Plavání v Ostravě. Kam chodíte s dětmi?

pajoslava
13. bře 2012

Maminky, kam chodíte s dětmi plavat?
Jaké zkušenosti máte v tom a v tom klubu. Podobné téma jsem nenašla, tak snad nevadí, že zakládám nové.
Chtěla bych s dcerkou (6.m) začít někde chodit na plavaní, ale moc informací jsem nenašla. A přidá se někdo k nám? 🙂

pajoslava
autor
13. bře 2012

maminky z OV, nechodíte plavááát? 🙂

cizu
14. bře 2012

Prý je dětské plavání na sareze, ale osobní zkušenost nemám, nás to taky teprve čeká.-)))

pajoslava
autor
14. bře 2012

@cizu My právě bydlíme hned vedle bazénu v Porubě, ale ať hledám, jak hledám, tak nemohu nic najít 😒

lucccy
14. bře 2012

ahoj, koukni zde: http://www.mimidenicek.estranky.cz/clanky/Bez-r... dole je několik odkazů na místa, kde lze plavat s mimčama 🙂

cizu
14. bře 2012

@lucccy Super odkaz, díky moc.-)

cizu
14. bře 2012

holky, nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým plaváním do 6 měsíců? Nabídky je spousta, ráda bych nějakou ověřenou - mám skoro 2 měsíčního chlapečka a chtěla bych s ním začít co nejdřív plavat - nejlépe hned.-)) díky moc

pajoslava
autor
17. bře 2012

Šel někdo s mimčem plavat, aniž by se zúčastnil nějakého kurzu?

meleri
19. bře 2012

ahoj neporadili byste mi nekdo adresu materskeho centra v porube? je tam nejake co se jmenuje krtecek ale je to strasne daleko neznate nejake co by bylo pobliz centra ostravy?

@pajoslava sla jsem plavat az jak mel pul roku, sama. v Ostrave jsem byla n aporubskem koupalisti ale bylo to v lete v zime nechodim kvuli nemocem...chci rict mam je porad nemocne tak se ani neodvazim...

pajoslava
autor
21. bře 2012

@meleri Vypsane cetra jsou viz vyssi odkaz 😉

sanm
22. bře 2012

byla jsem tam jednou, ale líbilo se mi tam: http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivit...

bohuli
20. kvě 2012

@pajoslava Kamarádka chodí na Čapkárnu a je tam spokojená.

Nevíte, je nějaká nutnost zkusit předem vaničky nebo můžu v půl roce rovnou do toho bazénu?

bohuli
20. kvě 2012

@pajoslava Jo a ještě jsem si vzpomněla, že jedna kámoška byla v bývalém Atomu, ale nelíbilo se jí tam, že tam nebylo zázemí, kde děti položit, přebalit a tak a myslím, že říkala, že tam byla i chladná voda,a le už si to přesně nepamatuju.

pajoslava
autor
20. kvě 2012

@bohuli Ještě jsme nakonec nikde nebyli... je to takový těžký, protože vše máme celkem daleko a Baruška je zvyklá chodit 2x denně spát a časově nám to vůbec nevychází.. Bydlíme u Porubského bazénu, ale tam je prý chladno, tak nevím. Brala bych, kdyby někdo tam teď šel a napsal jaké to tam je 😀

kaccaa
11. črc 2014

Ahojte, chtěla bych tuto diskusi obnovit. Máme třítýdenního prcka a už se rozhlížím po nějakých aktivitách, co se dá s tak malými dětmi dělat. Plavání jako takové jsem našla až od půl roku, ale co vaničkování? Máte někdo aktuální zkušenosti s plaváním, vaničkováním, cvičením s mimčama v Ostravě? 🙂

iveiva
24. únor 2015

Dnes jsem se tady dostala nějak náhodou a uživatelce KACCA mohu nabídnou vyzkoušet naše mateřské centrum Smíšek.Jednu pobočku máme na Dubině(Brigita Brunnerová) a druhou v Hrabové(Iveta Ivanská).V letošním roce máme poměrně dost dětí,ale určitě se pokusíme najít místo pro všechny,kdo má zájem vyzkoušet cvičení rodičů s dětmi v našich hernách.Cvičíme s dětmi od 2 měsíců do 4 let.Od loňského roku cvičíme nejen v našich hernách,ale také na bazéně.
Bližší informace a kontakty www.mcsmisek.cz

Budeme se těšit

nedbi
1. dub 2015

Jak to tak vidím, tak v Ostravě se asi moc neplave. Na internetu jsem moc informací a kurzů nenašla a tady je taky ticho po pěšině. Nenajde se někdo s aktuálnějšími informacemi či doporučením? Máte někdo zkušenosti s plaveckou školičkou v Imperialu nebo s plaveckým klubem Bonifác? Předem díky za každé info.

novotinka
1. dub 2015

Tak my jsme zaclo chodit tady http://www.skalkaostrava.com/aquaclub/plavani/ a jsme mooooc spokojeni, mala byla skvela, prostredi nadherne. Muzu jen doporucit 🙂

nedbi
1. dub 2015

@novotinka děkuji, hned to omrknu!

tanak
1. dub 2015

My teda neplaveme přímo v Ostravě, ale v Bobrovníkách (směrem na Hlučín za Hošťálkovicema). A můžu všemi deseti doporučit. Slaná teplá voda, super lektoři atd...🙂 http://www.bazenekbobrovniky.cz/

nedbi
1. dub 2015

@tanak děkuji, pro nás bez auta trošku z ruky. Děkuji

tanak
2. dub 2015

@nedbi Chápu 🙂 Jsem si říkala jestli třeba nejste z centra Ostravy, protože to je pak kousíček 🙂 my to máme tzv. za rohem a několik let jsem nevěděla že tam nějaký bazén je 😀

barborka09
2. dub 2015

@nedbi tak my už skoro šest let plaveme v klubu bonifác. A mohu jen doporučit. Začínali jsme na čapkárně zhruba ve třech letech jsme přešli do bazénu v městské nemocnici ostrava. Tam plaveme dodnes. Daniela to s dětmi umí, není problém si vybrat náhrady za omluvené hodiny.

pajula1
21. črc 2016

A nemáte někdo zkušenosti s plaveckou skolou Lucianci?

katy007
25. lis 2016

Ahoj maminky chtela bych se zeptat, zda by nektera nemela zajem o plavani v Imperialu. Ze zdravotnich duvodu nemohu pokracovat tak nabizim mistecko vim ze se tam dlouho ceka. Je to st od 9'hod. Voda je tepla s morskou soli, moznost jit do sauny. Kdybyste meli nekdo zajem pisnete.

zelenaesmolda
7. říj 2018

Ozivuji vlakno,kam chodit s 6m mimcem na plavani?
Chtela jsem do Imperialu protoze je tam slana voda ale v Porube je pry lepsi zazemi v satnach?
Poradi nekdo kdo ma cerstvou zkusenost?

jitushb
7. říj 2018

@zelenaesmolda já chodila se starší přes Chobotničku na Capkarnu, a zázemí super, k dispozici šatna a po plavání sauna i hernicka. Po novém roce chci začít plavat i s mladší. http://www.chobotnicka.eu/kontakt

zelenaesmolda
7. říj 2018

@jitushb da se tam v pohode zaparkovat?mame to dost z ruky z Jihu a v zime jezdit mhd po plavani mi neprijde jako dobry napad 🙂

jitushb
7. říj 2018

@zelenaesmolda sareza má svoje parkoviště, bývalo zadarmo, ale teď už se něco platí, ale kolik to už nevím.

zelenaesmolda
7. říj 2018

@jitushb tak pokud se da zaparkovat tak to neni tragedie zaplatit parkovne 🙂

tanak
7. říj 2018

@zelenaesmolda Bazének Bobrovníky😉 chodila jsem se starší dcerou a teď chodím s mladší a celé roky spokojenost😊 slaná teplá voda, super přístup lektorů, krásné a čisté prostředí