Prázdniny v Praze s půlročním miminkem. Kde?

niki2
6. kvě 2008

Poradite nekdo, jak travit za slusne penize prazdniny v Praze v 3-4 letym rostakem a pulrocnim miminkem?
Loni jsme travili hodne casu na Petynce, ale uz bude muset maly platit za vstup, coz je uz dost na to, ze to stravime jen u brouzdaliste. Chodivali jsme obcas take do Zlutych lazni a tam ted nove zavedli poplatek za vstup do detskeho koutku /predpokladam na hriste/ 180Kc za dite i dospeleho... ☹

amj
6. kvě 2008

niki2 - to je teda síla. já to řešim taky kam budem chodit, tak koukám, že se to pěkně zdražilo, a určitě bude vedro jak blázen. 😲 ve zlutejch je plplatek jo? no tak to je čára přes rozpočet ☹

niki2
autor
6. kvě 2008

On tam byl vzdycky za vstup, od 17h to uz bylo zdarma. Ale zaplatit ctyri stovky za to, ze jdeme na hriste mi prijde neunosny. Psala jsem jim mail, co tam teda vylepsili a zatim neodpovedeli. Zkus mrknout na cenik www.zlutelazne.cz

amj
6. kvě 2008

jj, kouknu dík 🙂
já se kouknu ještě někde tady kolem, když nic tak jedině ráno vzít auto a vyjet mimo prahu 😲

silsa
26. kvě 2008

Poplatek do Zlutych lazni od prvniho kvetna zrusili. Proto je tam pri peknem pocasi narvano.

niki2
autor
29. kvě 2008

Silso, diky. Jak jsi to zjistila? Na netu to maji stale... http://www.o2zlutelazne.cz/ceniky

lennis
21. črc 2008

Holky, jedeme na týden na Slapy,máte nějaký tipy na výlety? Nebo pokud bude lejt na aquapark, či něco podobnýho? Malýmu je 14měs. Díky moc předem.

rova
7. srp 2008

Ahoj...je to trošku pozdě, když už krásné počasí a prázdniny končí, ale kdyby někdo náhodou měl ještě zájem, tak v europarku ve Štěrboholech na parkovišti je udělaná malá písečná pláž s dvěma bazény - malým a velkým, která je doplněná palmami, zvířátky, lehátky..malé, ale je to moc fajn. Autobus jezdí ze Skalky, či Hájů zadarmo a koupání je též zadarmo a tohle léto jsme se tam s malou opravdu vyřádili. Zrovna dnes jsme si tam také užili hezký den.