Plavání pro miminka v Brně. Poraďte

lacherka
27. čer 2008

nevíte o plavání pro miminka v Brně? nejlepe v okolí Bystrce.

noangel
27. čer 2008

lacherka: mrkni sem je tam seznam kde se da plavcit http://www.mujweb.cz/www/zehnulova/odkazy.html

lacherka
autor
27. čer 2008

noangel: děkuji!

noangel
27. čer 2008

lach: neni zac. a gratuluju k Michálkovi 🙂

misakulicka
30. črc 2008

my budeme chodit asi od října do Filia klubu je to na Lesné.

misakulicka
30. črc 2008

Jo a doporučuji-místo plavek pro kojence tak se prodávají speciální plínky (Huggies) pro plavání-plínka se nenafoukne jak normální vodou a "netáhne" miminko pod vodu-je jich v balení 12ks.

r123
10. srp 2008

ahoj Misko tak jak válčíte? 🙂

svataterezicka
5. srp 2009

Ahoj nevite nekdo o nejakem plavani pro miminka v okoli Brna? Bydlime v Holasicich. Diky.

martulin
19. zář 2009

http://www.plavani-ciperove.cz/ je to v Ostrovačicích. Takže pro maminky s dětmi z Bystrce, Kohoutek, Žebětína, apod. kousek.

martulin
19. zář 2009

pak se ještě plave v Kohoutovicích ve studentské ubytovně Juventus. Plavou tam dva kluby www.bc-kenny-brno.cz a http://www.dk-fontana.cz

martulin
19. zář 2009

ja s dcerou nyní navštěvujeme Kenny, ale musím NEdoporučit 😖 , od příští lekce nastoupíme asi k paní Bártové nebo se ještě pojedu mrnknout do těch Ostrovačic.

pavlina05
20. zář 2009

martulin 😲proč ne kenny? My chodili do Fontýny, k té paní Bártové a bylo to fajn 😉

hedvika
5. říj 2009

Mrkněte na www.plavacek-deti.cz Skvělé! Nejenom o plavání...

rolenka
13. říj 2009

Ahojte, my chodíme od září sem www.plavacci.com a jsem maximálně spokojená 😉 Chodíme na Lesnou na Tř. Gen. Píky. Je to nový bazén, super zázemí a fajn instruktorky.

veruska007
29. led 2010

Ahojte, mate typ, kam se jit s rocnim mrnousem v Brne vyradit na bazen? Kde je nizsi bazen + nejake zazemi pro kocare, prebalovak apod?

cudlinka22
16. srp 2010

@rolenka hoj, uvažuju o plaváčcích. Ve středu to mám jít zaplatit, ale dnes mi kamarádka řekla, že tam její známá přestala po dvou lekcích chodit, protože je prý voda strašně chlorovaná. Mohla bych poprosit o Tvůj názor?

rolenka
17. srp 2010

@cudlinka22 já už tam chodím rok a jsem tam spokojená. co vím tak vodu čistí kyslíkem. Je fakt že ty plavky pak šíleně smrdí, ale když jsem v bazénu tak mě nepřijde že by ta voda smrděla chlorem. Navíc já mám po chlorovaném bazénu exém a v plaváčcích nemám jedniný problém.

cudlinka22
17. srp 2010

@rolenka děkuju moc 🙂 nikde jsem právě nenašla, jak tu vodu čistí. Už jsem byla pro plaváčky rozhodnutá a ta moje kamarádka mi nasadila brouka do hlavy 🙂 Ale asi dám na Tebe a zítra to půjdem zaplatit. Dívám se do albíčka, že jsi taky rodila v Bohunicích 🙂

cudlinka22
17. srp 2010

@rolenka a ještě mám jeden dotaz 🙂 Jak je to tam s doprovodem? Můžu tam chodit i s manželem nebo se na to moc netváří?

rolenka
17. srp 2010

@cudlinka22 Jj v Bohunicích. Spokojenost na 50% ale příště tam půjdu asi zase.

Doprovod s tebou může, při placení dostaneš dvě kartičky jednu pro tebe a malou a ta druhá je právě pro doprovod. chodily jsme plavat v sobotu a to s náma jel manžel skoro vždycky. Střídlali jsme se v půlce ve vodě a ten druhý fotil nebo tak. Oba zaráz ve vodě stejně nemají moc cenu. Ale manžel s tebou bez problémů může 😉

cudlinka22
17. srp 2010

@rolenka díky, díky 🙂 Tak to je super, aspoň párkrát ať malou vidí 🙂 A jak to, že poloviční spokojenost v Bohunicích?

rolenka
17. srp 2010

@cudlinka22 porodní super, ale ze šestineděli jsem maximálně zklamaná. ☹

cudlinka22
17. srp 2010

@rolenka hmm, asi podle toho, na koho narazíš, že? Co si nevydupeš a nevyškemráš, to nemáš. A koho jsi měla u porodu? A ještě jeden dotaz, už poslední 🙂 (jsem zvědavá jak stará tetka 😉 ), prodávají v tom plavání i plavky pro mimčo? Na netu jsem četla, že by měli. Ještě jsme malé žádný nekoupila 😅

myisiska1
17. srp 2010

My vřele doporučeme slůně na Polní. Chodíme už rok a od září zase. Pak si dáme pauzu na porod a počkáme až druhé mimčo lehce povyroste a přihlásíme se znovu. Tady je odkaz www.slune.websnadno.cz

blanka.k
20. srp 2010

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s Kenny clubem v Řečkách? Chtěla jsem chodit do těch vaniček od 6tt, ale doktor nám to nedoporučil, až od 6m můžeme, tak přemýšlím jestli tam pak chodit nebo ne.

kinsi
6. led 2011

Nechodíte niekto plávať s miminkom do Wellness Kuřim? My tam chodíme s malou dcérkou (samé, mimo kurzu), nechcel by sa niekto s miminkom pridať?

margotka22
5. čer 2012

Rozhodne ti nedoporucuji Plavacci s.r.o.
Mame s nimi velmi spatnou zkusenost . Asi jsme meli smulu na instruktorky, vetsinou byly protivne a uz aby mely lekci za sebou, bylo to jen o tom, ze lily miminkam od prvni lekce vodu na hlavu, nic napaditeho. :roll: Taky voda vetsinou jako... led, ve sprchach spina. :-Z
Deti se netvarily moc vesele, spis vystrasene, taky domluva na nahrady velmi slozita, vsude sama neochota, na recepci vecne nikdo nebyl, nikdo nezvedal telefon atd. :? 😒

Navic ta cena – nejdrazsi v Brne, absolutne neodpovida kvalite!!!! 😠

Chodime do Filia a spokojenost, mile instruktorky, vse jde jak ma byt 🙂 😅

krmv
13. dub 2014

poradíte prosím kde v Brně koupit plavky pro 11mesicni ditko, dekuji

zabeth
10. črc 2014

super voda bez chlóru, čištění bez syntetiky a moc hodné a šikovné lektorky! babyfriendlycertificate.cz/instituce/plavacci-sro-647.html

mamach
13. kvě 2016

Ahoj maminky, prosím Vás o pomoc. Kam můžeme jít s malým plavat? Chtěli bychom sem tam jet jen tak v Brně do bazénku, sauny s malým. Kde je to pěkné a cenově dostupné?

petajansa
3. srp 2017

Ahoj, máte někdo zkušenost s Filia Klubem? Známá mi říkala, že tam budou chodit, tak přemýšlím, kam se přihlásit s malou. Na webu jsem našla, že mají i solnou jeskyni, tam bych mohla zase se starším. Znáte, máte zkušenosti?