Restaurace s dětským koutkem, herna. Chodov a okolí

listicka77
7. lis 2008

Prosím o radu. Potřebovala bych někde v téhle oblasti občas na pár hodin "odložit" manžela s 9měsíčním dítkem. Nechci, aby kvůli mně museli celou dobu je courat venku. Máte zkušenost s nějakou restaurací s dětským koutkem, kam by mohl na chvíli zalézt? Nebo ještě lépe - není tam někde nějaká dětská herna? Mě napadlo jen to, že v OC Chodov je dětský koutek, ale neviděla jsem ho. Je použitelný? Aby to nebylo pár metrů čtverečních, kde se bude honit deset vzrostlých dětí a upíchnout se tam s lezounem bude úplně nemožné...

zuzik03
7. lis 2008

listi, mrkni sem, jestli tam neni neco v tom okoli http://www.feminismus.cz/fulltext.shtml?x=2074008

co nejake materske centrum ? i kdyz tam bych asi MM nedostala, to by radsi coural venku 😀

kate77
8. lis 2008

Ahoj..na Chodove je koutek...ale když jsem tam byla s kamoškou..syn měl 2 roky,tak tam berou děti od 3 let..pro nás prcky nevím

romcatko
8. lis 2008

Na Hájích je herna - komunitní centrum svaté Terezy? myslím. Ale funguje jen dopoledne.

listicka77
autor
8. lis 2008

Holky, díky.
Romcatko, potřebuju spíš dopoledne.
Kate, jak "berou" od tří let? Já jsem v tomhle teda úplně nezkušená, ale myslela jsem, že dětský koutek je prostě prostor pro blbnutí dětí, kam člověk přijde, kdy chce a na jak dlouho chce. Nebo to v těch velkých obchodních centrem funguje jinak? Jakože to je "hlídací" služba, kam rodiče za prachy odloží dítě a dělají shopping? 😕 To teda vážně nehledám...

minea
9. lis 2008

Do tří let jenom s doprovodem, starší děti se tam skutečně dají odložit 🙂.

listicka77
autor
9. lis 2008

Aha, tak to jo. Takže tam manžel s prckem může. A byly jste tam některá? Je to pro 9měsíční dítě použitelné? 😉

Te´d koukám, že jsem se v minulém příspěvku upsala - myslela jsem samozřejmě odpoledne. 😅

minea
10. lis 2008

My jsme tam nebyli, zatím to jenom z dálky monitoruju 🙂. Ale viděla jsem tam prcka, jak se zahrabával do míčků, že nebyl vůbec vidět a byl tak šťastnej, až byl úplně v extázi 😀. Myslím, že i 9měsíční dítě v doprovodu tatínka to může ocenit.

syrael
10. lis 2008

Listicka77: Koutek v OC Chodov je jeden z tech lepsich. Deti ho vesmes zboznuji, pac jsou tam alektricky auticka. Syna kamosky odtut bezne nemuzeme dostat - jezdi na auticku a dela ze neslysi🙂

anatanka
13. lis 2008

Tak zrovna na Chodove berou male deti s doprovodem jen dolpoledne a pokud maji malo deti, tak by mozna i odpoledne vzali, zalezi to spis na dohode.
Jinak ale hezky misto je celkem ve Spectru v Pruhonicich. Tam je Coffee Heaven a dostatecne velky prostor pro deti na hrani. My tam chodime dost casto, Miri se vyblbne a ja si muzu v klidu vypit kafe a popovidat s kamaradkou.

petule.h
19. lis 2008

já bych to viděla na beckiland, ale ten je na zličíně...do 2 let jsou děti zdarma a cena je od 2 let 190,- na celáý den, ale od 9 měsíců ?? on už chodí? já bych ho mezi tou zvěří nenechala seplazit 🙂

datelenka
11. led 2009

Listicko, na Donovalske ulici v Domove pro seniory je cukrarna s detskym koutkem... takova pohodova... muzete skusit...

lakme
11. led 2009

Listicko ještě v KFC bývají dětské koutky, jeden je u chodovce a druhý by snad měl být v OC chodov, ale to si nejsem jistá, není to nic zdravého, ale koutky mívají pěkné. My občas chodili na Háje,když nebylo pěkně dali si zmrzku a děcka byla za sklem a pěkně dlouho si tam blbnula, ale je to spíš už pro chodící, teda alepoň na hájích. Nic mě na JM nenapadá. A pak na Buděárně by měl být Ćlovíčkov, ten by snad na lezení byl vhodnější.

bramburka
20. led 2009

Je hodně heren a MC na jižnáku, MC listeček, MC Domeček, MC Benjamínek....super je jak psala romcatko to komunitni centrum, tam je super herna, rady tam chodime, ten chodov neni moc dobry pro 9ti mesicni dite, strasne narváno, ani ti je tam nevezmou.

kate77
16. únor 2009

Brambůrko,prosím Tě a v těch centrech jsou i třeba 7 měsíčni dětičky?Jsem myslela,že tam chodí děti si hrát,kreslit,cvičit..takže jakoby trochu starší..Ted v zimě není kam s mimčem,ale co by tam tak moje ,,malá prdolka dělala,když se zatím jen kulí..

bramburka
17. únor 2009

je tam taková podlaha, takže pro lezce je to asi trochu studenější, ale my tam chodili asi tak od 9 ti mesicu kdy sedela, ale chodi tam i miminka, jsou tam i postylky, prebalovak, vsechno. Jsou tam na zemi matrace, jde o to, ze se baviš ty a ne mala, ona je v pohode kde jsi ty.

kate77
17. únor 2009

Ahaa,tak to není jen na kroužky,tak to jooo...

bramburka
17. únor 2009

no tam kam chodíme my tak ten čas být spolu je program asi od 9timěsíců, ale osobně si myslím, že to pro ty nechodící moc není, ale docela tu jsou cvičení s dětma - např. SK Senza.