Plavání, Vydrýsek Flora. Máte zkušenost?

petule12
21. únor 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti s plavání ve Vydrýskovi na Floře? Zajímal by mě váš názor a zda jste spokojené či ne. Děkuji

kajunka
28. únor 2011

My tam chodili loni, dva kurzy a spokojeni jsme byli moc.

petule12
autor
28. únor 2011

@kajunka - moc děkuju 🙂

kett
1. bře 2011

ja jsem chodila plavat do Vydryska na vanicky a byla jsem spokojena moc. Pak jsme s detmi zkusili ukazkovou hodinu pro vetsi prave na Flore, uz je to vic jak pul roku. Spokojena jsem bohuzel nebyla, v kurzu jsme nepokracovali. Hrozne to tam klouzalo, takze si Matej po chvili rozsekl ret. Casto by se stavalo, ze bych tam sla s obema detma sama a nevedela bych, kam ho tam dat. Nebyla tam zadna hernicka, nic. A bala jsem se, ze by tam prisel k urazu. Pak jsme hodinu zacinali asi o 5 minut pozdeji a asi o 5 minut drive koncili. A kdyz nechtel Matej neco delat - odvykl si celkem koupani, takze jsem na nej chtela jit postupne, tak instruktorka zacala byt neprijemna a nutila nas do toho. Takze za mne Flora byla NE, ale jinak mam s Vydryskem velice dobre zkusenosti.
S Matejem jsem chodila od roka na Vysehrad, tam to bylo super, jen hodne studena voda.

kajunka
7. bře 2011

@kett s tou hernickou je to pravda, to tam chybi. Ale dokud ma clovek jen jedno dite, tak to nijak neresi. Ted bych chodila rada, ale tam to nejde..
Na instruktorku si ja stezovat nemuzu, byla perfektni. S detmi (i maminkami 🙂) to umela, do niceho nenutila a hodiny byly vzdycky vcas a na cas. Je to asi o lidech.

weri1
7. bře 2011

tak já od dubna budu chodit právě na floru. Byla jsem se tam podívat a líbilo se mi tam. Ono to klouže asi všude,i tam kde chodím teď...
a že paní instruktorka do něčeho nutila? já bych se nedala, je to moje dítě, já si to platím a ozvala bych se. 😉

petule12
autor
7. bře 2011

tak mi čekáme na vyjádření dr, jestli budeme vůbec moct palvat 😠
Doufám, že ano, Aja vodu miluje.

petule12
autor
17. bře 2011

tak máme zákaz plavání 😠

veverka_
21. bře 2011

jak to?

petule12
autor
21. bře 2011

@veverka_ - stíhaly nás záněty močáku, takže bylo vyšetření atd. No a nesmíme do bazénu 😒

buddylu
12. srp 2016

Nevite jak to tam chodi ted?