, tak maji cenu podobnou.
Chodim v utery od 11h, potom nakrmim a spi v kocarku

maart
9. zář 2008

Diky moc, poslala jsem jim mailik, tak uvidim....treba se tam potkame... 🙂 , akorat ja bych potrebovala chodit driv, abych stacila vyzvednout starsi deti ze skoly a skolky.

niki2
9. zář 2008

Oni maji tech terminu hodne, my mame skolku blizko, takze stihnu vetsiho vyzvednout po obede, ale jelikoz bude mit v utery taky plavani od skolky, tak tam spis bude spinkat.
Maart, ty mas 3 deti?

niki2
9. zář 2008

Jeste mi nahodou prislo pod ruku tohle: hotel Praha http://www.kenny.cz/praha-hotel-praha.html

maart
10. zář 2008

Niky, diky moc za info....Bublinka uz odepsali, stavim se tam, to bude asi nejlepsi. Do toho hotelu Praha taky napisu, tam jsem kdysi byla plavat a je to tam taky pekne.

...no jo, mam 3 deticky 🙂 ...

zizala
autor
10. zář 2008

niki děkuju, na tu bublinku jsem právě koukala, že by byla kousek. A jsi tam spokojená? Jaký tam mají přístup?
Maart napíšeš mi pak prosím případně zkušenost s tím hotelem Praha?
Děkuju

grecek
10. zář 2008

Ahojky, taky se chystám. Máme trochu problémy se svaly, takže by to mohlo třeba pomoci 😀 . Ceny jsou hrozné, to je fakt, navíc ale na spostě míst vůbec neberou - babyboom..
Našla jsem:
www.anahita.cz - (Černý most) tam jsem v pořadníku
www.studi-motylek.cz - (Letňany) tam jsem se vešla na jednu hodinu
www.babybazen.cz - (Modřany) - tam mi poslali cenu cca 330 Kč za lekci, ale kurz má 19 lekcí... já to nejdřív chci vyzkoušet.. nevím, jak se to bude mrňousovi líbit..

zizala
autor
10. zář 2008

grecek, tyto jsem našla taky, a nejvíc se mi líbilo asi to v těch Letňanech, ale já opravdu potřebuju něco blízko bydliště, jet tam MHD je pro mě s kočárem a v zimě s dítětem po koupání dost nepředstavitelný

maart
10. zář 2008

Jasne, Zizalo, kdybych nahodou chodila do toho hotelu, tak Ti sem pisnu....mysim ale, ze bych stejne dala prednost te Bubline, je to takove mensi, sympatictejsi a ceny jsou, bohuzel, vsude skoro stejne 😒 .

grecek
10. zář 2008

Tak to chápu, Zizalo, pro nás je nejblíže právě motýlek.. ale má plno.. Kvůli cvičení už budu jezdit na Chodov, takže si říkám, že plavčo na jiném konci Prahy musíme taky zvládnout.. Držím pěsti, ať najdeš místo blízko bydliště 😉

zizala
autor
10. zář 2008

maart u mě to taky vyhraje ta Bublinka, já to chci právě zkusit už od těch vaniček, pokud to půjde, tak jsem na to zvědavá. Určitě tam budete chodit dřív než my, tak mi můžeš napsat jak se vám tam líbí jo? 😉

maart
10. zář 2008

Urcite napisu, chci se tam pristi tyden stavit a lekce domluvit.....takze pak pisnu, ju?

katfan
10. zář 2008

ahoj,ja som z rudny u prahy,nemate niekto skusenosti s bazenom na luce?

niki2
10. zář 2008

Zizalo, ja tam byla zatim jednou a nemam srovnani, ale moc se mi to libilo. Byly jsme tam dve maminky (maximum je sest) a dve lektorky. Ta druha se to podle meho nazoru ucila.
Byly prijemne, vsechno vysvetlily, ukazaly.
Na recepci je mikrovlnka, kde si muzes ohrat jidlo, muzes i zakoupit obcerstveni pro sebe i pro dite. Je tam herna, muzes tam zustat docela dlouho, ja odchazela po pul hodine a jeste tam byly maminky, co plavaly pred nami 😀
Jsou tam i jidelni zidlicky pro deti a prebalovaci pulty, v satne i v te herne je detska postylka, v herne jeste polohovaci lehatko. Kdyz budes chodit od uplneho miminka, tak spoustu z tech veci, co pisu, nevyuzijes, ale pozdeji nebo jine maminky ano.

maart
16. zář 2008

Takze Zizalo, jak jsem slibila, tak pisu moje dnesni zazitky z Bublinky a musim rict, ze jsou jenom pozitivni. Dorazila jsem teda docel pozde, priste aspon tech 15 minut predem, ale protoze je klub malinky, tak se tam nechodi nikam moc daleko....vsechno jsem s prdolkou stihla. Mala satnicka na prevliknuti, jsou tam 3 (nebo 4?) prabalovaci pultiky, 2 sprchy, cestovni postylka...potom bazenek, neni velky, ale staci....voda byla kraaaasne teploucka, vlastne vsude krasne teplo, takze miminkum opravdu zima neni. Byly jsme tam 3 maminy s detickama (chodim na stejnou hodinu jako Niki 😉 ), lektorka byla velmi prijemna....1/2 hodinka utekla az moc rychle. Potom zase osprchovat, obliknout sebe a mimi (to je trochu chaoticke a byla jsem zpocena jako blazne, ale dalo se to zvladnout), u recepce je mala "kavarnicka", kde jsem malou nakrmila, dooblikla a sly jsme domu.

....docela jsem se toho bala, hlavne jak bude holka reagovat, ale ve vode se ji moc libilo, smala se, cakala...byla fakt nadmiru spokojena. Takze muzu jenom doporucit!....a co, nemas uz Vojtiska na svete? 🙂

jjaanca
16. zář 2008

My chodíme plavat sem: www.rc-ctyrlistek.cz

niki2
16. zář 2008

Tak jsme byli dnes podruhe a opet spokojenost. Delali jsme zase trochu neco jineho nez na prvni lekci.
Jedine, co by se dalo vylepsit z meho pohledu, kdyby se dalo dojet s kocarem az na recepci. To bohuzel nejde, kocar se nechava jakoby v predsini a dolu se jde po schodech.

maart
17. zář 2008

Jo Niky, to mas pravdu, ta predsinka je fakt malicka a vic kocarku se tam ani nevejde, to je teda pravda, ale jinak fajn. Uz se zase tesim na pristi tyden 🙂 .

silrej
19. zář 2008

Ahojky, taky bych ráda začala s malou chodit po šestinedělí na plavání, zatím jsem také v pořadníku v Anahitě na ČM...máte s ní někdo zkušenost? I když jak tu už holky psaly, tak vzhledem k tomu, že bydlím na Proseku, tak by pro mě asi byl lepší Motýlek, ale ten je plný, tak holt asi budu dojíždět na Čerňák... 😅

bramburka
20. zář 2008

holky my chodíme do baby club Terezka, www.plavani-miminek.cz myslim

monika6e
20. zář 2008

Tak se musím přidat - na vaničky jsme chodili do Anahity na Čerňák a můžu jenom doporučit. Jsou tam prostě špičkový. Nejen na plavání, pomůžou a poradí vám s čímkoliv. A teď chodíme plavat do Stepu, do Vysočan. Milí lidi, fajn instruktor, bezva bazén, luxusní, čistý prostředí a super zázemí. Prostě moc si to pochvalujeme!

luckahr
20. zář 2008

Mončo, můžeš prosím napsat nějaký "detaily" 🙂 ? Taky jsme uvažovali o Stepu. Díky 😉

iveticka
21. zář 2008

Ahojky, mohla bych poprosit o kontakt a info na Step. Děkuji

lu777
3. říj 2008

tak my jsme ted byli v Baby clubu Terezka, na ktery davala odkaz Bramburka a v IP mi rikala, ze je spokojena (mysliml, ze chodi do Letnan, jestli to nepletu, kdyztak me Bram oprav)

ted zacinaji na Flore a to na adrese Carpe Diem, Jicinska 4

tak musim rict, ze asi kurz zrusim, zazemi apod. dobre, teplota voda atd. taky, ale vubec se mi nelibila instruktorka a prubeh lekce
1. vsechno je ve velice rychlem sledu, myslim, ze zvlast na prvni lekci toho opravdu prilis (lehnout si na vodu na zadech, za par minut na bricho apod.)
2. je to hlucne, instruktorka je takovy hodne energicky typ a tak prakticky krici (asi i proto, aby ji bylo slyset, coz teda opravdu je)...
3. poznamky typu: jedeme, jedeme, poradne na ty zada! ... nebo: Kopeme nohama! Jaktoze nekopes, asi Te vytaham za usi..
jako chapu ze to rikala s usmevem, ale mne to neprislo vtipne..
na kurzu pro male deti je hlavni, aby si na vodu zvykli a nebali se ji... zacit rychle, s takovymi poznamkami a deti do toho tlacit je nejlepsi zpusob jak plno deti naopak odradit

Matysek tam nekolikrat brecel, i kdyz jsem s nim veci delala napul a uklidnujicne na nej mluvila.. na tohle teda opravdu neni zvykly... mozna je ta pani ok pro starsi deti, ale mne sel mraz po zadech pri tech poznamkach

mne to uplne pripomnelo jak jsem jako dite chodila ve skole na plavani a plavcik nam rekl treba: skaceme do vody, jedem! a kdyz nekdo rekl, ze se boji, protoze tam je pres dva metry, tak rekl, ze ho to nezajima a pokud se dite rozmyslelo, tak ho tam proste strcil 🤐

takze tot ma zkusenost, kurz s nejvetsi pravdepodobnosti rusim, pujdeme na zkusenou do Juklika ve Vrsovicich... o tom proc rusim tenhle kurz jsem jim rekla a bylo mi receno, ze v Jukliku se v prvnich lekcich jde pomalu, zvlast u zacatecniku, zadne nuceni do niceho, tak ted doufam, ze je to pravda..
pak kdyztak poreferuju

petka80
3. říj 2008

Lu, my taky chodíme do Carpe diem, ale bude to asi něco úplně jiného.
Je to plavecká škola Bublinka od Pomadu: http://www.pomad.cz/i_index.php?page=bublinka
Mrkni na ty stránky, mají i další lokality. A mají i jiné termíny, než ty vypsané na netu.

Je to paní instruktorka Ivana Havránková a můžu ji jen doporučit. My jsme s ní začínali hned po konci šestinedělí, kdy chodila s malou plavat u nás doma ve vaně. Tak třeba by ti vyhovovala líp, ale nevím, jestli by teď začínal nějaký kurz přímo pro začátečníky.

mobina
3. říj 2008

Lu jako bys mluvila o naší instruktorce s tím rozdílem, že mi chodíme do Amálky na Vyšehrad. Teď jsme byli potřetí a už jsem si na to trochu zvykla, ale poprvé to byl fakt šok. Ale je pravda, že hned vedle je větší bazén pro větší děti, takže je tam trochu hluku, tak se je asi snaží přeřvat 😅

lu777
4. říj 2008

Mobi: ja verim, ze bych si na to taky zvykla a Matysek taky.. ale popravde, kdyz zaplatim tri tisice, tak tam neminim byt i s ditetem ve stresu... kombinace toho hluku a tech rychlych zmen byla fakt dost i na me 😝
ja si to minim uzit a jestli takovy kurz nenajdu, tak proste radsi nebudeme nikam chodit a pujdeme treba sami v tydnu do Pruhonic aspon se pocachtat, at uzijem plavky nez z nich vyroste 😀

Petko: diky, mrknu na ten link.. vcera jsem zaplatila kurz v Juklikovi, kdyby se mi to tam taky nezdalo, tak to zrusim.. maximalne me to bude stat jednu lekci v Baby club Terezka (carpe diem) a jednu v Juklikovi..

mozna jsem byla ve stresu vic ja, uplne se mi fakt vybavili ti komunisticti plavcici a plavcice
🙄 😖 😝