S devítiměsíčním miminkem do Aquapalace. Budu se nudit?

1luciferka1
15. bře 2012

Starší dcera nás už dva měsíce prosí at zajedem do aquapalace v Praze, jeli bychom asi rovnou na dva, tři dny i s ubytováním, nebudu se tam s devítiměsíčním mimčem nudit? děkuji za zkušenosti 😉

michaela_2
15. bře 2012

Tak pokud by jsi s ní nejela sama, ale ještě s jednou dospělou osobou, tak se nudit určitě nemusíš - můžeš se s kočárkem podívat kamkoliv po praze 🙂 . Jinak já osobně bych 9 měsíční mimčo do těchto zařízení moc nebrala, moje mladší sestra se dlouhou dobu nemohla zbavit vyrážky, kterou jako malinká chytla někde ve veřejném bazénu....ale to je čistě můj názor 🙂 lidí s miminkem jsem tam viděla dost, takže zabavit se tam nejspíš dá.

zdeniii
15. bře 2012

Ahojky, já byla s dcerkou v Babylonu v Liberci když jí bylo nějak kolem půl roku a v pohodě 🙂 v tu dobu jsme stejně už chodili na plavání tak byla na vodu zvyklá...
Já bych se toho asi nebála. 🙂

kuratkol
25. bře 2012

A to jde s tak malým mimčem do bazénu ? Já prošla webovky několika bazénů v Praze a všude to bylo až od jednoho roku. Museli jsme se nakonec přihlásit na plavání pro mimča ...

hasky24
25. bře 2012

No aquapalace nic moc nám osobně se tam moc nelíbí - pro malinké děti málo atrakcí 😝 😝 pokud bych jela tak do TROPICAL ISLANDS 😉 😉