Plavání kojenců v Praze v mořské vodě. Poraďte kde

hacina
6. led 2009

Prosím poradí někdo, kde se dá v Praze chodit na plavání s půlročním prckem do bazénku s mořskou vodou ? Malá má atopický ekzém, ale vodu miluje, tak jsem chtěla zkusit tuto variantu.
díky moc za tipy a názory

pindruska
6. led 2009

na internetu jsem našla info, že mořskou vodu by měli mít v bazénu v Hloubětíně:
"Bazén Hloubětín nabízí všem zájemcům o plavání ojedinělou možnost plavat v mořské vodě!, voda není chlorovaná, ale je sycena mořskou solí, takže je vhodná i pro lidi alergické na chlór.
Bazén je 25m dlouhý, největší hloubka je 3,9m a nejmenší 1m + brouzdaliště pro malé děti."
více info na http://www.volny.cz/bazenhloubetin/
osobní zkušenost nemám, ale snad ti tato informace alespoň pomůže 😉

hacina
autor
7. led 2009

děkuji moc za info, našla jsem ten hloubětín také,a le musím si tam cinknout, protože toto mi přišlo, že tam mají jen normální velký bazén. ráda bych objevila nějaký pro malé kojence, ideálně jako klasické plavání s kojenci, aby tam byla nějaká instruktorka...atd. Ale děkuji moc za snahu.

niki2
7. led 2009

Hacino, v Hloubetine maji i maly bazen, pokud se chces s malou vykoupat sama, nevim, zda delaji plavni organizovane.
Na plavani ja chodim sem www.klub-bublinka.cz, je tam slana voda a ma 32stupnu, moc se nam tam libi

hacina
autor
7. led 2009

raději bych organizované plavání. Děkuji za tip na bublinku, ale jsme z prahy 8 a Liboc je od nás hodně z ruky☹(( ale když neseženu nic bližšího, tak se uvidí🙂 děkuju moc

khaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mku
20. říj 2017

Nemate nekdo aktualni info kde se da v praze dobre plavat s miminkem?

petrasipkova1
20. říj 2017

@mku chodila jsem s dcerkou do anahity na Cerny most. Moc doporučuji.

dlouhanozka3
25. říj 2017

já bych na plavání nechodila.. i dr. mi říkala, že to vnímá jako velmi rizikové.